Herkese merhaba arkadaşlar ülkemizde youtubede bilindiği gibi her gün binlerce sayfa açılıyor, bunların büyük bir çoğunluğu ise Gaming sayfalarıdır, şimdi size bir soru sorumak istiyorum oyunlarda oynayıp videolar çekiyoruz peki oyunlarda yaşadıklarımızı gerçek hayata yaşasak ve gerçek hayatta videolar çeksek ? Ben bunun için harekete geçtim ve Türkiyede ilk defa açılan sayfalardan birisini tanıtmak istiyorum...

Bu hobinin adı Airsoft'tur ve Askeri simülasyon oyunu diyebiliriz (Yurtdışında Extereme Spor olarak geçiyor.) Paintball ile çok karıştırılıyor ama uygulan stretejiler kullanılan oyuncakların birebir gerçek silahlara benzemesi ekipmanların ordusal çıkışlı olması, oyun oynama tarzı çok paintbaldan farklıdır. Oyuncaklar boya atmak yerine 6mm BB dediğimiz boncukları atıyor ve paintbaldaki gibi herhangi bir boya izi felan bırakmıyor. Oyunlarda balistik gözlük takmak zorunludur. Daha fazla bilgi için TAC - Airsoftturkey.com - Anasayfa

Bunu ilk yapan birisi olarak sizden öneriler bekliyorum 1 senelik televizyonculuk geçmişimle editleme anlamında bir sorun yaşamıyorum ama youtube'de yeniyim ve sizin önerilerinize, fikirlerinize açığım. Hedefim buna benzer sayfaların yurtdışında +500 bin kişi abone sayılarına yaklaşabilmek. Teşekkürler arkadaşlar

Youtube Kanalım: https://www.youtube.com/channel/UC2BDQFp8QVBZQJ74yNu7xRw