wmaraci reklam

Web Tasarımcı İş İmkanları - Maaşları

16 Mesajlar 6.757 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

Kepler Kepler WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.05.2017
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Esnaf
  • Konum Trabzon
  • Ad Soyad O** C**
  • Mesajlar 387
  • Beğeniler 143 / 51
  • Ticaret 0, (%0)
Başlıktada belirttiğim gibi web tasarımcı maaşları ne kadar? Çeşitli firmalarda profesyonel seviyede bu işi yapanlar tüm responsive tasarım süreçlerine hakim olanlar maaşlar ne kadar? Halihazırda "front end developer" olan arkadaşlardan bilgi istiyorum.

wmaraci
reklam

alperozbayyy alperozbayyy WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 21.09.2016
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Web Developer
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad A** Ö**
  • Mesajlar 82
  • Beğeniler 31 / 12
  • Ticaret 2, (%100)
Bir firma altında çalışırsan çok iyi bir maaş beklememelisin. Fakat kendin projeler geliştirirsen sınırlı kalmazsın performansına göre kat be katını kazanırsın.

CloumDigital CloumDigital Cloum.com Kullanıcı
  • Üyelik 27.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Dijital Reklam Uzmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ç** K**
  • Mesajlar 1534
  • Beğeniler 184 / 336
  • Ticaret 68, (%100)
Kendin birkaç arkadaşını toplayıp şirket kurarsan ve reklamını da güzel yaparsan gayet iyi kazanırsın ancak küçük bir şirket altında asgari maaşın bir tık üstünü alırsın.

• Üyelik 30.05.2017
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Esnaf
  • Konum Trabzon
  • Ad Soyad O** C**
  • Mesajlar 387
  • Beğeniler 143 / 51
  • Ticaret 0, (%0)
Teşekkür ederim. Kurumsal firmaların iyi bir maaşının olduğunu düşünüyorum; zira responsi tasarım falan işler zorlaştı. Responsive süreçlerinin bütününe hakim olan profesyonel iş çıkaranların ben çok yüksek maaşlar aldığını düşünüyorum. Yoksaki 2 bin lira için kim kendini yıllarca yetiştirir. Çalışanlardan iş durumunu maaş durumunu öğrenebilsek iyi olurdu.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

Metin2Blog Metin2Blog ApkProgram.com Kullanıcı
  • Üyelik 10.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Sigortacı
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad O** Ö**
  • Mesajlar 137
  • Beğeniler 10 / 20
  • Ticaret 1, (%100)
Yakın bir arkadaşım bursa çevresin'de bir firma da çalışıyor 2.300 + 350 tl ticcet kart almaktaydı bursa şartlarında iyi bir para

https://www.apkprogram.com/

• Üyelik 30.05.2017
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Esnaf
  • Konum Trabzon
  • Ad Soyad O** C**
  • Mesajlar 387
  • Beğeniler 143 / 51
  • Ticaret 0, (%0)
Web tasarımcı ya da programcı kolay yetişmiyor. Yetkin biri olmak yılları alabiliyor. Maaşı 2500 den az olursa kıytırık bir yerdir diye düşünüyorum.

• Üyelik 30.05.2017
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Esnaf
  • Konum Trabzon
  • Ad Soyad O** C**
  • Mesajlar 387
  • Beğeniler 143 / 51
  • Ticaret 0, (%0)
Tabi bu işin en iyi yerleri Ankara, İstanbul. Yazdığım illerde çalışan profesyonel kişiler forumda gezer mi ve cevap verir mi bilmiyorum. Belki iyi maaş alanlar millet heveslenmesin diye yazmayabilirler:) Genelde ülkemizde para kazanılan bilgi sır gibi saklanır. Yurtdışında belirttiğim durumun tam tersi yaşanıyor. En azından duyumlarım ve takip ettiğim kanallar öyle diyor.

HelloWorld01 HelloWorld01 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 19.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad S** G**
  • Mesajlar 532
  • Beğeniler 159 / 159
  • Ticaret 1, (%100)
Sağlam bir yazılımcının ücreti az değildir. Hedefi belli olmayan, ne yaptığını bilmeyen şirketlerde veya küçük çaplı ofis, firmalarda vs. tabi ki çok az ücretlere çalışırsınız. Kendi projelerinizi geliştirip satarsanız veya bu alanda hizmet verirseniz kat ve kat daha fazla kazanırsınız.

Ya da yazılımda kendinizi geliştirip üstüne bir de yabancı dil öğrenirseniz yurt dışında doktorlardan bile çok daha fazla kazanırsınız. Hem de bu genç yaşta ve rahat bir şekilde. Siz yeter ki kalitenizi düşürmeyin bu kadar az ücretlere çalışmayın, yaptığınız meslek altın gibidir değerini bilin.

İyi çalışmalar.

• Üyelik 30.05.2017
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Esnaf
  • Konum Trabzon
  • Ad Soyad O** C**
  • Mesajlar 387
  • Beğeniler 143 / 51
  • Ticaret 0, (%0)
Yorumunuz için çok teşekkür ederim. Bende yazdığınız gibi düşünüyorum. İki satır kod yazarken beni görüp sen ne yapıyorsun deyip şaşıran o kadar insan gördüm kü yani diyorum kimsenin böyle şeylerden bile haberi yok. Piyasanın iyi yetişmiş elemana ne kadar ihtiyaç duyduğunu vermiş olduğum basit örneklem bile açıklıyor.

HelloWorld01 HelloWorld01 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 19.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad S** G**
  • Mesajlar 532
  • Beğeniler 159 / 159
  • Ticaret 1, (%100)
Rica ederim. Bahsettiğimiz orta ölçekli firmalar genelde, piyasadan bi haber yazılımcıları işe alıyor. Bu yazılımcılar da genelde üniversiteyi yeni bitirmiş olanlar veya ilk defa kurumsal bir yerde işe başlayacak olanlar oluyor. Bu yazılımcıların uzun vadede çalışıp gözleri açılınca işten ayrılıyorlar. Firmalar da aynı şekilde onların yerine başkalarını buluyor. Ve ardından bu ayrılan yazılımcılar ya kendi işlerini kuruyorlar ya da yurt dışına çıkıp parayı kırıp hayatlarını yaşıyorlar. Ama olan o geçirdikleri zamana oluyor. Türkiyede döngü bu şekilde işliyor. Bunu anlamaları lazım yazılımcı dostlarımın. Herkese başarılar dilerim.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al