wmaraci reklam
lidertakipci

tbmsi 600tl olan com yerine net mi yoksa 30tl olan com mu?

11 Mesajlar 919 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

Yazardurur Yazardurur WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 19.09.2018
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek üniversite öğrencisi
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad O** O**
  • Mesajlar 423
  • Beğeniler 7 / 58
  • Ticaret 4, (%100)
Evet arkadaşlar hangisi iyi olur ingilizce sitem için. site görsel ağırlıklı olacak o yüzden adsense alma konusunda zorlanabilirim. Şöyle diyeyim; film kesitlerini paylaşmak gibi fotoğraflarla. buna benzer zorlukta yani adsense almak. fakat tbmsi 600tl olan alan adının .comu alınmış .net var. birde diğeri .com olan 30tl tbm var. hangisini seçmeliyim. Ayrıca yurtdışı lokasyonlu hosting firması varmı. Güzel hosting nasıl olur?

wmaraci
reklam

• Üyelik 19.09.2018
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad O** O**
  • Mesajlar 423
  • Beğeniler 7 / 58
  • Ticaret 4, (%100)
up up

Escalous Escalous Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 09.08.2018
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek (.*?)
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad A** Ş**
  • Mesajlar 1392
  • Beğeniler 421 / 799
  • Ticaret 4, (%100)
Rekabet oranını göz önünde bulundurmak gerekir. Sözde 600tl tbmsi olan keywordun rekabeti nasıl ? Organik olarak yada başka yollardan hit elde edebilecek misiniz ? Çok rekabeti olmayana yönelin. .com, .net olmasının çok önemi yok. Tabi .com u yayindaysa ve aktifse .neti de önermem. Başarabileceğinize inaniyorsaniz .com olan pasifse rekabet oranı aşırı yüksek değil ve otoriter sitelerle yarismayacaksaniz girebilirsiniz. Ama tbm 600tl olacağını düşünmüyorum

• Üyelik 19.09.2018
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad O** O**
  • Mesajlar 423
  • Beğeniler 7 / 58
  • Ticaret 4, (%100)
com yayında değil aranma 100-1b arası sadece resim ve az bir yazıdan oluşacak. rekabet düşük. .comlu var onun tbmsi 30 tl aranması daha yüksek

wmaraci
wmaraci

ozkan06 ozkan06 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 19.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad Ö** Ç**
  • Mesajlar 452
  • Beğeniler 81 / 139
  • Ticaret 1, (%100)
Güzel hostink güzeldi taaki başka hostinge taşıyıp sitemi sitemin uçtuğunu görene kadar. Ucuz ama son zamanlarda 500 hatası çok verdi

iyikalp.com | editör

Escalous Escalous Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 09.08.2018
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek (.*?)
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad A** Ş**
  • Mesajlar 1392
  • Beğeniler 421 / 799
  • Ticaret 4, (%100)

Yazardurur adlı üyeden alıntı

com yayında değil aranma 100-1b arası sadece resim ve az bir yazıdan oluşacak. rekabet düşük. .comlu var onun tbmsi 30 tl aranması daha yüksek

Güzel hosting önermem. Aynı hostingde binlerce siteyle berabersiniz(çoğu hostingde böyledir diye linç yemem umarım. 50 kişilik bir otobüse her şoför 200 kişi bindirmeye çalışıyorsa, ki neredeyse sayisiz
Otobüs seçeneği varken, buradaki soforlerin hepsi yanlış yol izliyor. Hepsinin aynı şeyi yapması yanlış birşeyi doğru kılmaz. Ayriyetten guzelhostingdeki Fr lokasyonları ipinfo.io gibi kaynaklarla kapsamlı sorgulayinca ülke turkiye çıkıyor.) Direkt olarak hostgator gibi yabancı lokasyonlardan almani öneririm. Dolar Kuru sebebiyle uçuk gelecekse Herhangi bir hosting alıp cloudflare bağlayabilirsiniz.

Kelimeye gelirsek aranma hacmi düşük, ama hedeflenen yüksek hit değil, az hitden yüksek kazanmak.

.com u aktif değilse, rekabet oranı düşükse (reklamverenler arasindaki değilde, kullanıcılar arasındaki (aslında orantılıdır)) girilebilir.

• Üyelik 19.09.2018
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad O** O**
  • Mesajlar 423
  • Beğeniler 7 / 58
  • Ticaret 4, (%100)
şuan türkçe sitem güzel hostingde herhangi bir sıkıntısını görmedim. türkçe lokasyonda yabancı siteyi açsam ne kaybım olur ki

• Üyelik 19.09.2018
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad O** O**
  • Mesajlar 423
  • Beğeniler 7 / 58
  • Ticaret 4, (%100)
sitemi açmış bulunuyorum sizde enayilik mi yoksa güzel mi:) ziyaretçileri dış kaynaklardan çekmeyi düşünüyorum

yaerna1 yaerna1 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 27.06.2018
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek -
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad K** M**
  • Mesajlar 378
  • Beğeniler 17 / 93
  • Ticaret 2, (%100)
Ben olsam belirli bir seviyeye getirir, sonra alırım. Artık keyword domainler fazla rağbet görmüyor.

07ibrahim07 07ibrahim07 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 27.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek IT Manager
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad İ** D**
  • Mesajlar 953
  • Beğeniler 0 / 218
  • Ticaret 23, (%96)
Görsel paylaşımların legal ve adsense politikalarına uygunsa adsense alma konusunda zorluk yaşamazsın. Benim bir çok pinterest sitem var sadece görsel var ve çok kısa süreler içerisinde onay alıyorum.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al