lostyazilim

Uygun Tema Bulamıyorum

10 Mesajlar 848 Okunma
lstbozum
wmaraci reklam

UNKEF UNKEF WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek ARGE
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad F** Ç**
  • Mesajlar 2422
  • Beğeniler 995 / 744
  • Ticaret 17, (%100)
Merhaba arkadaşlar.

Yalnızca tek bir dersin konularını paylaşabileceğm bir tema arıyorum wp için. Aklımdaki tema, çok karmaşık olmayan, hız problemi yaşatmayan, ders içeriği okumaya uygun bir şey...

Bu konuda yardım edip tema bulabilecek varsa karşılığında ücretsiz olarak elimde bulunan bir domaini hediye ederim.

wmaraci
reklam

berbaran berbaran WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 11.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad B** B**
  • Mesajlar 365
  • Beğeniler 118 / 124
  • Ticaret 6, (%100)
http://sentric.imaginemthemes.com/wp/knowledgebase/ tema ile biraz oynayarak istediğin kıvama getirebilirsin.
UNKEF

kişi bu mesajı beğendi.

seoakcy seoakcy Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 27.05.2015
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek HackMORE
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad S** A**
  • Mesajlar 863
  • Beğeniler 0 / 123
  • Ticaret 0, (%0)
serras62 bu konuda Kaan Gülten'in yapımı olan temaları tercih etmeni öneririm. Hepsini kendi sitesi seohocasi.com'da bulabilirsin. Hem SEO için düzenlemeler içerir hem de tasarımı ve renk uyumu ile okuyucuyu yormaz. Yine ücretsiz dağıtılan Wordpress temalarına tercih etmeni öneririm.
UNKEF

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 06.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek ARGE
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad F** Ç**
  • Mesajlar 2422
  • Beğeniler 995 / 744
  • Ticaret 17, (%100)
Önerileriniz için teşekkürler arkadaşlar. İlk tema önerisi biraz fazla karmaşık geldi, seoakcy sizin verdiğiniz sitedeki temalar ise düşündüğüm gibi değil.

wmaraci
wmaraci

eyupyilmaz eyupyilmaz abuzmani.com Kullanıcı
  • Üyelik 20.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Yönetici
  • Konum Manisa
  • Ad Soyad E** Y**
  • Mesajlar 44
  • Beğeniler 10 / 7
  • Ticaret 0, (%0)
http://themeforest.net/item/lms-responsive-learning-management-system/7867581
http://themeforest.net/item/lms-wordpress-theme-elearning-wp/11797847
http://www.wpdestek.com/odunya-v2-seo-uyumlu-wordpress-temasi/

ilk 2 tema ücretli fakat profesyonel işler çıkartabilirsin :)
UNKEF

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 06.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek ARGE
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad F** Ç**
  • Mesajlar 2422
  • Beğeniler 995 / 744
  • Ticaret 17, (%100)

Ücretli var elimde 2-3 ay önce almıştım ama belirttiğim konuya uygun değil diye kullanamıyorum. Bu nedenle tekrar ücretli bir tema almak istemiyorum açıkçası. Teşekkür ederim önerileriniz için hocam.

• Üyelik 20.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Yönetici
  • Konum Manisa
  • Ad Soyad E** Y**
  • Mesajlar 44
  • Beğeniler 10 / 7
  • Ticaret 0, (%0)

serras62 adlı üyeden alıntı

Ücretli var elimde 2-3 ay önce almıştım ama belirttiğim konuya uygun değil diye kullanamıyorum. Bu nedenle tekrar ücretli bir tema almak istemiyorum açıkçası. Teşekkür ederim önerileriniz için hocam.

eğer kiücretli tema kullanmak istemiyorsanız SEO ya en uygun kişisel blog teması kullanmanız gerekiyor diye düşünüyorum. kafanızdaki düşünceyi tam olarak açıklayabilirseniz daha çok yardımcı olabiliriz. ;)

• Üyelik 06.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek ARGE
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad F** Ç**
  • Mesajlar 2422
  • Beğeniler 995 / 744
  • Ticaret 17, (%100)

eyupyilmaz adlı üyeden alıntı

eğer kiücretli tema kullanmak istemiyorsanız SEO ya en uygun kişisel blog teması kullanmanız gerekiyor diye düşünüyorum. kafanızdaki düşünceyi tam olarak açıklayabilirseniz daha çok yardımcı olabiliriz. ;)

Hocam edebiyatdersleri.com bakın buradaki tema lisansllı 50$ a satın aldım themeforest'ten. Ben edebiyatdersleri.com'da, yalnızca bu bölüm ile ilgili dersler, makaleler, içerikler veya konular paylaşacağım. Zümreler, ufak tefek dosya paylaşımı(Word, Excell vb. türünde) olacak. Öğretmen sitesi gibi de düşünebilirsiniz. Şuanki temaya bakarsanız aşırı gereksiz ve paneli gerçekten mükemmel ötesi geliştirilmiş çok fonksiyonlu bir tema ancak arayüzde admin panelinden çok şeyi oynayabilsem de, bazı yerleri düzenleyemiyorum. Ayrıca biraz yavaş kalacak yapacağım site için. Neticede benim yapmak istediğim sitede paylaşacaklarımı gördünüz öyle çok büyük şeyler değil. Hadi teknoloji, bilgi, moda vb. sitesi olur tamam bu tema hızı uygundur derim ama benimki öyle büyük bir site olmaz ki:)

• Üyelik 20.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Yönetici
  • Konum Manisa
  • Ad Soyad E** Y**
  • Mesajlar 44
  • Beğeniler 10 / 7
  • Ticaret 0, (%0)

serras62 adlı üyeden alıntı

Hocam edebiyatdersleri.com bakın buradaki tema lisansllı 50$ a satın aldım themeforest'ten. Ben edebiyatdersleri.com'da, yalnızca bu bölüm ile ilgili dersler, makaleler, içerikler veya konular paylaşacağım. Zümreler, ufak tefek dosya paylaşımı(Word, Excell vb. türünde) olacak. Öğretmen sitesi gibi de düşünebilirsiniz. Şuanki temaya bakarsanız aşırı gereksiz ve paneli gerçekten mükemmel ötesi geliştirilmiş çok fonksiyonlu bir tema ancak arayüzde admin panelinden çok şeyi oynayabilsem de, bazı yerleri düzenleyemiyorum. Ayrıca biraz yavaş kalacak yapacağım site için. Neticede benim yapmak istediğim sitede paylaşacaklarımı gördünüz öyle çok büyük şeyler değil. Hadi teknoloji, bilgi, moda vb. sitesi olur tamam bu tema hızı uygundur derim ama benimki öyle büyük bir site olmaz ki:)

o zaman buna bir göz atın :)
http://www.yahyagungor.net/wordpress-ogretmen-sitesi-temasi.html
UNKEF

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 06.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek ARGE
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad F** Ç**
  • Mesajlar 2422
  • Beğeniler 995 / 744
  • Ticaret 17, (%100)

Teşekkür ederim hocam. Ben en iyisi mevcut temamla devam edeyim. Tekrar ücret ödemek istemiyorum. Çok teşekkür ederim...
eyupyilmaz

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al