webtikk reklam ödüllü blog yarışması | webtikk.com

62 Mesajlar 6.982 Okunma
smmexpress

Metin Metin metinli.com Kullanıcı
  • Üyelik 28.03.2011
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek SEO Analisti ve Siber Güvenlik
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** Y**
  • Mesajlar 1399
  • Beğeniler 61 / 582
  • Ticaret 18, (%94)
Bir aralar lokuf.com duymuşsundur, bu türden yayın yapıyorduk. Linke en çok tıklatana günün ödülü şeklinde o yüzden korunmalı, hatta iframelerden bile korunmalı sistem yazdığım olmuştu.

O sayfaya online sayıcı koy, o kadar kişi botsa sadece sayı olacaktır. Ancak bot değilse, normal ziyaretçi gibi online ziyaretçin o sayfada artacaktır.

Benim sitemden gelen ziyaretçiler hem gerçek hemde trafik hiti yani facebookta ki paylaşım sayfalarından, twitterda ki hesaplarımızdan, google + dan gelen elemanlardan, kendi mecralarımızdan ve google üzerinden sitemize giren kişilerden, bence bu sayı az bile..

Dediğim gibi inanmayanlar için bunu yap, elimde kanıt çok sormak isteyen istediği şeyi sorabilir..

Ha sabote etmiş gibi görülüyorsa, beni yarışmaya dahil etmeyedebilirsin, destek amaçlı katıldım, o reklamıda listede en az ziyaretçi toplayan arkadaşıma armağan edip daha çok ziyaretçi kazanmasını sağlayacaktım..

Sen bilirsin, hayırlıs günler.. :)

Yazar, yazılım geliştirici, SEO Analisti ve siber güvenlik uzmanı.
wmaraci
reklam

micromillian micromillian WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 21.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad E** E**
  • Mesajlar 879
  • Beğeniler 43 / 46
  • Ticaret 0, (%0)

ProgramYapmak adlı üyeden alıntı

Bir aralar lokuf.com duymuşsundur, bu türden yayın yapıyorduk. Linke en çok tıklatana günün ödülü şeklinde o yüzden korunmalı, hatta iframelerden bile korunmalı sistem yazdığım olmuştu.

O sayfaya online sayıcı koy, o kadar kişi botsa sadece sayı olacaktır. Ancak bot değilse, normal ziyaretçi gibi online ziyaretçin o sayfada artacaktır.

Benim sitemden gelen ziyaretçiler hem gerçek hemde trafik hiti yani facebookta ki paylaşım sayfalarından, twitterda ki hesaplarımızdan, google + dan gelen elemanlardan, kendi mecralarımızdan ve google üzerinden sitemize giren kişilerden, bence bu sayı az bile..

Dediğim gibi inanmayanlar için bunu yap, elimde kanıt çok sormak isteyen istediği şeyi sorabilir..

Ha sabote etmiş gibi görülüyorsa, beni yarışmaya dahil etmeyedebilirsin, destek amaçlı katıldım, o reklamıda listede en az ziyaretçi toplayan arkadaşıma armağan edip daha çok ziyaretçi kazanmasını sağlayacaktım..

1 saniyede nasıl olcak bunlar????

ByCookie ByCookie webtikk.com Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 12.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek .
  • Konum Tekirdağ
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 600
  • Beğeniler 32 / 39
  • Ticaret 0, (%0)

Öncelikle sizi yarışmadan atmış değilim,
ama bu kadar fazla hit şaşırtı (saniyede 150 puan gibi bir artış var)
linki paylaşıtığınız sosyal ağlarıdaki sayfaları ö.m olarak yollarmısınız?

• Üyelik 28.03.2011
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** Y**
  • Mesajlar 1399
  • Beğeniler 61 / 582
  • Ticaret 18, (%94)
ByCookie, yarışmadan çekiliyorum bazıları açıklamaları okumadan haddini fazla aşıyor. :cool:

Ek olarak: Mesajım sana değil @Ertekino'ya idi.

Makalemde ki refli linki silim direkt linkini yazdım, yarışmacı arkadaşlara başarılar diliyorum kolay gelsin.. ;)

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 12.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek .
  • Konum Tekirdağ
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 600
  • Beğeniler 32 / 39
  • Ticaret 0, (%0)

ByCookie, yarışmadan çekiliyorum bazıları açıklamaları okumadan haddini fazla aşıyor. :cool:

Peki siz bilirsiniz.. Sitenizi kaldırıyorum?

kendineyazar kendineyazar optisyen.info Kullanıcı
  • Üyelik 30.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Optisyenlik
  • Konum Tekirdağ
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 193
  • Beğeniler 0 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
iframe kodu ile oh mis 3500. biraz ufak at bari yavrum

Optisyen.info

• Üyelik 28.03.2011
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** Y**
  • Mesajlar 1399
  • Beğeniler 61 / 582
  • Ticaret 18, (%94)
Kaldırabilirsiniz, işte yarışma anlayışı bazı arkadaşlar haddini fazla aştı, sitenize online ziyaretçi sistemi koysaydınız mesela en basitinden amung, freeonlineuser sitelerinden o gelenlerin bot değil gerçek ziyaretçi olduğunu anlardınız. Zaten sitenizin normal sayfasına yönleniyordu linkler ziyaretçi artışının olduğunu ve alexa rankınıza yansıyacağınızı göreceksiniz.

Herkese hayırlısı yarışmalar kolay gelsin, tanıtım makalenizi silmeyeceğim katkım bulunsun, makaledi linki direkt ana sayfanız yaptım refli link yerine, kolay gelsin..

Ek Olarak: Sitem tekrar eklenmiş ben eklemedim, haberiniz olsun hocam.. ;)

• Üyelik 12.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek .
  • Konum Tekirdağ
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 600
  • Beğeniler 32 / 39
  • Ticaret 0, (%0)
@ProgramYapmak; Peki kaldırdım, tanıtım makalesi için teşekkürler, sayaç verilerimiz mevcut bu gece 00:00'da en ince ayrıntısına kadar öğrenip yarın bir açıklama yapacağım.

Arkadaşlar hiçbir şey böyle çelişkili kalmayacak,bu gece istatistik verilerini aldığımda, herşeyi en ince detayına kadar alacağım, kimin yönlendirme kimin iframe olduğu belli olacak ve gerekli işlemler yapılacaktır.

Tekrar herkeze başarılar..

Ek olarak: lokuf.com'u bu geceye kadar kaldırmıyorum puanı ile yönlendirme istatistiklerine bakacağım, gerçek olup olmadığını öğrenmek için, eğer gerçekse teşekkürler çünkü yarın alexa'da büyük bir düşüş yaşarım.

Ayrıca: scriptside.com'un sahibi burada mı ?

Ek Olarak: @Kendineyazar bir defa daha alert mesajı gönderirseniz sitenizi silicem.

• Üyelik 28.03.2011
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** Y**
  • Mesajlar 1399
  • Beğeniler 61 / 582
  • Ticaret 18, (%94)
Refli linki kaldırdım, artık refli adresten sitenize ziyaretçi gelmeyecektir bilginize..

Şu önerim var kaldırın şimdi tamamen, makalemde direkt linkiniz var, normal sayacınızdan bakarsınız tüm adreslere.. ;)

Sonuçta ref reftir, google analytics bunu anlıyor. ;)

• Üyelik 12.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek .
  • Konum Tekirdağ
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 600
  • Beğeniler 32 / 39
  • Ticaret 0, (%0)
Arkadaşlar bazı karaktersizlerin gönderdiği küfür içerikli mesajlar yüzünden puan listesini geçici olarak kapatıyorum.

Bu karaktersizler yüzünden insanda keyif kalmıyor :mad:

Ek Olarak: Gerekli güvenlik önlemleri alınıp puan listesi yeniden açılmıştır.

Bilgilendirme: scriptside.net'in yarışmadan çıkarılma sebebi blog sitesi olmaması ve tanıtım yazısı içermemesidir.

wmaraci
Konuyu toplam 5 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 5 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al