wmaraci reklam

urlmidi benzeri url saklama sitesi var mı?

8 Mesajlar 2.098 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

osidosi osidosi WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 29.06.2018
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek .
  • Konum Adana
  • Ad Soyad O** Y**
  • Mesajlar 942
  • Beğeniler 5 / 362
  • Ticaret 0, (%0)
arkadaşlar bir türlü bulamadım, zaten bu sitede kimindir nedir belli değil ama işlevi güzel. büyük ihtimal kendi kullanmak için yapmış gibi, sitede hiç bir bilgi ya da kazanç yok.

var mı bunla aynı işlevi görecek bir site?

wmaraci
reklam

cihaneken cihaneken Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 25.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Elektrik Teknisyeni
  • Konum Fransa
  • Ad Soyad C** E**
  • Mesajlar 3510
  • Beğeniler 488 / 1190
  • Ticaret 1, (%100)
En çok bilinenlerden Justpaste ve pasted var genelde warez siteler kullanır bu araçları.

• Üyelik 29.06.2018
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek .
  • Konum Adana
  • Ad Soyad O** Y**
  • Mesajlar 942
  • Beğeniler 5 / 362
  • Ticaret 0, (%0)

cihaneken adlı üyeden alıntı

En çok bilinenlerden Justpaste ve pasted var genelde warez siteler kullanır bu araçları.

verdiğiniz siteler benim dediğimden farklı şeyler ya da dediğim özelliği ben mi bulamadım?

• Üyelik 25.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Konum Fransa
  • Ad Soyad C** E**
  • Mesajlar 3510
  • Beğeniler 488 / 1190
  • Ticaret 1, (%100)
Kusura bakmayın ben sizin yazdığınız başlık üzerine cevap yazmıştım. Siz url saklama sitesi dediğiniz için bende ilgili örnekleri verdim.

Belirttiğiniz siteye şimdi baktım bu sitelere link kısaltma siteleri diyoruz. Bunlar URL adreslerini kısaltmak ve daha kolay paylaşım ve akılda kalması için.

Örnek olarak bitly, ouo.io,ow.ly, tinyurl gibi servisler var ayrıca bu konuda bazı servislerden gelir elde etme imkanı da bulunmakta.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 29.06.2018
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek .
  • Konum Adana
  • Ad Soyad O** Y**
  • Mesajlar 942
  • Beğeniler 5 / 362
  • Ticaret 0, (%0)

Kusura bakmayın ben sizin yazdığınız başlık üzerine cevap yazmıştım. Siz url saklama sitesi dediğiniz için bende ilgili örnekleri verdim.

Belirttiğiniz siteye şimdi baktım bu sitelere link kısaltma siteleri diyoruz. Bunlar URL adreslerini kısaltmak ve daha kolay paylaşım ve akılda kalması için.

Örnek olarak bitly, ouo.io, tinyurl gibi servisler var ayrıca bu konuda bazı servislerden gelir elde etme imkanı da bulunmakta.

hayır hocam :D yine kaçırdınız, evet link kısaltıyor ama adres kısmında sürekli o link oluyor, örnek olarak şu linkle wm aracına bakabilirsiniz, dediğimi daha iyi anlayacaksınız. http://urlmidi.com/2m1hsc

• Üyelik 25.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Konum Fransa
  • Ad Soyad C** E**
  • Mesajlar 3510
  • Beğeniler 488 / 1190
  • Ticaret 1, (%100)
Evet şimdi farkettim. Hiç ilgimi çekmemişti açıkçası. Bu şekilde bildiğim bir araç yok ki zaten pek olacağını da sanmıyorum. Gereksiz bir araç, girdiğimiz adresi iframe ile kendi sitesinde gösteriyor. İframe engeli olan sitede çalışmaz zaten bu araç. Hayır birde benim yönlendirdiğim ziyaretçi url'i kısaltan siteye yarayacak. Bilmiyorum.

Bakın benim sitemde çalıştıramazsınız bu şeyi. http://urlmidi.com/blogturk

• Üyelik 29.06.2018
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek .
  • Konum Adana
  • Ad Soyad O** Y**
  • Mesajlar 942
  • Beğeniler 5 / 362
  • Ticaret 0, (%0)

Evet şimdi farkettim. Hiç ilgimi çekmemişti açıkçası. Bu şekilde bildiğim bir araç yok ki zaten pek olacağını da sanmıyorum. Gereksiz bir araç, girdiğimiz adresi iframe ile kendi sitesinde gösteriyor. İframe engeli olan sitede çalışmaz zaten bu araç. Hayır birde benim yönlendirdiğim ziyaretçi url'i kısaltan siteye yarayacak. Bilmiyorum.

Bakın benim sitemde çalıştıramazsınız bu şeyi. http://urlmidi.com/blogturk

yine yanlış :norespond: download sitelerinde çok işe yarıyor. örneğin, indirme başı kazanç sağladığınız bir siteniz var, ve internette bir sürü premium çeviriciler, leech siteleri var, insanlar o linki kopyalayıp çeviri yapabilirken bunun sayesinde yapamıyorlar ve indirmek zorunda kalıyor.

• Üyelik 25.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Konum Fransa
  • Ad Soyad C** E**
  • Mesajlar 3510
  • Beğeniler 488 / 1190
  • Ticaret 1, (%100)
Dostum bu gün yeterince kahve/çay içmedim ondan galiba, kafam basmadı halen bu şeyin tam olarak ne işimize yarayacağı. Ben işe yarar bir tarafını görmedim ta ki kısaltmayı yapan site bensem iş başka tabi. Neyse belki başka arkadaşlar dahil olur konuya. Arayışınızda kolay gelsin.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al