wmaraci reklam

Tişört / Bardak / Kapşon ve Matbaa Ürünleri

45 Mesajlar 4.188 Okunma
wmaraci reklam

60423 60423 WM Aracı Anonim Üyelik
  • Üyelik 14.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 1503
  • Beğeniler 584 / 496
  • Ticaret 20, (%100)
Merahaba dostlar sizlere sormam gereken bir şey var. An itibari ile bir projem hakkında sizlere spoiler veriyorum.

Arkadaşlar bir matbaa ve giyim firması ile anlaşmış bulunmaktayım. Matbaa firmasından toptan perakende fiyatına baskı yaptırım müşterilerin afiş, kartvizit, poster vs ürünlerini onlara en uygun fiyata sunacağım.

Ancak şahıs şirketi oldukça masraflı duruyor. 500 tl dahi olsa elidme şu anda o kadar bir miktar yok. Ayriyetten sanal pos olayınıda halledemedim. Zaten oda oldukça masraflı önce şirket vs istiyor.

Ben sanal mağaza açsam bu sanal pos olayı olmadığı için üründe satamayacağım ancak kişi ibandan parayı yatıracak bana yatırdığı kodu vs söyleyecek.

Oda çok uzun hikaye. Sizcenasıl bir şey yapayım. Ben bir çok ürün tasarladım t-shirtler, kupa bardaklar, bardak altlıkları, vs çoğuda mizah içeriyor.

tasarladığım ürünlerden 3-4 tanesi aşağıdadır. Mağaza açılsa alacak olan olurmu boşuna tasarlamayımmı bana ayrıntılı bir açıklama yapındostlar çok ihtiyacım var cidden.

Victoryksk

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

Victoryksk Victoryksk Aracdk-Yakında Kullanıcı
  • Üyelik 11.12.2015
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Web
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad Z** Ö**
  • Mesajlar 1599
  • Beğeniler 306 / 523
  • Ticaret 34, (%100)
Hocam ben kupayı çok beğendim :)

7T7 7T7 Gerçekçi Kullanıcı
  • Üyelik 19.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Allah Ne Verdiyse
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad T** Ö**
  • Mesajlar 277
  • Beğeniler 158 / 74
  • Ticaret 1, (%100)
Kredi kartı ile ödeme sistemi 5 dk
site hakkında bilgim yok wmaraci da biri önermişti kaydettim bir gün lazım olur diye. Bi bakın isterseniz
KingOfPHP

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 14.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 1503
  • Beğeniler 584 / 496
  • Ticaret 20, (%100)

Victoryksk adlı üyeden alıntı

Hocam ben kupayı çok beğendim :)

Mağazayı açınca alırsınız inşallah hocam :) Daha buna benzer birçok ürün tasarladım :)

7T7 adlı üyeden alıntı

Kredi kartı ile ödeme sistemi 5 dk
site hakkında bilgim yok wmaraci da biri önermişti kaydettim bir gün lazım olur diye. Bi bakın isterseniz

Hay Allah razı olsun hocam ben iyice bir okuyayım şunu eğer olursa cidden çok iyi olacak hiçbir engel kalmayacak ya. Tekrar çok teşekkür ederim.
7T7 Victoryksk

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

ramazankonur ramazankonur WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 25.02.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Web Programlama
  • Konum Denizli
  • Ad Soyad R** K**
  • Mesajlar 422
  • Beğeniler 36 / 96
  • Ticaret 1, (%100)
e-ticaret işleten birisi olarak söylüyorum.ciddi reklam bütçeniz yoksa çöp olur site.aylık 1500 tl sadece reklama ödüyorum.Ki aslında bu para bile hiç bişey reklam için.bunun dısında banka havalesiyle kimse ugrasmaz.sanal pos için veya online sanal ödeme alan sistemlerde en az şahıs şirketi istiyor.demem o ki e-ticaret para işi.ciddi miktarlarda para yatırmıcaksanız ayda 3-4 satış zor yapılıyor.

Farklı reklam türleriyle sitenizi desteklemek zorundasınız. n11 gittigidiyor zet.com gibi sitelerle calısmak için yine şahıs şirketi gerekiyo. 5 farklı pazaryeri sitesinde ürünlerimiz var.ona ragmen anca ortalama 2000 tl lik satış hacmini anca yakaldm ama tüm parayı reklama yatıyorum hala.Söylediğiniz kategoride çok büyük rakipler var.kazanmak için ciddi yatırımları göze almalısınız

• Üyelik 14.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 1503
  • Beğeniler 584 / 496
  • Ticaret 20, (%100)

ramazankonur adlı üyeden alıntı

e-ticaret işleten birisi olarak söylüyorum.ciddi reklam bütçeniz yoksa çöp olur site.aylık 1500 tl sadece reklama ödüyorum.Ki aslında bu para bile hiç bişey reklam için.bunun dısında banka havalesiyle kimse ugrasmaz.sanal pos için veya online sanal ödeme alan sistemlerde en az şahıs şirketi istiyor.demem o ki e-ticaret para işi.ciddi miktarlarda para yatırmıcaksanız ayda 3-4 satış zor yapılıyor.

Farklı reklam türleriyle sitenizi desteklemek zorundasınız. n11 gittigidiyor zet.com gibi sitelerle calısmak için yine şahıs şirketi gerekiyo. 5 farklı pazaryeri sitesinde ürünlerimiz var.ona ragmen anca ortalama 2000 tl lik satış hacmini anca yakaldm ama tüm parayı reklama yatıyorum hala.Söylediğiniz kategoride çok büyük rakipler var.kazanmak için ciddi yatırımları göze almalısınız

eyvallah hocam ama bende öğrenciyim yani ama şöyle bir şey var ben hazır tasarımlar bulmuyorumki tasarımlarımı kendim yapıyorum yada uyarlıyorum. Ayrıca aslında webmasterlara özel ürünler olacak wordpress jommla vs vs olarak bir sürü tasarlanmış ürün var ş anda ve hala ürün eklemeye başlıyorum. Reklamını burada ve webmaster sitelerinde yapsam yeterli heralde. Birçok webamster platformuna üyeliğim mevcut. Ama şu shopioyu okuyunca baktım vegi vs şahıs şirketi gerekmiyor. Onu anlamış değilim. Sadece ödeme alıyor.

Voltaren Voltaren www.ZomPir.com Kullanıcı
  • Üyelik 12.05.2016
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad F** U**
  • Mesajlar 2093
  • Beğeniler 527 / 643
  • Ticaret 0, (%0)
instagramda satmaya başlayın bence site işine daha sonra girişirsiniz

Finans Haber Portalı : https://www.zompir.com/

• Üyelik 14.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 1503
  • Beğeniler 584 / 496
  • Ticaret 20, (%100)

Voltaren adlı üyeden alıntı

instagramda satmaya başlayın bence site işine daha sonra girişirsiniz

hocam instagramda satmak daha zor takipçi kasması vs çok uğraştırıyor

Ek Olarak: Victoryksk

ramazankonur

7T7

Voltaren

dostlar karar verdim siteyi kapatıp instagramdan satış yapacağım. Bakalım talepler nasıl olacak

Victoryksk Victoryksk Aracdk-Yakında Kullanıcı
  • Üyelik 11.12.2015
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Web
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad Z** Ö**
  • Mesajlar 1599
  • Beğeniler 306 / 523
  • Ticaret 34, (%100)
Hocam instagramdan satış şu an için bence iyi ama uzun sürede yorucu oluyor. Muhtemelen whatsapp üzerinden görüşeceksiniz. İnsanların talepleri hiç bitmiyor, birçoğunu da mutlu etmek çok zor oluyor.

• Üyelik 14.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 1503
  • Beğeniler 584 / 496
  • Ticaret 20, (%100)

Victoryksk adlı üyeden alıntı

Hocam instagramdan satış şu an için bence iyi ama uzun sürede yorucu oluyor. Muhtemelen whatsapp üzerinden görüşeceksiniz. İnsanların talepleri hiç bitmiyor, birçoğunu da mutlu etmek çok zor oluyor.

whataspptan değil hocam instaramdan sipariş verebilecekleri bir kod vereceğim shopier iel

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al