wmaraci reklam

Turizm , Aksiyon , Gezi , Spor İşletmesi Olan Arkadaşlara Duyuru!

2 Mesajlar 459 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

isyerlerimcom isyerlerimcom İçerik Uzmanı Kullanıcı
  • Üyelik 29.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Turizm
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad E** İ**
  • Mesajlar 737
  • Beğeniler 254 / 253
  • Ticaret 27, (%100)

Arkadaşlar Merhaba,

1 ay kadardır Action Coin kripto para biriminin Türkiye'de faaliyet gösteren 4 temsilcisinden biri olarak temsilcilik yapıyorum.

Action Coin, Dünya genelinde Aksiyon sporları, turizm, seyahat ve gezi alanlarında faaliyet gösteren tüm işletme ve kullanıcılar için geçerli olan bir kripto para birimidir.

Dünya'da 22 ülkede , 110 üzerinde işletmede şuanda aktif olarak kullanılıyor. Türkiye'de de Action Coin'in geçerli olduğu 3 işletme var.

Şuan görevim Hizmet Sağlayıcı ( Merchant ) ile görüşüp sisteme dahil etmek. Sistem bir nevi indirim kuponu mantığı ile işlem görüyor. Verdiğiniz hizmetler üzerinden %10-20 indirim ( 5$ veya TL karlışığı olarak ) indirim ile, kullanıcılara hizmet sunmanız gerekli.

İlk 500 Global Hizmet Sağlayıcı'ya 25.000 adet Action Coin Global ekip tarafından hediye ediliyor.

Tüm Detayları ayrıca Türkiye Takımı Web Sitemizde verdik ===>>>> http://actionturkeyteam.com/index.php?y=12

Eğer aramızda dahil olmak isteyen işletmeci niteliğinde arkadaşlar varsa, her konuda yardımcı olurum.

Action Coin şuan borsalarda işlem görmemekte. Buda en büyük avantaj. İşlem görene kadar kazanılan Action Coin'leri o vakte kadar biriktirebilir veya satabilirsiniz.

Tahmini olarak ; 0,03 $'dan işlem göreceği öngörülüyor. Şahsen ben daha az ihtimal veriyorum , 0,005 gibi. Ama her halukarda Hizmet Sağlayıcıların bundan büyük bir avantajı olacak borsaya girdiğinde.

Kayıt olmak isteyen arkadaşlar, iletişim formu üzerinden veya mail ile ( efe.ince@actioncoin.io ) ile , yada p.m ile bana ulaşabilirler.

Ayrıca Action Coin hakkında her türlü bilgiyi sitemizde bulabilirsiniz. >>>> Action Turkey Team

Hazır Makale ve İçerik Siparişi | MakaleyazNET
wmaraci
reklam

isyerlerimcom isyerlerimcom İçerik Uzmanı Kullanıcı
  • Üyelik 29.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Turizm
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad E** İ**
  • Mesajlar 737
  • Beğeniler 254 / 253
  • Ticaret 27, (%100)
Merhaba arkadaşlar,

Action Turkey Team olarak , ülkemizden 4 işletmeyi global siteye eklettik, ekletmeye devam ediyoruz. Sizleri de işletmelerinizle beraber aramızda görmekten mutluluk duyarız :)

Hazır Makale ve İçerik Siparişi | MakaleyazNET
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al