wmaraci reklam

Ücretli Film-Dizi Sitesi açmak

9 Mesajlar 2.388 Okunma
wmaraci reklam

reptaym reptaym Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 15.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Grafik
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad S** Y**
  • Mesajlar 283
  • Beğeniler 20 / 37
  • Ticaret 4, (%100)
Merhaba arkadaşlar malum piyasa film-dizi sitesi ile dolu çoğu çöp içerikle dolu
Şuan piyasada ücretli dizi-film veren siteler var ama ya çok pahalı yada içerikler eksik vs
Sizce bir ekip ile özel bir tema yapılsa yabancı dizi ve filmler ile eklense fiyatıda aylık 4-5 tl olsa reklamsız dizi-film izlense iyi olmazmıydı herkes reklamlardan şikayetçi sonuçta her ne kadar siteler reklam eklemicez desede belli bir süreden sonra masraflar ağırlaşıyor ve reklam , link almak zorunda kalıyorlar
Eğer ücretli üyelik olsaydı 1500 üye olduğunu farzedersek
1500x4 aylık 6000 lira civarı bunun 4 binini çevirmenlere versen 1000 lira sunucu olsa 1000 tl kar kalır ilk 5-6 ay kar istemezsek o 1000 tlyide reklamlara versek
Sizce böyle bir proje tutarmı

wmaraci
reklam

SafakT SafakT WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.04.2016
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci, Yazar
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad Ş** T**
  • Mesajlar 27
  • Beğeniler 1 / 5
  • Ticaret 1, (%100)
Büyük düşünüyorsun. İyi düşünüyorsunda bunun için kenarda 6 bin tl'n var mı? Teknik bilgin var mı? Yoksa koddan tasarımdan vs vs anlayan adamlar da lazım. Zor bir proje ama gerekli emeği verirsen bence olabilir. Çok iyi bir proje olur.

Makale yazarlığı, editörlük yapılır. Bunlar dışında elimden gelen her türlü işi yapmaktayım.

• Üyelik 15.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Grafik
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad S** Y**
  • Mesajlar 283
  • Beğeniler 20 / 37
  • Ticaret 4, (%100)
Param var kodlamadan az anlıyorum ondan kodlattırıcam film ve dizi işlerinden anlıyorum tek başıma değil 3-4 ortakla girmeyi düşünüyorum

levent74 levent74 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 11.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 49 / E
  • Meslek İşletme
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad L** K**
  • Mesajlar 158
  • Beğeniler 23 / 27
  • Ticaret 6, (%100)
Sizinde dediğiniz gibi etrafta bunca site varken işiniz çok zor. Ayrıca reklamlıda olsa insanlar bedavaya gidiyor. 3-5 TL vermek zor gelir. Benim düşüncem bu yönde ama hevesiniz kırılmasın. Sermayeniz varsa yapabilirsiniz.

wmaraci
wmaraci

pg13 pg13 Xcode. Kullanıcı
  • Üyelik 01.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek BilişimTeknolojileri Mühendisi
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad O** Ö**
  • Mesajlar 321
  • Beğeniler 72 / 101
  • Ticaret 11, (%100)
böyle birşey yapacaksan film ve dizi şirketlerine telif ödemen gerekir. illegal yayın yapan dizi sitelerinden bir farkın kalmaz yoksa.

netflix mantığında bir site düşünmüşsün böyle bir kazancı tek başına yedirmezler sana.
Ergin

kişi bu mesajı beğendi.

yunus3346 yunus3346 Yakında.. Kullanıcı
  • Üyelik 22.05.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Elazığ
  • Ad Soyad Y** C**
  • Mesajlar 322
  • Beğeniler 13 / 75
  • Ticaret 0, (%0)
Şahsen ben kendim üye olmazdım çünkü filmi izleyen değil indiren bir kişiyim adblocker da kullanınca zaten video önü felan reklamları sıkıntı çıkarmıyor. Ama projeniz hayata geçirilebilir. Yalnız iyi pazar analizi yapmak gerekir. Yani sen işi yaparsın siten hazır olur felan ama üye olmaz sıkıntı olur. Bunun için iyi bir anket gerekir diye düşünüyorum. Halk bu sistemi benimser mi ? benimsemez mi? anketten anlarsın.. Yada film siteleri sahiplerine alttan alttan sorsan vip üyeniz var mı varsa ne kadar gibi...

Yapım aşamasında..

EranKucuk EranKucuk Oyun Medyası Kullanıcı
  • Üyelik 26.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 923
  • Beğeniler 356 / 355
  • Ticaret 35, (%100)
Adamı biraz net anlayarak yorum yapmak lazım ki fikriniz faydalı olsun. Kaçak yayın yapan sitelerden zaten bi farkı olmayacak, hangisinin var allah aşkına :D 3-5 lira vermek zor gelir diyen arkadaşa'da ufak bir cevap vereyim ben konu sahibi yerine, amaç zaten yüz bin member değil, aylık 1500 devamlı kullanıcı yeterli diye düşünüyor arkadaş ve temiz yapan site az olduğu için buna kabul olacak çok olmasada insan bulabilir bence (Düşündüğü rakam kadar, hatta ben 2000 diyorum).

Başlarsanız çevirmeniniz burda hocam, shameless olur, got olur, twd olur :)

• Üyelik 15.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Grafik
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad S** Y**
  • Mesajlar 283
  • Beğeniler 20 / 37
  • Ticaret 4, (%100)
Bir döner ayran parası insanlara bence zor gelmemeli 1080p film-dizi yayını yapılıyor ve reklam vs olmayacak

sercanaksu sercanaksu Myatika Kullanıcı
  • Üyelik 04.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek işci:)
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** A**
  • Mesajlar 471
  • Beğeniler 43 / 98
  • Ticaret 36, (%100)
Şöyle düşünün madem reklamlardan şikayet ediyorsunuz:) bende film sitesi sahibiyim reklamsız sitem var arkadaşın dediği mantıklı diyelim insanlara kaliteyi buluşturmak istiyor gel gelelim işin özüne örnek ben hur 2016 filmi piyasaya çıkmadan önce kimin eline geçecek sizce :D hiç düşündünüzmü toplasan 4 site var piyasayı yıkan bizim insanlarımız kaliteden anlamaz anlayanıda çok azdır sinema çekimine bunun hd si yokmu diyen bi milletiz parana yazık olur kardeşim değil 6 bınlıra 16 bın lıra harcasan tutturamazsın

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al