wmaraci reklam

Temalar ve Ücretleri Hakkında

9 Mesajlar 1.063 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

Marstyson Marstyson WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.06.2018
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 1186
  • Beğeniler 491 / 321
  • Ticaret 1, (%100)
İyi geceler herkese . Yakın zamanda açtığımız sitemiz için demo tema kullanıyoruz . İlerleyen zamanlarda ücretli tema alacağız . Fakat tema fiyatları dolar kurundan dolayı uçmuş durumda ve bazılarında ilk satın alımdan sonra yine yıllık ödeme isteniyor . Sorum şu, 59 dolara satılan bu temaları daha ucuza alma ihtimalimiz var mı illegal olmadan ? Bu tema fiyatlarının belirli tarih aralıklarında düşme ihtimali var mı ( örnek : noel zamanı gibi ) ?

wmaraci
reklam

athirsizi athirsizi WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 21.03.2020
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Yazılım
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad F** K**
  • Mesajlar 530
  • Beğeniler 328 / 197
  • Ticaret 0, (%0)
İstediğiniz blog veya haber teması ise buradan birini seçip ücretsiz indirebilirsiniz. Kurulumunu da yaparım.

Saffet Saffet Web Hizmetleri Kullanıcı
  • Üyelik 31.10.2015
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** Ö**
  • Mesajlar 966
  • Beğeniler 198 / 326
  • Ticaret 0, (%0)
Merhaba,

Piyasada ucuz ve benzeri şekilde premium tema satışları %99 warez olabilir dikkat etmenizde fayda var. Orijinal mağazalar da sık indirim yapmıyor diye biliyorum. Yabancı tema üreticilerinden satın almak yerine bence yerli tema üreticilerinden satın alabilirsiniz fiyat olarak çok daha ucuz olacaktır.

sofu44 sofu44 Mumince.com Kullanıcı
  • Üyelik 13.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek webmaster
  • Konum Malatya
  • Ad Soyad T** Ö**
  • Mesajlar 1149
  • Beğeniler 5 / 377
  • Ticaret 0, (%0)
hocam alacağınız temayı daha önce almış ancak kullanmayan birisini bulursanız hesap satışı şeklinde ucuza alabirisiniz. ben 59 dolarlık temayı hesabı satın alarak 100 tl ye aldım. Ama direk hesabı satın almanız lazım ki orjinal olduğundan emin olasınız.

Hayatı Mümince Yaşamak İsteyenlerin Mekanı
https://mumince.com
wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

darkknightt darkknightt WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 31.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad S** C**
  • Mesajlar 1132
  • Beğeniler 72 / 318
  • Ticaret 1, (%100)
themeforest'ta indirim vardı bu hafta baktınız mı?

sworks sworks WordPress Kullanıcı
  • Üyelik 28.02.2018
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Freelancer
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 3292
  • Beğeniler 1797 / 1799
  • Ticaret 20, (%100)
Themeforest temalarında indirim diğer firmalara göre daha az sıklıkta oluyor. Popüler bir temayı arıyorsanız themeforest hesabı satın alarak veya satıcısı ile iletişime geçerek bir ihtimal daha ucuza satın alabilirsiniz.

Gpl lisansı adı altında ucuza tema satışı yapan sitelerden kesinlikle uzak durmanızı öneririm.

En iyi önerebileceğim yöntem şu, bazı tema şirketleri tek bir ödemeyle veya yıllık uygun fiyata tema lisansı satıyor. Yalnız bu temalar sınırsız site üzerinde kullanma hakkı veriyor size ve çok amaçlı tema oldukları için sayısız görünüme bürünebiliyorlar kolaylıkla. Eğer çok sayıda siteniz varsa veya olacaksa bu tür temalar en ideali olur.

• Üyelik 30.06.2018
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 1186
  • Beğeniler 491 / 321
  • Ticaret 1, (%100)

darkknightt adlı üyeden alıntı

themeforest'ta indirim vardı bu hafta baktınız mı?

Evet baktım . Güzel bir tane vardı 29 dolardan 20 dolara düşmüş . Ama arkadaşım biraz bekleyelim dedi o yüzden o fırsat gitti elden . ben de merak ettim acaba daha kolay daha ucuza zaten alınabilir miydi diye .

• Üyelik 30.06.2018
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 1186
  • Beğeniler 491 / 321
  • Ticaret 1, (%100)

sofu44 adlı üyeden alıntı

hocam alacağınız temayı daha önce almış ancak kullanmayan birisini bulursanız hesap satışı şeklinde ucuza alabirisiniz. ben 59 dolarlık temayı hesabı satın alarak 100 tl ye aldım. Ama direk hesabı satın almanız lazım ki orjinal olduğundan emin olasınız.

onun için galiba burada konu açmam gerekiyor değil mi ?

• Üyelik 30.06.2018
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 1186
  • Beğeniler 491 / 321
  • Ticaret 1, (%100)

sworks adlı üyeden alıntı

Themeforest temalarında indirim diğer firmalara göre daha az sıklıkta oluyor. Popüler bir temayı arıyorsanız themeforest hesabı satın alarak veya satıcısı ile iletişime geçerek bir ihtimal daha ucuza satın alabilirsiniz.

Gpl lisansı adı altında ucuza tema satışı yapan sitelerden kesinlikle uzak durmanızı öneririm.

En iyi önerebileceğim yöntem şu, bazı tema şirketleri tek bir ödemeyle veya yıllık uygun fiyata tema lisansı satıyor. Yalnız bu temalar sınırsız site üzerinde kullanma hakkı veriyor size ve çok amaçlı tema oldukları için sayısız görünüme bürünebiliyorlar kolaylıkla. Eğer çok sayıda siteniz varsa veya olacaksa bu tür temalar en ideali olur.

Teşekkürler bilgi için . bir arkadaş özelden gpl linsansı ile ilgili mesaj atmış . ucuza satıyorum diye . sakıncası nedir anlatabilir misiniz ?

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al