Tek Link Filmlerim Alexa Toolbar V1.2 yayında

2 Mesajlar 1.112 Okunma
smmexpress

wplike wplike Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 02.09.2011
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek
  • Mesajlar 88
  • Beğeniler 2 / 5
  • Ticaret 3, (%100)
Aradığınız filmi kolayca bulabilmek,sitelere, maillere bakmakla uğraşmadan yepyeni vizyon filmleri anında toolbarınızdan takip edebilmek güzel olmaz mıydı?
Biz sizin için tüm bunları hallederiz.Tek yapmanız gereken toolbarı yüklemek ve filmlerin keyfini sürmek.

Artık film aramak,çile çekmek yok demiştik.Bu slogandan hareketle siz değerli kullanıcılarımızın,flm severlerin kullanımına yeni ve bomba gibi bir hizmet sunuyoruz. TEK LİNK FİLMLERİM Alexa Toolbar.

Peki ne işe yarar bu toolbar?Birincisi ve benim en çok hoşuma giden özelliği en son eklenen filmi tooolbarımızıda görebiliriz.Böylelikle vizyon filmlerden anında haberdar olabiliriz.Ayrıca son eklenen 10 filmi RSS akışından takip edebeliriz.Aradığımız filmler var ve site site dolaşmak,sağlam link bulmak,parça parça link indirmek eziyeti çekmek istemiyoruz.Tek link olsun,sağlam olsun,güvenilir olsun istiyoruz.O zaman arama bölümüne filmin adını yazıyoruz ve hiç uğraşmadan bir kaç saniye içinde filmimizi buluyoruz.

Biz sosyal medyacıyız diyenler için de filmleri Facebook ve Twitter üzerinden anlık güncellemelerle takip etme şansımız var.Ayrıca gmail hesaplarımıza tek tuşla anında ulaşım imkanı,anlık e-posta takip imkanı ile her zaman kesintisiz iletişim şansımız var.Toolbar Mozilla Firefox Ve İE tarayıcılarla sorunsuz çalışır.Dünya devi Alexa güvencesiyle.

Kısaca benim gibi bir film hastasıysanız bu toolbarı mutlaka kullanmalısınız!Herkese keyifli seyirler dilerim.Saygılarımla.

TEK LİNK FİLMLERİM Alexa Toolbar'ı Yüklemek İçin Resme Tıklayın.

wmaraci
reklam

TheKorsans TheKorsans Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 22.03.2011
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek Web Tasarım
  • Mesajlar 341
  • Beğeniler 33 / 39
  • Ticaret 3, (%100)
malesef chrome kullanıyorum =(

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al