wmaraci reklam

Türk Forum Scripti PhpKF Nasıldır?

5 Mesajlar 1.041 Okunma
smmexpress

Ghonzoos Ghonzoos Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 27.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad B** D**
  • Mesajlar 270
  • Beğeniler 16 / 34
  • Ticaret 0, (%0)
Bilmeyen yoktur sanırım türk kardeşlerimizin baştan sona kodladığı bir forum scripti.

Ben bu scripti kurmak istiyorum fakat pek güvenemiyorum daha önce kullanan arkadaşlar varmı nasıl sağlammı güvenilirmi?

Aklımda hep şu soru var
forumu kodlayan kişiler acaba benim forumumu görse forumun açıklarını biliyodur onlar kesin acaba benim siteme girebilirlermi? veya ileride forum sitem aşırı gelişti diyelim benim forumuma el koyarlarmı gibi birçok düşünce var aklımda sizce nasıl arkadaşlar kullanılırmı bu script?

LÜTFEN BAŞKA SCRİPTLER ÖNERMEYİN BEN SADECE BU SCRİPT NASILDIR DİYE SORDUM

wmaraci
reklam

TheAnalyzer TheAnalyzer WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 29.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Özel
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** B**
  • Mesajlar 1305
  • Beğeniler 134 / 415
  • Ticaret 5, (%100)
İnceledim fakat tasarım açısından çok geride kalmışlar. Daha modern bişeyler yapabilirlerdi veya ekibine sağlam grafiker alabilirlerdi.

ntka ntka https://ntka.org Kullanıcı
  • Üyelik 22.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Agent
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad N** T**
  • Mesajlar 2761
  • Beğeniler 811 / 810
  • Ticaret 262, (%100)
Bildiğim kadarıyla artık geliştirmiyorlar

dijitalsite.com.tr ister al / ister sat / yeni üyelere 20 tl bakiye hediye

Engin07 Engin07 Engin ÖZTÜRK Kullanıcı
  • Üyelik 20.08.2012
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad E** Ö**
  • Mesajlar 1965
  • Beğeniler 700 / 560
  • Ticaret 36, (%100)
Öncelikle niye siteni hackleme gibi bir şeyi niye yapsınlar.
Script kullanıcısı ne kadar fazla olursa güvenliği o kadar fazla olacaktır, scriptin iyi bir yerlere gelebilmesi için geliştiren arkadaşlar yıllardır emek sarf ediyor fakat bizim Türk milletinde bir yabancı hayranlığı var tamam ben karşı değilim hatta bende destekliyorum yabancı yazılımları fakat aynısının Türk versiyonu varken neden? Türk versiyonu ücretlidir yabancısı ücretsizdir anlarımda burda durum tam tersi yabancı forum yazılımları 150-500 TL arası değişirken bizim yerli ücretsiz yazılıma bakan yok.

Script halen geliştiriliyor sadece güncellenme sıklığı uzun, yönetim artık ümidi yavaştan kesiyor çünkü kimse destek çıkmıyor arada toplanıp bir kaç yeni şey ekliyorlar yavaş yavaş anladığım kadarıyla. Aktif olmasa sanırım dün foruma girip bayram mesajı eklemezdi yönetim. Güncellemeyi kestiklerine dair bir mesaj görmedim, ayrıca Forum-Portal-CMS bir biriyle tamamen uyumlu bir şekilde yavaş yavaş hepsini birlikte geliştiriyorlar, vBulletin ile WordPress in %100 uyumu yok bizim yerli yazılım çok daha kaliteli ama işte görene. Benim görüşüm bu yönde yani.

wmaraci
wmaraci

Ghonzoos Ghonzoos Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 27.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad B** D**
  • Mesajlar 270
  • Beğeniler 16 / 34
  • Ticaret 0, (%0)

Engin07 adlı üyeden alıntı

Öncelikle niye siteni hackleme gibi bir şeyi niye yapsınlar.
Script kullanıcısı ne kadar fazla olursa güvenliği o kadar fazla olacaktır, scriptin iyi bir yerlere gelebilmesi için geliştiren arkadaşlar yıllardır emek sarf ediyor fakat bizim Türk milletinde bir yabancı hayranlığı var tamam ben karşı değilim hatta bende destekliyorum yabancı yazılımları fakat aynısının Türk versiyonu varken neden? Türk versiyonu ücretlidir yabancısı ücretsizdir anlarımda burda durum tam tersi yabancı forum yazılımları 150-500 TL arası değişirken bizim yerli ücretsiz yazılıma bakan yok.

Script halen geliştiriliyor sadece güncellenme sıklığı uzun, yönetim artık ümidi yavaştan kesiyor çünkü kimse destek çıkmıyor arada toplanıp bir kaç yeni şey ekliyorlar yavaş yavaş anladığım kadarıyla. Aktif olmasa sanırım dün foruma girip bayram mesajı eklemezdi yönetim. Güncellemeyi kestiklerine dair bir mesaj görmedim, ayrıca Forum-Portal-CMS bir biriyle tamamen uyumlu bir şekilde yavaş yavaş hepsini birlikte geliştiriyorlar, vBulletin ile WordPress in %100 uyumu yok bizim yerli yazılım çok daha kaliteli ama işte görene. Benim görüşüm bu yönde yani.

Dostum ne biliyim forumum ilerde aşırı geliştiğinde sanki foruma birşey olur gibi bir his var içimde :D çünkü çok emek harcayacağım bu foruma

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al