wmaraci reklam
lidertakipci

ttnet harici kullandiginiz adsl firmalari varmi

20 Mesajlar 2.231 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

ubrtrade ubrtrade WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 01.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek Dış Ticaret
  • Konum Adana
  • Ad Soyad C** A**
  • Mesajlar 491
  • Beğeniler 81 / 81
  • Ticaret 20, (%100)
***** harici kullandiginiz ve memnun kaldiginiz adsl intetnet saglayan bir firma varmi hangisi daha iyi gecmeyi dusunuyorum

***** iyi demeyin 1.5 yildir pano kapaklari acik icine su giriyor ama gelip ilgileiyorlar denemedigim hic bir sey kalmadi en son dalga gectiler benimle.

***** panonun turk *******a ait oldugunu soyluyor turk ******* ise telefonunuzda bir sorun yon internet ile ilgili bir sorununuz varsa *****i arayin diyor yani biraz arastirma yapinca ikisinede hak verdim megerse pano italyan *******a aitmis

Neyse iyi bir firma ariyorum sizce hangisine gecmeliyim

wmaraci
reklam

SeoNet SeoNet Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 04.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 45 / E
  • Meslek Webmaster, Seo, B.işlem
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad İ** S**
  • Mesajlar 80
  • Beğeniler 11 / 22
  • Ticaret 1, (%100)
Hocam hemen hepsi aynı altyapıyı kullanıyor. Fiber içinde aynı ************ altyapı. Bunlar haricinde Süperonline ve Uydunet kendı altyapısını kullanır.
Buradan hepsini inceleyebilirsinin hangisi uygun gelirse tercih et. Benim önerim Vodafone yalın internet 49,9 TL Telefona gerek yok.
http://adslturk.net/internet-fiyat-listesi/limitsiz-internet-fiyat-listesi/

AKDNZ AKDNZ #Sunucu Kurulumu Kullanıcı
  • Üyelik 28.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Ağ Yöneticisi
  • Konum Azerbeycan
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 1668
  • Beğeniler 645 / 524
  • Ticaret 51, (%100)
Hangi şehirdesiniz?

darkthepro darkthepro WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 31.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum ABD
  • Ad Soyad C** B**
  • Mesajlar 1809
  • Beğeniler 2 / 459
  • Ticaret 5, (%100)
kablonet bence on numara hız düşümü yok, kendi altyapısını kullanıyor, müşteri hizmetleride güzel fiyatlarda makul size onu öneririm, yok superonline, yok *****, yok doping, yok turknet falan yalan bunlar

wmaraci
wmaraci

gokenim gokenim WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Fotoğraf, Grafik, Radyoloji
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad G** Ç**
  • Mesajlar 1896
  • Beğeniler 766 / 351
  • Ticaret 4, (%100)
Ya yapmayın kardeşim *****'ten başkasını kullananın aklında şüphe ederim ki kendim TürkNet diye saçma bir şeyi kullanıyorum aklımdan şüphe ediyorum, tek kelimeyle BERBAT. Taahhütü bozamadığım için çekeceğim 1 sene maalesef! sürekli wifi kesiliyor vs.vs. *****'te tek sorun parası yüksekti. Ama gerçekten kaliteliydi hiç kesilme vs olmuyodu bende nette hızlıydı.

Selamunaleyküm.

DeepWebTR DeepWebTR SMMM Kullanıcı
  • Üyelik 03.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek -
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad M** Y**
  • Mesajlar 533
  • Beğeniler 69 / 203
  • Ticaret 32, (%100)
2 yıldır superonline fiber kullanıyorum,hiçbir şikayetim olmadı.Sadece transfer ücretini yüksek bulmuştum.Adres değişikliğinde 100 lira alıyorlar.Bunun dışında hiçbir sorun yaşamadım.

Farti Farti WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 12.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad F** B**
  • Mesajlar 8
  • Beğeniler 1 / 0
  • Ticaret 0, (%0)

gokenim adlı üyeden alıntı

Ya yapmayın kardeşim *****'ten başkasını kullananın aklında şüphe ederim ki kendim TürkNet diye saçma bir şeyi kullanıyorum aklımdan şüphe ediyorum, tek kelimeyle BERBAT. Taahhütü bozamadığım için çekeceğim 1 sene maalesef! sürekli wifi kesiliyor vs.vs. *****'te tek sorun parası yüksekti. Ama gerçekten kaliteliydi hiç kesilme vs olmuyodu bende nette hızlıydı.

Bulunduğun yere göre değişiklik gösterir eğer merkezi yerdeysen Ankastre kutuda yakınında olursa çekim kuvveti iyi olur ve hızın hiç düşmez kolay kolayda kesilmez.Şuanda Superonlıne kullanıyorum fakat fiber değil yalın olarak kutu ve santral yakınımda hızımda düşmüyor fakat daha önceki evimizde santrale uzaktık ve hız kopmaları yol çalışması olsun en ufak şeyde kopmalar meydana geliyordu bunlar önemli.

gokenim gokenim WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Fotoğraf, Grafik, Radyoloji
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad G** Ç**
  • Mesajlar 1896
  • Beğeniler 766 / 351
  • Ticaret 4, (%100)

Farti adlı üyeden alıntı

Bulunduğun yere göre değişiklik gösterir eğer merkezi yerdeysen Ankastre kutuda yakınında olursa çekim kuvveti iyi olur ve hızın hiç düşmez kolay kolayda kesilmez.Şuanda Superonlıne kullanıyorum fakat fiber değil yalın olarak kutu ve santral yakınımda hızımda düşmüyor fakat daha önceki evimizde santrale uzaktık ve hız kopmaları yol çalışması olsun en ufak şeyde kopmalar meydana geliyordu bunlar önemli.

Yerim merkezi kutuyla bilgisayar yapışık :) Turknet berbat sadece

Selamunaleyküm.

ubrtrade ubrtrade WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 01.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek Dış Ticaret
  • Konum Adana
  • Ad Soyad C** A**
  • Mesajlar 491
  • Beğeniler 81 / 81
  • Ticaret 20, (%100)

AKDNZ adlı üyeden alıntı

Hangi şehirdesiniz?

Adanadayim eger fiber icin soruyorsaniz fiber kablo hemen onumden geciyor ama bana vermiyorlar almak istiuorsam eve kadar olan 100mt mesafenin kablo parasini vs benim odemem gerekiyormus 5000 tl gibi bir rakam cikti

Ek Olarak:

gokenim adlı üyeden alıntı

Aklimdan suphe ediyorsunuz ama *****ten suphe etmiyorsunuz

KaGaN KaGaN 1881-193∞ Kullanıcı
  • Üyelik 01.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Coğrafyacı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** Ö**
  • Mesajlar 334
  • Beğeniler 40 / 77
  • Ticaret 2, (%100)

ubrtrade adlı üyeden alıntı

Adanadayim eger fiber icin soruyorsaniz fiber kablo hemen onumden geciyor ama bana vermiyorlar almak istiuorsam eve kadar olan 100mt mesafenin kablo parasini vs benim odemem gerekiyormus 5000 tl gibi bir rakam cikti

Ankara'dayken bizde de öyle bir durum vardı ama site olarak başvurduk ve bizden sadece %15'lik bölümünü almışlardı. Onu da binadakiler bölüşünce pek bir masraf çıkmadı. Sizde binanızdakilerle ortaklaşa iş yapabilirsiniz. Topluca bağlatınca bayağı indirim yapıyorlar.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al