wmaraci reklam

Web Tasarım İşi İçin Önerileriniz

9 Mesajlar 956 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

BugraGulay BugraGulay <?php echo"It's Life"; ?> Kullanıcı
  • Üyelik 11.10.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Web Developer/Bilgisayar Müh.
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad B** G**
  • Mesajlar 477
  • Beğeniler 34 / 135
  • Ticaret 7, (%100)
Evet arkadaşlar öncelikle herkese merhaba. Ben bilgisayar mühendisliği okuyorum 2. sınıftayım. Aklımdaki planlar yüzünden okuluma ara vericem. Script ve site satış işine girip koşturup tırmalıcam. Gerekirse şehir şehir gezip her kapıya kartvizit bırakıcam. Altından kalkabileceğime inanıyorum. PHP-CSS-HTML-SQL bilgilerime güveniyorum. İskeleti ve modülleri hazır bir sistem kodlayıp ardından insanlara bunu yayıcam. Her gördüğüm avukat bürosunun (örnek olarak ) kapısına gerekirse kartvizit bırakıcam. Sizce nasıl bir sonuç elde ederim. Özellikle bu işi yapmış insanlar yazarsa çok sevinirim. Bu işi yapmayan ve uzaktan yorum yapıp işi kötüleyen insanların yorumlarına gerek duymuyorum şimdiden teşekkürler :)
isyerlerimcom

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

Cathy Cathy WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek e-ticaret
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad M** E**
  • Mesajlar 151
  • Beğeniler 37 / 27
  • Ticaret 5, (%100)
bende giriyorum domain ismi bile hazir insallah kursagimizda kalmaz :D
BugraGulay

kişi bu mesajı beğendi.

isyerlerimcom isyerlerimcom İçerik Uzmanı Kullanıcı
  • Üyelik 29.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Turizm
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad E** İ**
  • Mesajlar 737
  • Beğeniler 254 / 253
  • Ticaret 27, (%100)
BugraGulay bu iştahının gerçekten sonuna kadar süreceğini düşünüyorsan gerçekten seni şimdiden tebrik ederim, zira hayallerinin yarısını gerçeğe dönüştürdün bile.
BugraGulay

kişi bu mesajı beğendi.

Hazır Makale ve İçerik Siparişi | MakaleyazNET

• Üyelik 11.10.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad B** G**
  • Mesajlar 477
  • Beğeniler 34 / 135
  • Ticaret 7, (%100)
Cathy Umarım kursağında kalmadan istediğin gibi ilerlersin. Şimdiden sanada başarılar :) proje ismini böyle ulu orta söyleme çakal çok çalarlar usta :D

isyerlerimcom Çocuk yaşımdan beri gerek merakım gerek öğrenme isteğim bu konuyla ilgili herşeyin önüne geçti. Abi şükürler olsunki bir kaç kurumsal web sitesi hazırlayıp müşteri memnuniyeti ile teslim ettiklerim oldu. Bu işi belli bir seviyeye taşıyıp geleceğim adına birşeyler kurma çabasındayım güzel yorumun için teşekkürler.
Cathy

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

ilkanbalkan ilkanbalkan Genel Yayın Yönetmeni Kullanıcı
  • Üyelik 02.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek BT Eğitmeni - Webmaster
  • Konum Düzce
  • Ad Soyad i** B**
  • Mesajlar 1680
  • Beğeniler 435 / 562
  • Ticaret 30, (%100)
şehir şehir gezip okulu bırakacağına okulu bitir, farklı şehirlerden ayağına gelsinler.
dtmuratcan

kişi bu mesajı beğendi.

ozgurgezen ozgurgezen WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 17.03.2016
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek Bilgisayar Muhendisi
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Ö** H**
  • Mesajlar 702
  • Beğeniler 224 / 225
  • Ticaret 16, (%100)
Merhaba, Üzgünüm ama pek açıcı şeyler diyemeyecegim. Hayaller Newyork gerçekler ağrı... on sene önce dediğini okul arkadaşım okulu bitirip mühendis olduğunda yaptı. Şimdi ufak capli bir isyerinde benim aldigim maasin sanirim yarısına falan çalışıyor...

• Üyelik 11.10.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad B** G**
  • Mesajlar 477
  • Beğeniler 34 / 135
  • Ticaret 7, (%100)
ilkanbalkan hocam piyasada çok fazla bu işi yapan adam var. adını duyurabilen çok az ve bilgisayar mühendisi olmayan adamlar bile bu işten ciddi paralar kazanıyor. kendileriyle muhabbetimde var. ama hiçbiri bir iş yeri açıp oturduğu yerden başarmadı bu işi. :)

ozgurgezen bu işte kişinin çevresine ve bilgisinede bağlı sanırım sizde bu bölümü okudunuz. Az çok bilirsiniz. konsol programı yazmayı ve herşeyi ucundan gösteriyorlar. Zaten maaşlı bi yere girip çalışmak hedeflerim arasında olmadı. Çocuk yaştan beri babamdan ticaret öğreniyorum. Benim bu yoldaki tek şansım. Bunlar yanında bir kaç planımda var. Bu işe her başlayan başarılı çıkmıyo. Bir iş için azimli bilgile ve işine saygılı olmalı o yüzden. Benden yaşça büyüksünüz fikrinize saygı duyuyorum. Ama herkesi aynı tutmayı yada bir işte herkesin aynı şeyleri yapacağı düşüncesine karşıyım. Yinede yorumunuz için teşekkürler.
ozgurgezen

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 17.03.2016
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Ö** H**
  • Mesajlar 702
  • Beğeniler 224 / 225
  • Ticaret 16, (%100)
Merhaba, çevremden yine bir örnek vereyim. Ayni bölümden Kuyumcu çocuğu bi arkadaş okulu bitirdi, 3 bilgisayar mühendisi senin is alanındaki gibi fikirler ile sirket açtılar. 3 4 sene surunduler. Sonra arkadaş kurumsal maaşlı bir işe girdi. Orada istediği gibi gitti isler ve oradan çalışma arkadaşları ile teknoparkda bir sirket açtılar. Sanırım bi 200 kişi çalışıyor şimdi, 3 ortaktan biri. Önündeki 2 seneyi daha okulda ister heba et ister etme ama diplomayi al. Yeterli sabrin emeğin bilgin olduktan sonra kimse senin önünde durumaz, belki 3 seneni alır belki 10 seneni. Nacizane olarak bir abi tavsiyesi ;)

• Üyelik 17.03.2016
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Ö** H**
  • Mesajlar 702
  • Beğeniler 224 / 225
  • Ticaret 16, (%100)
Uzun yazamadım mobilim, satır aralarını da oku

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al