lostyazilim

Ücretli Moderatör

13 Mesajlar 2.107 Okunma
lstbozum
wmaraci reklam

baranos baranos WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 25.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Journalist
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** B**
  • Mesajlar 1621
  • Beğeniler 419 / 197
  • Ticaret 5, (%80)

cihaneken adlı üyeden alıntı

Hocam Siz Forumu açın gerekirse buradan takviye ekip rica ederiz :D bir elin nesi var iki elin sesivar her yere üye oluyoruz birde senin foruma oluruz ne var yani ayrıca forum içeriği neye yönelik olacak illaki gönüllü arkadaşlar çıkacaktır buradan da.

Çok sağolun zaten sizler olduktan sonra:)... Forum çok zevkli olacak ya Entelektüel bir forum olacak hobiler, zevkler, öneriler güzel peynir nerededir?, gezme yerleri tavsiyeler orada oraya gidilir.Bunun dışında hangi fotoğraf makinesini alsam? Hangi bilgisayarı alsam gibi sorulara da yer verileceği genel ama entelektüel bir forum ne diyorsunuz iyi konular mı?

En Önemlisi Bu Konulara Alan Adı Öneriniz Var Mı?

wmaraci
reklam

cihaneken cihaneken Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 25.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Elektrik Teknisyeni
  • Konum Fransa
  • Ad Soyad C** E**
  • Mesajlar 3510
  • Beğeniler 488 / 1190
  • Ticaret 1, (%100)

baranos adlı üyeden alıntı

Çok sağolun zaten sizler olduktan sonra:)... Forum çok zevkli olacak ya Entelektüel bir forum olacak hobiler, zevkler, öneriler güzel peynir nerededir?, gezme yerleri tavsiyeler orada oraya gidilir.Bunun dışında hangi fotoğraf makinesini alsam? Hangi bilgisayarı alsam gibi sorulara da yer verileceği genel ama entelektüel bir forum ne diyorsunuz iyi konular mı?

Anladım güzel bir ortamı olabilir aslında böyle bir forumun. En önemlisi tabiki ciddiyet ve çalışmak, yeni işinize gereken önemi verir ve ona gereken ilgiyi gösterirseniz tutar bence. Konu veya makale olayında pek iyi değilim ama kodlama veya tema gibi sorunlarda vaktim oldukça yardımcı olmaya çalışırım ayrıca birde önce kendinize bir liste yapın tavsiyem foruma açılacak ana ve alt konu başlıklarını belirleyin önce iskeleti ortaya çıksın sonra içerik girilmeye başlar.

baranos baranos WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 25.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Journalist
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** B**
  • Mesajlar 1621
  • Beğeniler 419 / 197
  • Ticaret 5, (%80)

cihaneken adlı üyeden alıntı

Anladım güzel bir ortamı olabilir aslında böyle bir forumun. En önemlisi tabiki ciddiyet ve çalışmak, yeni işinize gereken önemi verir ve ona gereken ilgiyi gösterirseniz tutar bence. Konu veya makale olayında pek iyi değilim ama kodlama veya tema gibi sorunlarda vaktim oldukça yardımcı olmaya çalışırım ayrıca birde önce kendinize bir liste yapın tavsiyem foruma açılacak ana ve alt konu başlıklarını belirleyin önce iskeleti ortaya çıksın sonra içerik girilmeye başlar.

Elbette haklısınız teşekkürler

Ek Olarak: Peki birde sizce hangi sistemle kurmalıyım forumu?

wmaraci
Konuyu toplam 2 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 2 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al