wmaraci reklam

Web arayüz geliştirici olarak ne kadar maaş alıyorsunuz?

5 Mesajlar 1.199 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

Kepler Kepler WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.05.2017
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Esnaf
  • Konum Trabzon
  • Ad Soyad O** C**
  • Mesajlar 387
  • Beğeniler 143 / 51
  • Ticaret 0, (%0)
Başlıkta belirttiğim gibi web arayüz geliştirici olarak ne kadar maaş alıyosunuz? Ülkemizde iş imkanları nedir? Ne kadar kazanabiliriz?

wmaraci
reklam

ASametYildirim ASametYildirim Saygı, Sevgi, Anlayış. Kullanıcı
  • Üyelik 16.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Bilgisayar mühendisi öğrencisi
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad S** Y**
  • Mesajlar 3826
  • Beğeniler 2399 / 1874
  • Ticaret 97, (%100)
Hiçkimse kendine rakip çıksın istemez. Her işte başarılı olan her zaman kazanır. Para kazanmak için o işe giren ve kendini geliştiremeyen kaybeder :)
bbking Kepler

kişi bu mesajı beğendi.

ecloud ecloud CYBER SEC. Kullanıcı
  • Üyelik 27.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Siber Güvenlik Uzmanı
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad M** P**
  • Mesajlar 151
  • Beğeniler 97 / 44
  • Ticaret 0, (%0)
Merhaba, konuyu genel olarak ele almak istiyorum. Bir çoğumuz yazılım, seo, reklam, sosyal medya, grafik tasarım v.b alanlarda çalışıyoruz. Kimimiz sadece internet üzerinden müşteriler buluyor kimimiz ise real olarak faaliyetteyiz. Kim ne kadar alıyor bunu kestirmek zor ama şunu çok iyi biliyorum. Eğer işin teknoloji ile iç içeyse asla kazanamam diyemezsin. Sürekli kazanırsın ve kazanç kotanı kendin belirlersin. Ben bu ay çok çalıştım diyerek ayın ilk haftalarında köşene çekilebilirsin yada ay sonuna kadar dişini tırnağına takarak çalışırsın. Bu sektör asla ölmez teknoloji ilerledikçe. Kısacası kazanç kotanı sadece sen belirlersin müşterilerin değil.

Bunları yapabilmen için de bilgili olman gerekiyor, yeterince bilgin varsa hayatını sen şekillendirirsin.
Kepler

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 30.05.2017
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Esnaf
  • Konum Trabzon
  • Ad Soyad O** C**
  • Mesajlar 387
  • Beğeniler 143 / 51
  • Ticaret 0, (%0)

ASametYildirim adlı üyeden alıntı

Hiçkimse kendine rakip çıksın istemez. Her işte başarılı olan her zaman kazanır. Para kazanmak için o işe giren ve kendini geliştiremeyen kaybeder :)

Genel olarak herhangi firmada arayüz geliştirici olarak ne kadar maaş alındığını merak ettim. Web tasarım ya da web yazılım süreçleri yıllar içerisinde gelişen ve yoğun emek isteyen uğraşlar. Yani rakip bile zor çıkar:)
Maalesef ülkemizde para kazanılan platformlar sır gibi saklanıyor. Bu da sağlıklı ve ciddi manada faydalı bilginin dolaşımını engelliyor.
Bu arkadaşımız yazılım süreçleri hakkında güzel bilgiler vermiş:
https://www.youtube.com/watch?v=nXLlcoOEzhQ

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 30.05.2017
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Esnaf
  • Konum Trabzon
  • Ad Soyad O** C**
  • Mesajlar 387
  • Beğeniler 143 / 51
  • Ticaret 0, (%0)

ecloud adlı üyeden alıntı

Merhaba, konuyu genel olarak ele almak istiyorum. Bir çoğumuz yazılım, seo, reklam, sosyal medya, grafik tasarım v.b alanlarda çalışıyoruz. Kimimiz sadece internet üzerinden müşteriler buluyor kimimiz ise real olarak faaliyetteyiz. Kim ne kadar alıyor bunu kestirmek zor ama şunu çok iyi biliyorum. Eğer işin teknoloji ile iç içeyse asla kazanamam diyemezsin. Sürekli kazanırsın ve kazanç kotanı kendin belirlersin. Ben bu ay çok çalıştım diyerek ayın ilk haftalarında köşene çekilebilirsin yada ay sonuna kadar dişini tırnağına takarak çalışırsın. Bu sektör asla ölmez teknoloji ilerledikçe. Kısacası kazanç kotanı sadece sen belirlersin müşterilerin değil.

Bunları yapabilmen için de bilgili olman gerekiyor, yeterince bilgin varsa hayatını sen şekillendirirsin.

Teşekkürler hocam

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al