wmaraci reklam

Türkiye için en hızlı hosting firması hangisidir?

25 Mesajlar 3.038 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

yilmaz70 yilmaz70 Güzel olacak Kullanıcı
    • Üyelik 03.02.2017
    • Yaş/Cinsiyet 53 / E
    • Meslek Web Tasarım
    • Konum İstanbul Anadolu
    • Ad Soyad D** K**
    • Mesajlar 4766
    • Beğeniler 3155 / 3156
    • Ticaret 12, (%100)
    Natro fişek gibi? Buna baya güldüm :)

Veridyen fiyat/performans/destek açısından son derece iyidir. Uzun süre kendileri ile çalıştım.

Ancak ben bu aralar Odeaweb performans ve desteklerini harika buluyorum. Fiyatları da uygun son derece.

Nazar değmesin diyorum, umarım uzun süre böyle devam ederler.

Turhost ve Güzelnet ile çalışabilirsiniz ayrıca. İkisi de iyi firmadır, kalitelerine asla lafım olmaz.

Ancak Güzelnet tüm paketlerini Premium olarak düzenlerse daha iyi olacaktır diye düşünüyorum.

Sineer forumda çok denk geliyorum ve aldığı yorumlar gerçek bence. Konularda yardım amaçlı yorumları da çok hoşuma gidiyor.

Artık performans önemi giderek artmış durumda ve destek konusunda öne çıkan firmalar gerekiyor. Fiyata da pek takılmamak gerektiğini düşünüyorum.

''Yazılımsal hata'' diye geçiştirmeyen firmalar baş tacımızdır :)
    dataaaa

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
    reklam

Mrtcn Mrtcn PrismaCSI Kullanıcı
    • Üyelik 06.09.2013
    • Yaş/Cinsiyet 31 / E
    • Meslek Cyber Sec & Project Manager
    • Konum Ankara
    • Ad Soyad M** G**
    • Mesajlar 3356
    • Beğeniler 481 / 1986
    • Ticaret 10, (%100)

dataaaa adlı üyeden alıntı

Mrtcn tişört satış wordpress sitesi için, fotoğraf depolama sitesi için, bir de iş ilanları için hocam 3 sektör var önerilerinizi alabilirsem çok mutlu olurum

Öncelikli olarak bir yanlışınızı belirteyim, direk olarak hızlı olsun diye bir aramaya girişilmez maliyet ve faydalılık aranması önemli amaca göre hareket ederseniz çok süper olur rahat edersiniz :) Fotoğraf depolama hariç diğer işlemlerinizde Türkiye'deki pek ala bütün firmaları kullanabilirsiniz. Bu Noktada Netinternet kullanabilirsiniz kapasite açısından tatmin eder ama İstanbul da değil yurt dışı bağlantıları tatmin etmeyebilir sizi, devamlı işiniz yerelde olacaksa dert etmeyin ama

Depolama gibi işlemler için Amazon veya Azure en olmadı yabancı diğer firmalara yönelin. Türkiye'de sizden böbreğinizi isteyeceklerine gidin ucuz ucuz istediğinizi depolayın trafik derdi de olmasın download hızlarıda tatmin eder sizi.

dataaaa dataaaa WM Aracı Kullanıcı
    • Üyelik 27.12.2018
    • Yaş/Cinsiyet 28 / E
    • Meslek Öğrenci
    • Konum İzmir
    • Ad Soyad Y** S**
    • Mesajlar 329
    • Beğeniler 216 / 85
    • Ticaret 2, (%100)
    Tüm bilgiler için herkese teşekkür ederim :)

Msasn Msasn WM Aracı Kullanıcı
    • Üyelik 28.04.2019
    • Yaş/Cinsiyet 22 / E
    • Meslek Öğrenci
    • Konum İstanbul Avrupa
    • Ad Soyad M** Ş**
    • Mesajlar 202
    • Beğeniler 50 / 61
    • Ticaret 0, (%0)

binotuz adlı üyeden alıntı

Hız diyorsunuz GoFast firmasını eklememişsiniz cık cık :) Şimdiye kadar çalıştığım firmaların arasında en iyi performansı veriyorlar.

Bu firma benimde ilgimi çekmişti ancak sunucularının Çekyada olması tamam gtmetrix hız rekoru kırdırır ancak Türkiyede nasıl performans verir bilemedim.

wmaraci
    Mersin evden eve nakliyat

cemowep cemowep WM Aracı Kullanıcı
    • Üyelik 23.02.2020
    • Yaş/Cinsiyet 52 / E
    • Meslek serbest meslek
    • Konum Diğer
    • Ad Soyad C** G**
    • Mesajlar 41
    • Beğeniler 10 / 7
    • Ticaret 0, (%0)
    yabancıı serverlar ıcın bır sey soyleyemem.Ama Gofast fırmasının yurtdısı lokasyonlu serverlarını tum arkadaslara tavsıye ederım..7/24 destek saglıyorlar..

wmaraci
    Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
    Site Ayarları
    • Tema Seçeneği
    • Site Sesleri
    • Bildirimler
    • Özel Mesaj Al