wmaraci reklam

Web masterların neye ihtiyacı var?

25 Mesajlar 1.637 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

mustafa98 mustafa98 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 02.02.2018
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Developer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** E**
  • Mesajlar 200
  • Beğeniler 2 / 33
  • Ticaret 2, (%100)
MithatGuner
kelebek
Merhabalar hocam ben botu yazdım sorunsuz çalışıyor. ilk botum hazır çoklu üretim için (1.000.000 farklı seçenek ile random hesap üretimi.) çabalarım yarın sonuç verecek ve hazır olacak. Sonrasında açılan hesapları txt dosyasına yazarak satışa çıkarabileceğim.
Fakat bot hesaplar sahte mailler ile açıldığı için sanırım instagram kapatacaktır. ne kadar sürede kapatır diye deneyime bu akşam itibari ile başladım.
hemen kapanmaması için önerileriniz var mı? hesaplar fotoğrafsız takipçisiz vs olarak başlıyor vemümkün oldukça az işlem ile tamamlamak istiyorum işlemi.(mesela sadece 3 kişiyi takip etse instagram hemen kapamaz veya bir fotoğraf yüklü olsa yeter gibi.)

wmaraci
reklam

mustafa98 mustafa98 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 02.02.2018
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Developer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** E**
  • Mesajlar 200
  • Beğeniler 2 / 33
  • Ticaret 2, (%100)
mrtrclb
hocam dediğiniz konu üzerine biraz çalışma yaptım. Sitenize özel yapabilirim. (üstelik 100.000 farklı isim soyisim kombinasyonu arasından isim ona özel email adresini random seçer ve gerçekçi durur.) Sorunlarım ise
1-) her yorum tek ıp den gider ve google ne der bilemem.
2-) her site için belli revizyon ile bu botu yapmam gerekir, her satışta ekstra uğraş demektir.
eğer ıp önemli değil derseniz. kodları yazmadım fakat 1-2 saatimi alır sizin için sitenize özel yazarım, ama arayüz geliştirme bilmediğim için bot haline döndüremem. kod üzerinde oynamalar yaparak kullanabilirsiniz. fakat ön yüz geliştirme öğrenince size teslim edeceğim hocam. (unutursam hatırlatın lütfen 1 ay kadar sonra)
mrtrclb

kişi bu mesajı beğendi.

mrtrclb mrtrclb WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Blogger
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** E**
  • Mesajlar 1379
  • Beğeniler 538 / 538
  • Ticaret 7, (%100)
mustafa98 ellerine sağlık kardeşim. Evet farklı ip'ten olmaması dezavantaj. siteyi sattım bu arada :)

Battymind Battymind WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.04.2018
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad H** Ç**
  • Mesajlar 143
  • Beğeniler 12 / 7
  • Ticaret 0, (%0)
hocam bende bilgisayar mühendisliği 2.sınıf öğrencisiyim algoritmam iyidir fakat şuan şu programı yapabilirim yada içinde ahmet geçen başlıkları çıkabilirim konusunda onun algoritmasını yazabilirim ama onu nasıl program haline getirip bi yerde ahmet geçenleri bulacağımı bilmiyorum

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

InFlamesPhoenix InFlamesPhoenix Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 13.12.2017
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** Ö**
  • Mesajlar 76
  • Beğeniler 15 / 15
  • Ticaret 1, (%100)
Haber sitesi olmayan ve sitesine günde 5 içerik giren arkadaşlar pek yaşamaz ama:
Biliyorsunuz ki site hızı da bir SEO kriteri.Biz webmaster'lar da resimlerimizi Optimizilla gibi sitelerle küçültüyoruz.
Buna derman olabilirsen seviniriz :D

wmaraci
Konuyu toplam 2 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 2 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al