freelance iş ilanları

Themeforest ürün iade etme

23 Mesajlar 4.186 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

ismail03 ismail03 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Ameliyathane Hemşiresi
  • Konum Afyon
  • Ad Soyad I** Ç**
  • Mesajlar 2633
  • Beğeniler 344 / 487
  • Ticaret 12, (%100)

ozgurgezen adlı üyeden alıntı

Bence dediginiz sey gecerli degil, Windows XP de kaldirildi, para iadresi alabilir misiniz geri?

Site uzerinden de satin alma yaptiginizda hemen indirin diyor, para verdiniz magdur olmayin, yazmiyor mu? kullanici memnuniyeti on planda. hem alici icin hem satici icin.

Urunlere ulasamadiginiz icin ve daha kullanmaya baslamadi iseniz haklisiniz.

Bu arada site ile hicbir sekilde baglantim yoktur, sadece uyeyim ve surekli birseyler aliyorum.

Sonuna kadar katılıyorum Envato bu işte gerçekten önde Türkiye'de böyle bi sistem yapılmaya kalksa yapılamaz (Çünkü biz müşteriye önem vermiyoruz bi firma script çıkaracak 3aydır herşeyi bitti bi bahane uyduruyorlar işin garibi bekliyoruz o yüzden olmaz) Ben kendi hatamla Ajax dosya upload formu aldım işime yaramadı satıcıya mesaj attım iade isteyin bakalım dedi 1hafta içinde para hesabıma geçti daha ne istiyim
UNKEF ozgurgezen

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

Plain Plain Freelancer Kullanıcı
  • Üyelik 31.07.2013
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Freelance
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad S** Y**
  • Mesajlar 799
  • Beğeniler 64 / 241
  • Ticaret 42, (%100)

osmsmr adlı üyeden alıntı

Platin Hocam bana gelen mail de Skrill veya Payoneer e ödeme yapabileceklerini söylediler benim payoneer var fakat ben başka bir tema alacagım için envato bakiyesi olarak istetim.

Bende bir sorun yaşıyordum mesajın altına eğer iade yapacaksanız envato bakiyesi olarak diye not düşmüştüm, keşke bunu yazmasaymışım. Başka bir servis aracılığıyla nakit ödeme alabiliyorsak en iyisi o olurdu.

UNKEF UNKEF WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek ARGE
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad F** Ç**
  • Mesajlar 2422
  • Beğeniler 995 / 744
  • Ticaret 17, (%100)

osmsmr adlı üyeden alıntı

UNKEF Uzun uğraşlarım ve 40-50 mail yazışmaları sonucu inat ettim themeforest'a haklılığımı kanıtlayıp para iadesini aldım :) Bu vesile ile tekrardan teşekkür ediyorum size...

Size ve tüm iade yapıp yeni bir şeyler yapmaya çalışan arkadaşlara başarılar dilerim:)
osmsmr

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 3 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 3 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al