wmaraci reklam

Web form wizard

4 Mesajlar 2.065 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

ouztek ouztek Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 26.11.2010
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 56
  • Beğeniler 0 / 3
  • Ticaret 0, (%0)
Merhaba arkadaşlar, ben webmaster araçları olarak (Web Form)ları oluşturucu programlar duydum yani biz tek kod yazmadan arkada formu hazırlıyormuş mysql ve php kaynak kodlarıyla herşeyini hazırlayıp formu oluşturuyormuş böyle birşey varmı, kısaca sormam gerekirse (Web Form) hazırlamanın kodlamadan kolay yolu varmıdır, Bu arada wmaraci.com sitesini çok sevmeye başladım hepinize Teşekkürler, iyi çalışmalar dilerim...

wmaraci
reklam

bd bd WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.10.2010
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek 2
  • Konum Manisa
  • Ad Soyad B** D**
  • Mesajlar 4926
  • Beğeniler 784 / 3953
  • Ticaret 18, (%100)
Hazır iletişim formlarınımı soruyorsunuz?

saidyavuz saidyavuz WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.11.2010
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek Primary school teacher
  • Mesajlar 394
  • Beğeniler 0 / 20
  • Ticaret 0, (%0)
genelde online hazır form oluşturucuları sana mysql veya php kodlarını vermezler kendi sistemleri üzerinden iletişim akışını sağlarlar ki sana sadece oluşturduğun formun script kodlarını verirler onları da alıp sitende istediğin bir yere eklersin oldukça da kullanışlı sistemler olduğunu söyleyebilirim aşağıdaki adreste bir kaç tane bulabilirsin
http://urlcik.cz.cc/q

Tabi benim bildiğim öyle onun dışında mySQL veya php veren sistemler varsa bile ücret karşılığında olabilir.

Sana tavsiyem hazır sistemleri kullanman bu sayede sunucunda daha az CPU tüketmiş olursun ama sitenin temasına uygun bir hazır form bulamadıysan bile php ile iletişim formu veya ziyaretçi defteri ya da sen hangi amaçla kullanmak istiyorsan bu tarz formları hazırlamayı öğrenmek o kadar da zor değil zaten internette biraz araştırma yaparsan istediğin hemen hemen her tarzda oldukça şık formlar bulabilirsin. Aşağıdaki adresten bir kaçına bakabilirsin

http://laroouse.com/category/design/form/

Eğer türkçe kaynak istersen de formu ne için kullanacağını söylersen daha çok yardımcı olabiliriz

ouztek ouztek Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 26.11.2010
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 56
  • Beğeniler 0 / 3
  • Ticaret 0, (%0)
Tekrardan merhaba arkadaşlar, Şimdi öncelikle size CoffeeCup Web Form Builder bu programı tavsiye ederim web form hazırlıyor mysql olsun php olsun herşeyini hazırlama özelliğine sahip bu program ile çok kaliteli flash web form'lar hazırlanabiliyor. Fakat arkadaşlar ben bu programı local'de kullanıp mail göndermesini beceremedim yani çok güzel bir program ama nimetlerinden faydalanamadım lütfen bu konuda bana yardımcı olurmusunuz, resimli yada videolu bu program ile nasıl mail gönderiliyor öğrenmek istiyorum Saygı ve sevgilerimle, İyi çalışmalar dilerim hepinize...

Oğuz

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al