wmaraci reklam

.tk alan adı

6 Mesajlar 898 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

evimkitap evimkitap bilgisefi.net Kullanıcı
  • Üyelik 14.09.2018
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Blog Yazarı
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad C** G**
  • Mesajlar 375
  • Beğeniler 73 / 78
  • Ticaret 0, (%0)
Merhabalar, sitem Pinterest de spam dan dolayısıyla engellendi. .tk ya yönlendirme yapıp sitemin hem .tk da hem kendi alan adı uzantısında (.net) görüntülenmesini nasıl sağlayabilirim ?
Yardımcı olabilirseniz sevinirim

"Başarı ise başaracağım diye başlayarak sonunda başardım diyenindir.”
https://www.bilgisefi.net
wmaraci
reklam

118baran 118baran WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.09.2017
  • Yaş/Cinsiyet 21 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Mardin
  • Ad Soyad B** K**
  • Mesajlar 471
  • Beğeniler 127 / 126
  • Ticaret 9, (%100)
Hocam boşverin .tk bir işe yaramıyor, ücretsiz domainler google tarafından pek sevilmiyor

Edit: Yapmak istiyorsan .net olan hosting cpanel kısmına girip yönlendirme domain bölümünü kullanabilirsin. Yapamazsanız hostunuzda yardın alabilirsiniz. Ama .tk nameserver yöndirmeyi unutmayın onu siz yapmanız gerekecek
evimkitap

kişi bu mesajı beğendi.

Winchester Winchester Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 01.04.2017
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad B** K**
  • Mesajlar 155
  • Beğeniler 25 / 40
  • Ticaret 1, (%100)

118baran adlı üyeden alıntı

Hocam boşverin .tk bir işe yaramıyor, ücretsiz domainler google tarafından pek sevilmiyor

Edit: Yapmak istiyorsan .net olan hosting cpanel kısmına girip yönlendirme domain bölümünü kullanabilirsin. Yapamazsanız hostunuzda yardın alabilirsiniz. Ama .tk nameserver yöndirmeyi unutmayın onu siz yapmanız gerekecek

Ucretsiz domain neden sevilmesin icerik kaliteli olduktan sonra? bence yanlis bir dusunce.
melankolia evimkitap

kişi bu mesajı beğendi.

evimkitap evimkitap bilgisefi.net Kullanıcı
  • Üyelik 14.09.2018
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Blog Yazarı
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad C** G**
  • Mesajlar 375
  • Beğeniler 73 / 78
  • Ticaret 0, (%0)
Hocam ben sadece site .tk da da gözüksün istiyorum yani sitenin aslı .net olarak devam edecek Pinterest de .net cezalı olduğu için .tk li linkleri atacam . Bunu nasıl yapabilirim ?

"Başarı ise başaracağım diye başlayarak sonunda başardım diyenindir.”
https://www.bilgisefi.net
wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

118baran 118baran WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.09.2017
  • Yaş/Cinsiyet 21 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Mardin
  • Ad Soyad B** K**
  • Mesajlar 471
  • Beğeniler 127 / 126
  • Ticaret 9, (%100)

Winchester adlı üyeden alıntı

Ucretsiz domain neden sevilmesin icerik kaliteli olduktan sonra? bence yanlis bir dusunce.

Hocam seo ve googlede üst sıralama çıkma konusunda yönlendirilmiş domain (hosting özelliği açıdan) düşürebilir. Mesela adsense .tk kabul etmiyor ve çoğu internet firmasınıda .tk kabul etmez. Bir kere kaliteli içerik paylaşacaksa .com olur o kadar zor değil ki max 60TL coğu zamanda indirim var daha geçen hafta .com'u 30TL aldım. (Godaddy)

.tk alan içine kaliteli içerik atmaz bence o kadar uğraşacaksa .com alır daha iyi gözükür.

Konuyu açan hocamın sorusuna gelirsen yönlendirmede sıkıntı olmaz ama alabiliyorsan .org veya .net alsan daha iyi olur. Olmadı .com.tr bunlar daha iyi gözükür coğu seo aracında analiz esnasında bunları göz önüne alıyor. Eğer hocam yönlendirmeyi yapamazsanız bana özelden pm atın direkt yardımcı olurum size böylelikle

Winchester Winchester Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 01.04.2017
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad B** K**
  • Mesajlar 155
  • Beğeniler 25 / 40
  • Ticaret 1, (%100)

118baran adlı üyeden alıntı

Hocam seo ve googlede üst sıralama çıkma konusunda yönlendirilmiş domain (hosting özelliği açıdan) düşürebilir. Mesela adsense .tk kabul etmiyor ve çoğu internet firmasınıda .tk kabul etmez. Bir kere kaliteli içerik paylaşacaksa .com olur o kadar zor değil ki max 60TL coğu zamanda indirim var daha geçen hafta .com'u 30TL aldım. (Godaddy)

.tk alan içine kaliteli içerik atmaz bence o kadar uğraşacaksa .com alır daha iyi gözükür.

Konuyu açan hocamın sorusuna gelirsen yönlendirmede sıkıntı olmaz ama alabiliyorsan .org veya .net alsan daha iyi olur. Olmadı .com.tr bunlar daha iyi gözükür coğu seo aracında analiz esnasında bunları göz önüne alıyor. Eğer hocam yönlendirmeyi yapamazsanız bana özelden pm atın direkt yardımcı olurum size böylelikle

.tk tLD domainler arasinda olmadigi icin bulunmadigi icin kabul etmez diye biliyorum hocam.

wmaraci
Konuyu toplam 2 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 2 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al