wmaraci reklam

Ücretsiz 2 Aylık Google VDS Alma

87 Mesajlar 25.246 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

Machine Machine www.wptreni.com Kullanıcı
  • Üyelik 24.08.2012
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Bilgisayar Programcılığı & FED
  • Konum Aksaray
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 1039
  • Beğeniler 73 / 327
  • Ticaret 12, (%100)
Kurulumu yaptıktan sonra sayfa yenileniyor arkadaşlar oradan adını verdiğiniz vds paketine tıklayın açılan pencerede Windows remote access kısmı var alt tarafta oradan RESET Pasaword diyip kendinize şifre oluşturun, otomatik şifre oluşturmuyor :) şuan bağlandım ben vds'ye :)

wptreni.com |  Wordpress Blogu
wmaraci
reklam

makalehizmeti makalehizmeti Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 07.05.2015
  • Yaş/Cinsiyet 51 / E
  • Meslek Sağlık Memuru
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Y** K**
  • Mesajlar 334
  • Beğeniler 27 / 73
  • Ticaret 8, (%100)

Machine adlı üyeden alıntı

Kurulumu yaptıktan sonra sayfa yenileniyor arkadaşlar oradan adını verdiğiniz vds paketine tıklayın açılan pencerede Windows remote access kısmı var alt tarafta oradan RESET Pasaword diyip kendinize şifre oluşturun, otomatik şifre oluşturmuyor :) şuan bağlandım ben vds'ye :)

Hayırlı olsun hocam

ProThemes ProThemes WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Grafik Tasarımcı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 930
  • Beğeniler 74 / 317
  • Ticaret 76, (%100)
Hocam kısaca 2 aylık 4 TL ise bu sunucu alınır, zarar etmiyorsunuz aksine kar.

www.osmanlidavetiyeci.com

FiberTurkiye FiberTurkiye WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Aksaray
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 979
  • Beğeniler 83 / 144
  • Ticaret 4, (%100)
Ya birisi bize 2 ay sonundaki ücreti yazsın. 300$ kredi ile 2 ay kullanıyorsunuz dediğine göre süre bitince 150$ aylığa çevrilir fiyat. 4 TL ye 7 GB RAM verilir mi sizce google vs farketmez babam olsa 7 GB RAM 4 TL vermez

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 24.08.2012
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Konum Aksaray
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 1039
  • Beğeniler 73 / 327
  • Ticaret 12, (%100)

Fiber Türkiye adlı üyeden alıntı

Ya birisi bize 2 ay sonundaki ücreti yazsın. 300$ kredi ile 2 ay kullanıyorsunuz dediğine göre süre bitince 150$ aylığa çevrilir fiyat. 4 TL ye 7 GB RAM verilir mi sizce google vs farketmez babam olsa 7 GB RAM 4 TL vermez

2 ay sonunda belirlenecek fiyat sunucu sen ne için kullandığına bağlı. Yaklaşık 12 tane hizmet seçeneği var, sunucuları bir dns hizmeti olarak kullanabildiğin gibi sunucuları bir depolama alanı olarak kullanabiliyorsun.

Örneğin sunucuyu depolama olanı yani Cloud Storage olarak kullanacaksın her GB için ücret konuma göre değişiyor örneğin Çin, Hong Kong ve Avusturalya sunucular için 0-1 TB arası her gb değeri için ödenecek tutar $0.12 dolar civarında 1 GB için $0.12 ödeyeceksin bu tamamen senin hizmeti nasıl kullandığınla alakalı ücretlendirme.

Bkz:
https://cloud.google.com/pricing/

FiberTurkiye FiberTurkiye WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Aksaray
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 979
  • Beğeniler 83 / 144
  • Ticaret 4, (%100)

Machine adlı üyeden alıntı

2 ay sonunda belirlenecek fiyat sunucu sen ne için kullandığına bağlı. Yaklaşık 12 tane hizmet seçeneği var, sunucuları bir dns hizmeti olarak kullanabildiğin gibi sunucuları bir depolama alanı olarak kullanabiliyorsun.

Örneğin sunucuyu depolama olanı yani Cloud Storage olarak kullanacaksın her GB için ücret konuma göre değişiyor örneğin Çin, Hong Kong ve Avusturalya sunucular için 0-1 TB arası her gb değeri için ödenecek tutar $0.12 dolar civarında 1 GB için $0.12 ödeyeceksin bu tamamen senin hizmeti nasıl kullandığınla alakalı ücretlendirme.

Bkz:
https://cloud.google.com/pricing/

Hocam mobilden giriyorum sınırsız turkcell kullanıyorum AKK aştım çok yavaş internet. Size sorayım trafik sıkıntısı olmayacak şekilde 10 GB alan yeterli olacak ve .rar-.zip dosyaları yüklenip indirme hizmeti verilecek. Bunun ücreti ne kadar? Sitemizde urlsini paylaşıp indirmesini sağlayacağız.
İnternet indirme hızı ülkemizde en az sorun çıkaracak lokasyona göre fiyat nedir bir de bu ücret aylık mı?

• Üyelik 24.08.2012
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Konum Aksaray
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 1039
  • Beğeniler 73 / 327
  • Ticaret 12, (%100)

Hocam mobilden giriyorum sınırsız turkcell kullanıyorum AKK aştım çok yavaş internet. Size sorayım trafik sıkıntısı olmayacak şekilde 10 GB alan yeterli olacak ve .rar-.zip dosyaları yüklenip indirme hizmeti verilecek. Bunun ücreti ne kadar? Sitemizde urlsini paylaşıp indirmesini sağlayacağız.
İnternet indirme hızı ülkemizde en az sorun çıkaracak lokasyona göre fiyat nedir bir de bu ücret aylık mı?

Şuan için 50 GB depolama alanı veriliyor ve şuan bilgisayardan dahi kullanabiliyorsunuz. Sisteme kayıt olduğunuz zaman sol tarafda Storage -> Cloud Storage -> Storage Browser sekmesinden klasör oluşturup veya direkt olarak yükleme yapabiliyorsunuz.

Aylık bazında ücretlendirme yapılıyor ve bize en iyi olacak lokasyon avrupa europe west lokasyonudur. 2 ay sonra sana fiyat çıkartıyor google zaten

Şu linkle gir : https://console.developers.google.com/project

Burada charges kısmı var 2 ay sonra orada fiyatı belirecektir :)

http://i.hizliresim.com/Xvgb80.png

Hız Olarak limiti olmayan dosyalarda 50 mb/s kadar indirme hızı mevcut sunucuların son derece mükkemmel. Kendi diğer vds seedbox sunucudaman, google vds sunucusuna dosya indirmesi yaptırdım hız ortada :)

http://prntscr.com/7ha4xv

Upload hızınıda ölçtüm ve oda yaklaşık 5-15 mb/s oluyor :)

ofarukcaki ofarukcaki Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 08.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Ö** Ç**
  • Mesajlar 167
  • Beğeniler 32 / 40
  • Ticaret 7, (%86)

Tam olarak fiyat veremeyeceğim ama 2 ay sonundaki ücret hiç düşük bir miktar değil. Dikkat etmeniz gereken kredi kartı veya banka kartınızı eklememeniz, sanal kart oluşturup onunla ödeme yapmanızı şiddetler tavsye ediyorum çünkü 2 ay sonunda veya 2 ay bile dolmadan kullan limitini falan aşarsınız farketmeden çok pahalıya mla olabilir.

Ercincaglar Ercincaglar Master Kullanıcı
  • Üyelik 14.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Yönetici
  • Konum Adana
  • Ad Soyad E** Ç**
  • Mesajlar 826
  • Beğeniler 2 / 188
  • Ticaret 40, (%100)
Farklı işletim sistemleri kurabiliyor muyuz?

Deneyen arkadaşlar var mı?

KryssLuck KryssLuck Afroman Kullanıcı
  • Üyelik 10.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Hukuk
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 879
  • Beğeniler 77 / 133
  • Ticaret 15, (%93)
Arkadaşlar ben aldım birsürü seçenek var 13gb ram intel xeon 2.50 ghz 2 cpu özellikleri.
Deneme sürümü bitince otomatik olarak hesabınızdan para çekilmiyor.

kaynak:https://cloud.google.com/free-trial/

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al