Giriş Yap / Kayıt Ol

WM Aracı'na üyelikler tekrar açıldı! Kayıt olmak için TIKLAYIN!

Cevap Yaz Favorilerime Ekle
Seçenekler Stil
Geri Git   Forum > > Webmaster Genel

374x90

Bu Alana Reklam Ver

Uzman kişilerden sitemin anasayfa arayüzü için tavsiyeler

Okunmamış 29 Temmuz 2020, 12:55
WM Aracı

Yaş / Cinsiyet: 26 / Erkek
Meslek: yok
Ad, Soyad: Mu... Bi...
Ticaret: 0, 0%
Merhaba, ben sitemin ana sayfasını daha optimize edemedim. Bir blog sayfası aynı zamanda dijital pazarlama ve e ticaret için müşteri çekmek istiyorum daha yatırım yapma imkanım olmadı ağırdan alıyorum. Yani sadece blog ile kalmayacak web sitesi dönüşüm hedeflerim olacak. Ancak tabii ki müşteriler ziyaretçiler vs yazdığım yazılardan yeterlilik seviyemi anlamalı bu sebeple bloglarımı özen göstererek yazıyorum. Ancak ana sayfamı nasıl optimize etmeliyim kaç tane side bar kullanayım veya alış veriş sayfasına ana sayfadan nasıl ilgi çekici bir yönlendirme uygulamalıyım? Gibi fikirlerinizi öğrenmek istiyorum bu sebeple iyi kötü bir fikir verirseniz sevinirim.
http://uluhanbingoldag.comweb sitem

374x90

Bu Alana Reklam Ver

Okunmamış 29 Temmuz 2020, 15:08
enerjiveguc Adlı Üyenin Avatarı
Wordpress Destek

Yaş / Cinsiyet: 49 / Erkek
Ad, Soyad: Be... Ak...
genel olarak temaların demo sitelerine bakıldığında aslında özelliklerin tümünün özetini barındırdığını görürüz.
Slider, Blog, SHop, Team, Testimonials, Contact Form, Google Maps... Ana sayfada ne görünmesini istiyorsanız bunu siz belirlersiniz. Bunun için en kolay çalışma şekli, sitenizde mevcut olan ürün, makale ne varsa onları derlemeniz ve ana sayfada görünmesini sağlamanız önemli.
Okunmamış 29 Temmuz 2020, 19:01
nazirheyal Adlı Üyenin Avatarı
WM Aracı

Yaş / Cinsiyet: 22 / Erkek
Meslek: Kodlama
Ad, Soyad: Fa... He...
Anasayfa çok fazla görsel içeriyor ve fotoğraflar küçük olduğu için yanlar beyaz renk ile tamamlanmış hem kötü duruyor hem siteyi yavaşlatıyor başka bir tema seçmenizi öneririm. Öneri tema : https://demo.mythemeshop.com/s/?theme=NewsPaper
ubingoldag bunu beğendi.
Okunmamış 29 Temmuz 2020, 20:55
cinarweb Adlı Üyenin Avatarı
Çınar Web

Meslek: Web tasarım
Ad, Soyad: Ar... Ka...
nazirheyal güzel tema seçmiş. Sitenize girince göz çok yoruluyor, bence de temayı değiştirin.
ubingoldag bunu beğendi.
www.ardacinar.com | Profesyonel Web Tasarım
Okunmamış 29 Temmuz 2020, 22:48
Üyeliği Durdurulmuş

Ad, Soyad: Sa... Ak...
Ticaret: 5, 100%
Öncelikle Herşeyi Bir Kareye sığdırmaya çalışmıssınız?

Temaya sidebar ekleyin
Özellikler Ekleyin Normal Bir Blog Daha iyi ve sanırsam eskiden de paylaşım yapmıştınız
ubingoldag bunu beğendi.
Okunmamış 30 Temmuz 2020, 11:40
WM Aracı

Alıntı:
enerjiveguc Adlı Üyeden Alıntı
genel olarak temaların demo sitelerine bakıldığında aslında özelliklerin tümünün özetini barındırdığını görürüz.
Slider, Blog, SHop, Team, Testimonials, Contact Form, Google Maps... Ana sayfada ne görünmesini istiyorsanız bunu siz belirlersiniz. Bunun için en kolay çalışma şekli, sitenizde mevcut olan ürün, makale ne varsa onları derlemeniz ve ana sayfada görünmesini sağlamanız önemli.
Yorumun için teşekkürler
Zaten sayfamın teması önceki konularda çok eleştirildiği için değişikliğe gidicektim ancak google şimdi böyle indexledi her şeri ona göre optimize ettim. Dedim bari anasayfayı değiştireyim sadece
Okunmamış 30 Temmuz 2020, 11:41
WM Aracı

Alıntı:
nazirheyal Adlı Üyeden Alıntı
Anasayfa çok fazla görsel içeriyor ve fotoğraflar küçük olduğu için yanlar beyaz renk ile tamamlanmış hem kötü duruyor hem siteyi yavaşlatıyor başka bir tema seçmenizi öneririm. Öneri tema : https://demo.mythemeshop.com/s/?theme=NewsPaper
Tema gayet güzel duruyor ancak wordpressin temalarından yararlanmak istiyorum çünkü ücretsiz
Okunmamış 30 Temmuz 2020, 11:44
WM Aracı

Alıntı:
SezerAkkaya Adlı Üyeden Alıntı
Öncelikle Herşeyi Bir Kareye sığdırmaya çalışmıssınız?

Temaya sidebar ekleyin
Özellikler Ekleyin Normal Bir Blog Daha iyi ve sanırsam eskiden de paylaşım yapmıştınız
Genel sayfa için kişilerin yorumlarını merak ettim ancak herkes temaya takılmıştı bu sebeple ana sayfayı tekrar düzenleme kararı aldım. Sidebar eklemeyi bilmiyorum wp böyle bir seçenek sunuyo mu bize
Okunmamış 30 Temmuz 2020, 11:53
enerjiveguc Adlı Üyenin Avatarı
Wordpress Destek

Yaş / Cinsiyet: 49 / Erkek
Ad, Soyad: Be... Ak...
Alıntı:
ubingoldag Adlı Üyeden Alıntı
Yorumun için teşekkürler
Zaten sayfamın teması önceki konularda çok eleştirildiği için değişikliğe gidicektim ancak google şimdi böyle indexledi her şeri ona göre optimize ettim. Dedim bari anasayfayı değiştireyim sadece
Temanın demosuna bakınca, seninde çok yapabileceğin bir şey olmadığını görüyorum. Belli ki satın alınmış bir tema. O nedenle bunu kullanmak için ısrarını şimdi daha iyi anlıyorum.

Keşke Geniş kullanım seçeneğine sahip bir tema tercih etseydin. Birden fazla Ana sayfa şablonu olan. Eğer düzenleme şansın varsa, görünümü kategorilere bölebilirsin. Bu hali çok boğucu. Çok fazla koyu ve görsel yoğunluğu var. Ana sayfa footerı aktif etmen bile sayfaya bir zenginlik katabilir.

Bu şablon için ana sayfada temel olarak yapılacak çok fazla bir şey yok gibi. O nedenle sadece genel olarak sitenin çalışmasını iyileştirmek için gayret etmekten başka seçeneğin yok gibi. En iyi tasarım ihtimali ile, yazılar sayfası (Blog) şablonununda sidebar kullanarak zenginleştirebilirsin.
Okunmamış 30 Temmuz 2020, 11:56
WM Aracı

Ana sayfayı ben böyle seçtim yoksa tema ana sayfayı düzenleme imkanı veriyor. Onuda zamanım olmadığı için böyle yapmıştım bu hafta düzenlemeyi düşünüyorum
Cevap Yaz Favorilerime Ekle

1113x90

Bu Alana Reklam Ver

Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 üye ve 1 Ziyaretçi)

Seçenekler
Stil
Normal Normal

Geri Git   Forum > Webmaster Genel