freelance iş ilanları

Türkiye'nin sosyal medya agını actık bu.gen.tr

20 Mesajlar 2.048 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

KadirHames KadirHames Emekli Seo Uzmanı Kullanıcı
  • Üyelik 19.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek öğretici
  • Konum Kahramanmaraş
  • Ad Soyad A** H**
  • Mesajlar 2080
  • Beğeniler 438 / 437
  • Ticaret 32, (%94)
evet webmaster arkadaslar gecene buna benzer bir baslık acmıstım kiminleriniz elestirdiniz kimleriniz güldünüz sonunda basarıya ulastım elestirileriniz bende azim yaptı ve suan actım sitemi ve hepinizi bekliyorum ayrıca buradan elestiri kabul etmiyorum önce önyargıyı kırınız siteme 1 saniyede üye olunuz üye oldugunuz zaman kadirhames i arkaslarınız arasına alınız ve oradan elestirinizi yapınız kimse öncelikle öyle gelip gülüp mülesin kalbini kıraraım onca emegim var ben kimsenin emegine gülmedim güldürmem önce herkes simdi diyecek logo logo yapında koyayım yerine baska da esksimin oldugunu sanmıyorum varsa eksik gördükleriniz yazınız tamalarım saygılarımla

işte buu
wmaraci
reklam

• Üyelik 19.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek öğretici
  • Konum Kahramanmaraş
  • Ad Soyad A** H**
  • Mesajlar 2080
  • Beğeniler 438 / 437
  • Ticaret 32, (%94)
birde benim sitem link çöplügü degil gelip sitenizin falan reklamını falan yapmayın üzerim :) :D

işte buu

MehmetMasa MehmetMasa WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 05.10.2016
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Yazılımcı
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad M** M**
  • Mesajlar 1946
  • Beğeniler 552 / 554
  • Ticaret 40, (%100)
" FB.getLoginStatus(function(response) { statusChangeCallback(response); }); " Üst köşede sinir bozucu :)
Bir ara aynısı balıklar için yapılmıştı özel yazılım değil sanırım.
Facebook'a çok benziyor (aynısı gibi)

Türkiye'nin Yerli Sosyal Paylaşım Sitesi Açıldı! Paylastıgınız +18 ifsa ve buna benzer şeylerden site sorumlu degildir..yüklediginiz mp3,mp4,film gibi telifi olan içeriklerden sizler sorumlusunuz...Ülkeyimizi Bölücü Küçük Düşürücü Benzer Paylasımlarınızı Direkt Cumhuriyet Savcılıgına Verecegimi Tüm Üyelerimiz Bilsin...Burası Bölüclerin Olacağı Bir Platforum Degil Burası Milletini Sevenlerin Onun Ugrunda Şehit Olanların Mecrası Olacaktır...A.Kadir Hemeş

Profesyonellikten uzak bir yazı.. Kullanıcı sözleşmesi oluşturup tek tek yazabilirdiniz.

sağ üst buton renkleri çok kötü duruyor.

En önemlisi yüzbinlerce kişiyi bir arada tutmak için özgün olmalısınız. Bol şans
KadirHames LazCoder53 Aykut

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 19.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek öğretici
  • Konum Kahramanmaraş
  • Ad Soyad A** H**
  • Mesajlar 2080
  • Beğeniler 438 / 437
  • Ticaret 32, (%94)
eleştirileriniz valla dikate alıncak suan acemiligime verin onları yazmak zorundaydım yazdım keyifli geceler ilerleyen günlerde duyuru degişir duyuruya takılmayınız sag üst butonda degişecekir keyifli geceler

işte buu
wmaraci
wmaraci

ResitCicek ResitCicek chilicodes.com Kullanıcı
  • Üyelik 13.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Editör
  • Konum Hatay
  • Ad Soyad R** Ç**
  • Mesajlar 1310
  • Beğeniler 139 / 307
  • Ticaret 18, (%100)
Türkiye'nin sosyal medya ağında Türkçe karakter desteği olan font kullanılmıyor :)
KadirHames LazCoder53

kişi bu mesajı beğendi.

emrshn emrshn WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 05.10.2017
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek otomasyon
  • Konum Kayseri
  • Ad Soyad E** Ş**
  • Mesajlar 425
  • Beğeniler 9 / 51
  • Ticaret 0, (%0)
KadirHameş Lütfen yerli olamayan işlere yerli demeyin . rica ediyorum . sitenizi açar açmaz wowonder olduğunu anladım . Aslında bir bakıma yerli ama sizden kaynaklanmıyor, yazılımın yazarı türkiye de istanbulda yaşıyordu . Bu tarz eylemler ve bu tarz sloganlar doğru değildir . ben doğru bulmuyorum .
LazCoder53

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 19.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek öğretici
  • Konum Kahramanmaraş
  • Ad Soyad A** H**
  • Mesajlar 2080
  • Beğeniler 438 / 437
  • Ticaret 32, (%94)
resit hocam ne yapalım yani ölelimmi :D hem lestirilerinizi sitem üzerinden 1 dk da üye olup yapınız dedim elestiriniz gecersiz :D saymıyom oynamıyom aha küstüm yatıyom :)

işte buu

muffins muffins WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.12.2017
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Bilgisayar Programcılığı
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad S** P**
  • Mesajlar 8
  • Beğeniler 1 / 4
  • Ticaret 0, (%0)
Merhaba,
sitenizi incelemekte bulundum gayet hoş bir görünümü var. facebook andırıyor düzenlenmesi gereken kısımları resimli bir şekilde göstermek isterim http://prntscr.com/hs8mnf
KadirHames

kişi bu mesajı beğendi.

Jean Michel Jarre
Equinoxe IV

• Üyelik 19.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek öğretici
  • Konum Kahramanmaraş
  • Ad Soyad A** H**
  • Mesajlar 2080
  • Beğeniler 438 / 437
  • Ticaret 32, (%94)
emrsrh hocam valla biz bunu yaptık kendimiz yerli oldugumuz için yerli dedik begenmemissin madem emege tesekkür edseydin keske valla uzun yıllardır net alemindeyim baktım birseyde emk var valla begenmesemde begendim dedim emegi gecen kişiler gaza gelsinler ve daha iyi birseyler cıkartsılar istedim sizlerde bunu göremeyince sanmayın isak kusu gibi gecelerde dem tutarım ben yine gündüzleri cıgırırım türkümü bagırarak hemde saygılarımla elstirilere çok kapalıyım bir yazarsanız bin ah alırsınız benden

işte buu

• Üyelik 19.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek öğretici
  • Konum Kahramanmaraş
  • Ad Soyad A** H**
  • Mesajlar 2080
  • Beğeniler 438 / 437
  • Ticaret 32, (%94)
muffins hocam saygılar sunarım insalah logo diyeceksinizdi onu zaten yazmıstım ben yazımın içinde menüleride degitirecegim söz ama suvar gercekten sizi taktir ederim incelemissiniz buradan incelemeden bizi yarılayanlar var onları sizler göremessiniz ben görüyorum çünki bir çekememezlik seziyorum bu gün degilki onlarla kavgam yıllardır sürüyor onlar heryerde göremessiniz saygılarımla
muffins

kişi bu mesajı beğendi.

işte buu
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al