wmaraci reklam

Ücretsiz script yazıyorum detaylar için tıkla!

37 Mesajlar 3.763 Okunma
wmaraci reklam

SheefLAMARCK SheefLAMARCK WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 31.12.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Naptın
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad F** K**
  • Mesajlar 313
  • Beğeniler 73 / 31
  • Ticaret 8, (%88)

Arkadaşlar öncelikle iyi forumlar dilerim, konu başlığında belirttiğim gibi bir kaç ücretsiz script yazacağım fakat şöyle bir düşüncem var bu scriptleri konumda bana referans ve işimi profosyonel olarak ve müşterilerimin isteklerini karşılıyabiliyor muyum cevaplarını karışılamak için paylaşıcam özetleyecek olursak,

Güncel olarak birden fazla kişinin işe yaracağı bir script yazmak istiyorum fakat hangi konuda ve forum üyelerinin,ziyaretçilerin bir nebzede olsa googleye aradığı scriptin isimini girip buraya yönlenip burda sorunsuz şekilde indirip ve kullanmalarını hedefliyorum sizden ricam bu script ne üzerine veya nasıl bir sistem olmalıdır en çok yorum ve beğeni alan 2 script konusunu ücretsiz şekilde yazıp tamamen ücretsiz şekilde konumda yer vereceğim.

Öneri : Servis scriptleri

İyi forumlar dilerim.

Not
-------------------------------
Tek başıma yapıyorum bütün işleri ve benimde bir özel hayatım farklı bir işim var kodlamalar üzün sürebilir zaman konusunda affınıza sığınıyorum.
Codesign CihatOzgen

kişi bu mesajı beğendi.

SMM Panel, Sosyalyuvam, Bayilik Paneli, En Uygun Panel, Takipçi Paneli
reklam

GuruAjans GuruAjans WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 12.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad H** Ç**
  • Mesajlar 445
  • Beğeniler 103 / 103
  • Ticaret 30, (%100)
Smm Scriptine ne dersiniz?
SheefLAMARCK

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 31.12.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Naptın
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad F** K**
  • Mesajlar 313
  • Beğeniler 73 / 31
  • Ticaret 8, (%88)
Hocam keşke konuma bir göz atsaydınız illegal herhangi bir script zaten yazmıyorum, "neden yazmıyorsun?" diye çok mesaj alıyorum özellikle smm gibi scriptler için ben o tarzda sistemlerin benim kalitemi ve hedef kitlemi sarsacağını düşünüyorum, sonuçta siz illegal iş yapan birinden güvenilir bir iş beklerseniz kendinizle çelişirsiniz mesajınız için teşekkür ederim hocam yeterince açıklayıcı olmuştur umarım.

Yutuliti Yutuliti WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 24.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad M** B**
  • Mesajlar 144
  • Beğeniler 14 / 51
  • Ticaret 0, (%0)
Hocam sevgililer günü evlilik yıl dönümü sevgiliye doğum günü scripti yazabilirsin. Piyasada üç beş tane var ama eskidiler artk. Arkaya alakalı müzik ve page1 page 2 şeklinde evetli hayırlı gibi bir şeyler olsa güzel olur. Kod bilgisi çok zayıf olanlar görselleri çok kolay editleyebilirse iyi olur. Üstelik gerekli kitleye ulaşabilirsen satılabilecek tarz ürünler benim gözümde önce bir dene. Tutarsa satışada geçersin.
Saçmaladımmı bilmiyorum :)
GuruAjans Gencpanel

kişi bu mesajı beğendi.

http://muslumbaser.com/
wmaraci

BySaNCeZ BySaNCeZ WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek ö.g.g
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad F** Ç**
  • Mesajlar 1195
  • Beğeniler 405 / 330
  • Ticaret 9, (%100)
döviz borsa scripti olabilirmi

Her Kul Kendi Kaderini Yaşarmış..

yenipvp yenipvp Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 04.10.2018
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek yazılım
  • Konum Adana
  • Ad Soyad I** G**
  • Mesajlar 10
  • Beğeniler 2 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
Valla bir hafta oldu dile kolay 1 haftadır metin2 pvp serverler tanıtım scripti arıyorum 1 haftadır bulamadım birşey yaa hepsi httrackla çekilmiş scriptiler oluyor yada sql açıklı falan filan yap bir güzellikte şu piyasa artık rahatlasın adam akıllı bir şey yok
hepsi çöp
ilkhan468

kişi bu mesajı beğendi.

Lederheld Lederheld Hello WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 15.08.2016
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Tekirdağ
  • Ad Soyad B** D**
  • Mesajlar 132
  • Beğeniler 0 / 30
  • Ticaret 2, (%100)
Özel script projem var istersen özelden bana ulaş fikir için. Yapabilirim diyorsan anlaşırız

Stark_IV Stark_IV Sosyal Medya Virtüözü Kullanıcı
  • Üyelik 05.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Sosyal Medya
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad G** K**
  • Mesajlar 607
  • Beğeniler 0 / 155
  • Ticaret 25, (%100)

SheefLAMARCK adlı üyeden alıntı

Hocam keşke konuma bir göz atsaydınız illegal herhangi bir script zaten yazmıyorum, "neden yazmıyorsun?" diye çok mesaj alıyorum özellikle smm gibi scriptler için ben o tarzda sistemlerin benim kalitemi ve hedef kitlemi sarsacağını düşünüyorum, sonuçta siz illegal iş yapan birinden güvenilir bir iş beklerseniz kendinizle çelişirsiniz mesajınız için teşekkür ederim hocam yeterince açıklayıcı olmuştur umarım.

Smm ile illegal ne alaka hocam onu anlayamadım
ASametYildirim

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 31.12.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Naptın
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad F** K**
  • Mesajlar 313
  • Beğeniler 73 / 31
  • Ticaret 8, (%88)
Hocam şuan bunu burda illegal değil diye sizle munakasaya gırmıcegım zaten şöyle bir düşünürsek geçmişten yana .exe crs eklenti vs ne kadar illegal oldugunu acıklıyor.

• Üyelik 31.12.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Naptın
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad F** K**
  • Mesajlar 313
  • Beğeniler 73 / 31
  • Ticaret 8, (%88)

Yutuliti adlı üyeden alıntı

Hocam sevgililer günü evlilik yıl dönümü sevgiliye doğum günü scripti yazabilirsin. Piyasada üç beş tane var ama eskidiler artk. Arkaya alakalı müzik ve page1 page 2 şeklinde evetli hayırlı gibi bir şeyler olsa güzel olur. Kod bilgisi çok zayıf olanlar görselleri çok kolay editleyebilirse iyi olur. Üstelik gerekli kitleye ulaşabilirsen satılabilecek tarz ürünler benim gözümde önce bir dene. Tutarsa satışada geçersin.
Saçmaladımmı bilmiyorum :)

Değerlendiricem hocam teşekkür ederim.

BySaNCeZ adlı üyeden alıntı

döviz borsa scripti olabilirmi

Bunuda listeme ekledim hocam.

yenipvp adlı üyeden alıntı

Valla bir hafta oldu dile kolay 1 haftadır metin2 pvp serverler tanıtım scripti arıyorum 1 haftadır bulamadım birşey yaa hepsi httrackla çekilmiş scriptiler oluyor yada sql açıklı falan filan yap bir güzellikte şu piyasa artık rahatlasın adam akıllı bir şey yok
hepsi çöp

Hocam isteğe bağlı olarak bunuda notlarıma kaydediyorum.
BySaNCeZ

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 2 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 2 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al