freelance iş ilanları

Ürün tanıtımı ve satışı için öneri

5 Mesajlar 611 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

budaks budaks WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.08.2016
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek ögrenci
  • Konum Ordu
  • Ad Soyad I** B**
  • Mesajlar 576
  • Beğeniler 126 / 45
  • Ticaret 2, (%100)
Merhabalar, Kıbrıs' ta ögrenci olarak bulunuyorum çalışıyorum aynı zamanda ama bir iş imkanı daha geldi Türkiye' de bulunan bir ev iç dekorasyon markasının kıbrıs bayiligini alan bir abim bana bu ürünleri tanıtmamı tanıtıp satış yaptıkça ürün üzerinden komisyon verecegini teklif etti. Mantıklı ve kazançlı bir teklif şimdi benim burda istedigim sizlerden yol haritası. Öncelikle bir web site kuracağım. Bu muhtemelen wordpress olacak bunun için bir tema önerisi istiyorum ilk olarak, daha sonra bu ürünlerin tanıtımını satışını nasıl yapabilirim neler yapmam gerek hem sanal ortamda hemde dışarıda bu ürünlerin satışını nasıl yapabilirim deneyimli abilerimden kardeşlerimden destek ve yol haritası istiyorum.

Zahmet edip yorum yapan bilgisini benimle paylaşan tüm arkadaşlara teşekkür ederim

wmaraci
reklam

RecepDemirel RecepDemirel www.demirelrecep.com Kullanıcı
  • Üyelik 25.03.2017
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Front End Developer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad R** D**
  • Mesajlar 152
  • Beğeniler 49 / 45
  • Ticaret 1, (%100)
Bende geçen hafta tamamen şansa öyle bir iş aldım kardeşim bir kaç haftaya fotoğrafları çekip başlayacağız inşallah. Biz instagram ve n11 den yürümeye çalışacağız ama aklımın bir köşesinde web sitesi de var. Çok bilgili ve tecrübeli değilim ama bence senin de n11 gg gibi platformlara girmen gerekli. Websitesi işinde de bildiğim kadarıyla seo ve reklam masrafı yapmanız lazım. Gelecek cevapları ben de bekliyorum

BHA BHA bhamedya.com Kullanıcı
  • Üyelik 23.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Aşçı, Makale Yazarı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 1400
  • Beğeniler 460 / 460
  • Ticaret 20, (%100)
Wordpress woocommerce eklentisi ile istediğiniz sanal marketi kolaylıkla oluşturabilirsiniz. Aynı zamanda tema için ücretli ücretsiz olarak Google wordpress woocommerce TEMA'ları uşyazarsanız uyumlu temaları görebilirsiniz. Yada beğendiğiniz bir temayı deneyerek sitenize ekleme yapabilirsiniz

Ayrıca ürün tanıtım, ev dekorasyon satış ve tanıtım scriptlerin de var. Onlarla işini daha rahat halledebilirsiniz gibime geliyor

Miraz Miraz Future Kullanıcı
  • Üyelik 10.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Bilgisayar Mühendisi
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 638
  • Beğeniler 197 / 198
  • Ticaret 18, (%100)
Google üzerinden Wordpress Woocommerce Temaları ibaresini araştırmanız size bir çok örnek sunacaktır.

wmaraci
wmaraci

budaks budaks WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.08.2016
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek ögrenci
  • Konum Ordu
  • Ad Soyad I** B**
  • Mesajlar 576
  • Beğeniler 126 / 45
  • Ticaret 2, (%100)
Degerli yorumlarınız için çok çok teşekkürler. Peki sahada nasıl aktif olabilirim varmıdır bir girişimci abimiz :) İnşaat şirketleriyle mimarlık ofisleriyle anlaşma yaparak bu ürünlerin satışlarını yapmayı hedefliyorum ama nasıl yapabilirim bunu

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al