wmaraci reklam

Webmaster araçları

5 Mesajlar 1.637 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

ouztek ouztek Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 26.11.2010
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 56
  • Beğeniler 0 / 3
  • Ticaret 0, (%0)
Merhaba arkadaşlar, Bildiğiniz en iyi webmaster ve web tasarım araçları hangileridir ve neden yani azda olsa açıklarsanız programın ne işe yaradığını çok memnun oluruz, Şimdiden herkese teşekkürler, iyi çalışmalar dilerim, ha bu arada unutmadan yazayım birkaç program bildiğim webmaster araçları :)

1.Artisteer : Favorim

Bu program sayesinde hiç web tasarımdan HTML ve CSS den anlamasanız bile sizin için otomatik şablonlar üretiyor herşeyi ayarlıyabiliyorsunuz tasarım konusunda harikalar yaratan bir program ayrıca hazırladığınız tasarım (Joomla, Wordpress, HTML) gibi çeşitli seçeneklerle sitenizi yayımlama özelliğine sahip.

2.CofeeCup Form Builder : Buda iyi

Bu program sayesinde istediğiniz web formları oluşturabilecek ve görünümlerini ayarlıyabilecek flash tabanlı formlar üretebileceksiniz, kesinlikle iyi program...

3.Web Page Maker V2A : idare eder (ben çok iyi kullanıyorum bu programı :)

Evet arkadaşlar bu programı niye yazdım hiç web tasarım'dan anlamıyor html bilgniz yokmu üzülmeyin bu program sayesinde çok harika web siteleri web tasarımları hazırlayabilirsiniz. Programın kullanımı oldukça basit tek yapmanız gereken sürükle bırak kendi siteni kendin yap...

wmaraci
reklam

Adil Adil Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 26.11.2010
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Yazılım
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** Ö**
  • Mesajlar 1217
  • Beğeniler 99 / 125
  • Ticaret 3, (%100)
Bu programlar yerine daha professionel bi program olan Adobe Dreamweveri tavsiye ederim.Az da olsa kodlama bilginiz olması yeterli ki zaten bütün programlar için bu geçerli.

saidyavuz saidyavuz WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.11.2010
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek Primary school teacher
  • Mesajlar 394
  • Beğeniler 0 / 20
  • Ticaret 0, (%0)
Her nekadar en iyi olmasalarda aşağıdakiler olmazsa olmazımdır.
notepad++
paint.NET
chrome
winap:)

ouztek ouztek Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 26.11.2010
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 56
  • Beğeniler 0 / 3
  • Ticaret 0, (%0)
Daha yok mu arkadaşlar yani bildiğiniz programlar bukadar mı, daha fazlasını bekliyoruz bu kısım önemli, tabiki insan HTML ve filan bilmeli ama webmaster'lerin bir işide piyasada çıkan webmaster programlarını takip etmek analiz etmek iyilerini kullanmak ama iyi kullanmak mesela ben DreamWeaver'ı harika kullanıyorum ama herşeye yetmiyor tabiki daha fazlasına ihtiyacımız var, haydi arkadaşlar program iyi program tavsiyeleri bekliyoruz, teşekkürler ve iyi çalışmalar dilerim...

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

Adil Adil Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 26.11.2010
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Yazılım
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** Ö**
  • Mesajlar 1217
  • Beğeniler 99 / 125
  • Ticaret 3, (%100)
Başlangıç ve orta seviyede bir webprogramcısı ve arayüz tasarımcılarının kullanabildiği programlar elbette çoktur ancak bu kişiler en iyi programları seçerler program çeşitliliğine bakmazlar.Bir arayüz tasarımcı olmak istiyorsanız:
Adobe Fireworks
Dremweaver bunlara ek olarakta Flash ve photoshop bilmeniz yeterli.Yani bence pek program çeşitliliği aranmamalı.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al