Giriş Yap / Kayıt Ol

WM Aracı'na üyelikler tekrar açıldı! Kayıt olmak için TIKLAYIN!

Cevap Yaz Favorilerime Ekle
Seçenekler Stil
Geri Git   Forum > > Webmaster Genel

urlmidi benzeri url saklama sitesi var mı?

Okunmamış 12 Şubat 2019, 00:33
WM Aracı

Yaş / Cinsiyet: 23 / Erkek
Meslek: öğrenci
Ad, Soyad: Os... Yü...
Ticaret: 0, 0%
arkadaşlar bir türlü bulamadım, zaten bu sitede kimindir nedir belli değil ama işlevi güzel. büyük ihtimal kendi kullanmak için yapmış gibi, sitede hiç bir bilgi ya da kazanç yok.

var mı bunla aynı işlevi görecek bir site?
Okunmamış 12 Şubat 2019, 00:40
Üyeliği Durdurulmuş

Ad, Soyad: Ci... Ek...
Ticaret: 1, 100%
En çok bilinenlerden Justpaste ve pasted var genelde warez siteler kullanır bu araçları.
Okunmamış 12 Şubat 2019, 00:44
WM Aracı

Alıntı:
cihaneken Adlı Üyeden Alıntı
En çok bilinenlerden Justpaste ve pasted var genelde warez siteler kullanır bu araçları.
verdiğiniz siteler benim dediğimden farklı şeyler ya da dediğim özelliği ben mi bulamadım?
Okunmamış 12 Şubat 2019, 00:52
Üyeliği Durdurulmuş

Kusura bakmayın ben sizin yazdığınız başlık üzerine cevap yazmıştım. Siz url saklama sitesi dediğiniz için bende ilgili örnekleri verdim.

Belirttiğiniz siteye şimdi baktım bu sitelere link kısaltma siteleri diyoruz. Bunlar URL adreslerini kısaltmak ve daha kolay paylaşım ve akılda kalması için.

Örnek olarak bitly, ouo.io,ow.ly, tinyurl gibi servisler var ayrıca bu konuda bazı servislerden gelir elde etme imkanı da bulunmakta.
Okunmamış 12 Şubat 2019, 00:55
WM Aracı

Alıntı:
Kusura bakmayın ben sizin yazdığınız başlık üzerine cevap yazmıştım. Siz url saklama sitesi dediğiniz için bende ilgili örnekleri verdim.

Belirttiğiniz siteye şimdi baktım bu sitelere link kısaltma siteleri diyoruz. Bunlar URL adreslerini kısaltmak ve daha kolay paylaşım ve akılda kalması için.

Örnek olarak bitly, ouo.io, tinyurl gibi servisler var ayrıca bu konuda bazı servislerden gelir elde etme imkanı da bulunmakta.
hayır hocam yine kaçırdınız, evet link kısaltıyor ama adres kısmında sürekli o link oluyor, örnek olarak şu linkle wm aracına bakabilirsiniz, dediğimi daha iyi anlayacaksınız. http://urlmidi.com/2m1hsc
Okunmamış 12 Şubat 2019, 01:10
Üyeliği Durdurulmuş

Evet şimdi farkettim. Hiç ilgimi çekmemişti açıkçası. Bu şekilde bildiğim bir araç yok ki zaten pek olacağını da sanmıyorum. Gereksiz bir araç, girdiğimiz adresi iframe ile kendi sitesinde gösteriyor. İframe engeli olan sitede çalışmaz zaten bu araç. Hayır birde benim yönlendirdiğim ziyaretçi url'i kısaltan siteye yarayacak. Bilmiyorum.

Bakın benim sitemde çalıştıramazsınız bu şeyi. http://urlmidi.com/blogturk
Okunmamış 12 Şubat 2019, 01:17
WM Aracı

Alıntı:
Evet şimdi farkettim. Hiç ilgimi çekmemişti açıkçası. Bu şekilde bildiğim bir araç yok ki zaten pek olacağını da sanmıyorum. Gereksiz bir araç, girdiğimiz adresi iframe ile kendi sitesinde gösteriyor. İframe engeli olan sitede çalışmaz zaten bu araç. Hayır birde benim yönlendirdiğim ziyaretçi url'i kısaltan siteye yarayacak. Bilmiyorum.

Bakın benim sitemde çalıştıramazsınız bu şeyi. http://urlmidi.com/blogturk
yine yanlış download sitelerinde çok işe yarıyor. örneğin, indirme başı kazanç sağladığınız bir siteniz var, ve internette bir sürü premium çeviriciler, leech siteleri var, insanlar o linki kopyalayıp çeviri yapabilirken bunun sayesinde yapamıyorlar ve indirmek zorunda kalıyor.
Okunmamış 12 Şubat 2019, 01:38
Üyeliği Durdurulmuş

Dostum bu gün yeterince kahve/çay içmedim ondan galiba, kafam basmadı halen bu şeyin tam olarak ne işimize yarayacağı. Ben işe yarar bir tarafını görmedim ta ki kısaltmayı yapan site bensem iş başka tabi. Neyse belki başka arkadaşlar dahil olur konuya. Arayışınızda kolay gelsin.
Cevap Yaz Favorilerime Ekle

Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 üye ve 1 Ziyaretçi)

Seçenekler
Stil
Normal Normal

Geri Git   Forum > Webmaster Genel