wmaraci reklam

Tavsiyeleriniz

3 Mesajlar 482 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

balaken balaken WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 17.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek mühasebeci
  • Konum Azerbeycan
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 140
  • Beğeniler 9 / 12
  • Ticaret 2, (%100)
Merhaba arkadaşlar üzün süredir film sitesi kullaniyorum bir defa yüzüm güldü 6-7 ay sitem 70k üzeri çalışdı oda sonda BTK ye takıldı kapatdılar. Şimdi sizlerden bir tavsiye almak istiyorum nasıl bir konuda site açarsam biraz kazanc elde ede bilirim. Film sitesinden yoruldum şimdi kullandiğim film sitesinin günlük tekil hiti 500 üzün süredirde ayni konumda duruyor. Eklediyim filmlerin videolari zaman geçdikce siliniyor yeninden dzenlemekde zor oluyor biraz 4000 üzerinde film var bu film eklemenin bir yolu varmi çünki bir çok siteye bakıyorum videolar nerdeyse hiç silinmiyor.

Nasıl bir site kurmaliyim ?

wmaraci
reklam

Linuxer Linuxer WMARACI Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 29.12.2018
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad R** D**
  • Mesajlar 205
  • Beğeniler 94 / 42
  • Ticaret 0, (%0)
Silinmeyen videolar için özel hizmetler mevcut. Mesela, ittir.in. Satışı *** üzerinde yapılıyor, tabi bunun gibi farklı alternatiflerde var. Yada siz kendiniz özel player satın alıyorsunuz ve hotlink hizmeti sağlayan sitelerle belli bir ücret karşılığı anlaşıyorsunuz, filmleri oraya yükleyip player ile oynatıyorsunuz. Player'a örnek vermek gerekirse, fireplayer diyebilirim.

Benim de size birkaç sorum olacak.

Siteniz hiç anti-seoya maruz kaldı mı? Kaldıysa nasıl kurtuldunuz bu durumdan? Sitenizin btk engeli yemesinin sebebi neydi? Bir de neden 70k tekil hit alan siteyi 301 ile yönlendirme yapmadınız da, direk kapatma gereği duydunuz?

balaken balaken WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 17.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek mühasebeci
  • Konum Azerbeycan
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 140
  • Beğeniler 9 / 12
  • Ticaret 2, (%100)
Yok sitem hiç anti seoya maruz kalmadı. 301 yonlendirmesini biraz geç yapdım oda bir fayda vermedi. 70k lik site aniden 5 k ya duşunce biraz çıldırma durumu oluyor. BTK ni telefonla bile aradim siteleri kapatan arkadaşın kendisiyle konuşdum nedensiz yere kapatmaya göre bir fayda vermedi . bende sildim gitdi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al