wmaraci reklam

Tutacak projeleri buldum

19 Mesajlar 2.614 Okunma
smmexpress

Engin07 Engin07 Engin ÖZTÜRK Kullanıcı
  • Üyelik 20.08.2012
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad E** Ö**
  • Mesajlar 1965
  • Beğeniler 700 / 560
  • Ticaret 36, (%100)

takiplekazan adlı üyeden alıntı

Kafamı biraz açarsan bende bilinçlenirim hocam. Senin dolu kafandan faydalanmak isterim.

Ek Olarak:

Hocam o konu dışı. Ben legal sitelerden bahsediyorum.

Film sitesi :confused: :D En azından bu daha legal kaçak olarak yapılan bi şey yok 2 tarafında isteği var paylaşılma izni var yasal yani :D
LoeSauperin

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

J1DOJ J1DOJ Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 09.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Web Yazılım, Geliştirici...
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad O** D**
  • Mesajlar 296
  • Beğeniler 0 / 82
  • Ticaret 0, (%0)
Haber Sitesi mi ? Haber Siteleri Artık Kaldımı Görüyoruz 100 TL Ye Haber Sitesi Kurup Yok Şu Haber Yok Şu Köyün Yok Şu İlçenin Yok Şu İlin Bilmem Ne Haber Artık O Kadar Çok Oldu Ki Hani Aralarından Sıyrılıp Belli Bir Kesime Hitap Etmem Çok Zorlaşıyor...

Evet Önde Gelen Siteler Haber Olabilir Ama Onlar Kalitesini Ortaya Koymuş Kimi Global Kimi Çok Sükse Yapmış Yerel Gazeteler... :)

Film Sitesi Diyorsun Ama Telif Hakları Kimse Dağıtımcıya Parayı Ödeyip Filmi Sitesinde Yasal Olarak Yayınlamaz Maliyeti Fazla Olur Hoş Gerçi Dağıtımcı Şirket Parayla Verir mi ? Bilinmez Alsada Onu Sitede Ücretli Verir Oda Türkiyede Tutmaz Kim 3.5 TL Verip İnternetten Film Seyreder Ki Türkiyede :) Ancak Embed Kodları Veya Yardımcı Programlarla Oda 2 Gün Sonra İtiraz Gelip Kapatılır Kapatmazsa Zaten 1 Haftada Mahkemelik Olur...

Burda Dediğin Tek Mantıklı Şey Orjinal Bir Fikir...

takiplekazan takiplekazan www.ucuztakipcim.com Kullanıcı
  • Üyelik 04.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Sosyal Medya Uzmanı
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** Ş**
  • Mesajlar 860
  • Beğeniler 85 / 277
  • Ticaret 1, (%100)

J1DOJ adlı üyeden alıntı

Haber Sitesi mi ? Haber Siteleri Artık Kaldımı Görüyoruz 100 TL Ye Haber Sitesi Kurup Yok Şu Haber Yok Şu Köyün Yok Şu İlçenin Yok Şu İlin Bilmem Ne Haber Artık O Kadar Çok Oldu Ki Hani Aralarından Sıyrılıp Belli Bir Kesime Hitap Etmem Çok Zorlaşıyor...

Evet Önde Gelen Siteler Haber Olabilir Ama Onlar Kalitesini Ortaya Koymuş Kimi Global Kimi Çok Sükse Yapmış Yerel Gazeteler... :)

Film Sitesi Diyorsun Ama Telif Hakları Kimse Dağıtımcıya Parayı Ödeyip Filmi Sitesinde Yasal Olarak Yayınlamaz Maliyeti Fazla Olur Hoş Gerçi Dağıtımcı Şirket Parayla Verir mi ? Bilinmez Alsada Onu Sitede Ücretli Verir Oda Türkiyede Tutmaz Kim 3.5 TL Verip İnternetten Film Seyreder Ki Türkiyede :) Ancak Embed Kodları Veya Yardımcı Programlarla Oda 2 Gün Sonra İtiraz Gelip Kapatılır Kapatmazsa Zaten 1 Haftada Mahkemelik Olur...

Burda Dediğin Tek Mantıklı Şey Orjinal Bir Fikir...

Konunun başında belirttim yarı troll diye. Bende biliyorum bu tarz site yapmak, işletmek, bir yerlere getirmek zor. Ama yinede en çok bunlar tutuyor. Bu gerçeği de görmezden gelemeyiz.

Türkiye'nin en uygun fiyatlı sosyal medya paneli - www.ucuztakipcim.com

CoderBY CoderBY www.mistikfrm.com Kullanıcı
  • Üyelik 05.10.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 277
  • Beğeniler 30 / 24
  • Ticaret 1, (%100)
Hocam haber sitesi açmayı düşünüyordum ama kodlayacak kimse olmayınca fikir yattı. Astında +18 içerikli sitelerde yüksek ölçüde kazanç ve hit var. Sen sitene 1 reklam verirken onlar 8 9 tane veriyor

www.mistikfrm.com
wmaraci
wmaraci

Dorebar Dorebar ⇐⇐ Horror Story Kullanıcı
  • Üyelik 14.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Yatırımcı
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad T** L**
  • Mesajlar 1895
  • Beğeniler 1159 / 1158
  • Ticaret 51, (%100)
Hocam Alexa ilk 100'deki sitelere kafa yorup, yüzde kaçı haber sitesi, yüzde kaçı film, yüzde kaçı bilmem ne diye ayırıp tartışma başlattığın için teşekkür ederim öncelikle. Mesela benim aklıma hiç gelmemişti şu alexa ilk 100'e bir bakayım hangi site nedir diye.

Fikrime gelince, film siteleri para kazanıyor diye herkes film sitesi açıp para kazanmanın peşinde olduğu için, haber siteleri para kazanıyor diye herkes haber sitesi açıp para kazanmanın peşinde olduğu için internet ağımız günden güne çöplük olmakta. Film sitesi açıp botla 250 film ekleyip kaderine terkedilmiş o kadar site var ki, ona keza haber siteleri.

İşte biz, çok çabuk para kazanma hırsımızdan dolayı kaybediyoruz. Hal bu ki orijinal bir fikrimiz olsa, muadilinden az bile rastlanır olsa yine para kazanma hırsımızdan siteyi mahvederiz. Bizde sabır yok. Genel konuşuyorum arkadaşlar yani burada kimseyi suçlamak istemem.

Ama şunu bilirim, para harcamadan para kazanılmaz...
takiplekazan

kişi bu mesajı beğendi.

[Firma Rehberlerine Ekleme Hizmeti] TAM 500 Rehber!

HknCOLAK HknCOLAK www.hakancolak.com Kullanıcı
  • Üyelik 05.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Muhasebe, Blogger
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad H** Ç**
  • Mesajlar 874
  • Beğeniler 84 / 394
  • Ticaret 0, (%0)
2 arkadaşım var. Birisi hemşehrim, diğeri de yazın tatile gittiğimde tanıştığım oranın yerlisi olan bir arkadaşım.

Hemşehrim kendi ilimizle ilgili içerik üretip, paylaşıyor ve şuan çok çok iyi yerlerde. Yanılmıyorsam 3 4 senedir yapıyor. Vakti de olduğu için geziyor, tozuyor, yazıyor :)

Diğer arkadaşım ise yeni yeni kalkınmaya başlayan, turistlik bir ilçe ile ilgili yazmaya başladı. O daha yeni başladı 3, 4 aylık bir sitesi var ama akıllılık edip alan adını 4 sene önceden almış (4 sene önce oralar köydü, şimdi ise 4 5 seneye Antalya olacak deniyor), yazmaya gezmeye paylaşmaya başladı oda yükselişte ve şuan rakibi yok. Piyasanın kaymağını götürüyor (Pazarlama dersi alanlar bu tabiri bilir :))

İçerik orjinal ise, her türlü kazandırıyor. Bu ikisinin şuan rakibi yok ama rakipleri çıkmaya başlasa bile, 5 6 sene gerilerinden geliyor olacak.

www.hakancolak.com

• Üyelik 04.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** Ş**
  • Mesajlar 860
  • Beğeniler 85 / 277
  • Ticaret 1, (%100)

HknCOLAK adlı üyeden alıntı

2 arkadaşım var. Birisi hemşehrim, diğeri de yazın tatile gittiğimde tanıştığım oranın yerlisi olan bir arkadaşım.

Hemşehrim kendi ilimizle ilgili içerik üretip, paylaşıyor ve şuan çok çok iyi yerlerde. Yanılmıyorsam 3 4 senedir yapıyor. Vakti de olduğu için geziyor, tozuyor, yazıyor :)

Diğer arkadaşım ise yeni yeni kalkınmaya başlayan, turistlik bir ilçe ile ilgili yazmaya başladı. O daha yeni başladı 3, 4 aylık bir sitesi var ama akıllılık edip alan adını 4 sene önceden almış (4 sene önce oralar köydü, şimdi ise 4 5 seneye Antalya olacak deniyor), yazmaya gezmeye paylaşmaya başladı oda yükselişte ve şuan rakibi yok. Piyasanın kaymağını götürüyor (Pazarlama dersi alanlar bu tabiri bilir :))

İçerik orjinal ise, her türlü kazandırıyor. Bu ikisinin şuan rakibi yok ama rakipleri çıkmaya başlasa bile, 5 6 sene gerilerinden geliyor olacak.

ben matematikciyim. Öle süslü laflarla yazamıyorum gezdiğimi tozduğumu. yinede yaz der misin? yoksa ben kod işine felan mı gireyim? matematik zekam daha ağır basıyor. ;)

HknCOLAK HknCOLAK www.hakancolak.com Kullanıcı
  • Üyelik 05.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Muhasebe, Blogger
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad H** Ç**
  • Mesajlar 874
  • Beğeniler 84 / 394
  • Ticaret 0, (%0)

takiplekazan adlı üyeden alıntı

ben matematikciyim. Öle süslü laflarla yazamıyorum gezdiğimi tozduğumu. yinede yaz der misin? yoksa ben kod işine felan mı gireyim? matematik zekam daha ağır basıyor. ;)

Herkes kendi bildiği işi yapsın.. derim. Yani "O sektör bitti ya, o tarz siteler artık tutmuyor ya.." denmesine karşıyım, o yüzden yazdım.

www.hakancolak.com

• Üyelik 04.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** Ş**
  • Mesajlar 860
  • Beğeniler 85 / 277
  • Ticaret 1, (%100)

HknCOLAK adlı üyeden alıntı

Herkes kendi bildiği işi yapsın.. derim. Yani "O sektör bitti ya, o tarz siteler artık tutmuyor ya.." denmesine karşıyım, o yüzden yazdım.

Aynen bende sana pası verdim golü at diye ;)

wmaraci
Konuyu toplam 4 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 4 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al