wmaraci reklam

Whatsapp Toplu mesaj yazılımları ?

5 Mesajlar 605 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

emrebulut00 emrebulut00 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 19.08.2018
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek butik
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** B**
  • Mesajlar 427
  • Beğeniler 311 / 55
  • Ticaret 0, (%0)
Piyasada bir çok whatsapp toplu mesaj gönderme programı görüyorum fakat asıl merak ettiğim sorular şunlardır.

1- Whatsapp toplu mesaj yazılımında örnek 50 tane numaraya tek tek özelden yazılım ile mesaj atıyorum.Karşı numaranın rehberinde kayıtlı değilim mesajım ona yineden gidermi ?

2- Günde 300 400 kişiye toplu mesaj attık hiç bizi daha önce kaydetmeye numaralar spam olarak algılanıp kapatılma ihtimali varmı ? yani fark etmez 100 tane bile olsa sonuçda yepyeni numaralar bizim numaramız onları tanımıyor kayıtlıda değil.

Kullandığınız whatsapp toplu mesaj yazılımları nelerdir?

wmaraci
reklam

ulas ulas C# & ASP.NET Kullanıcı
  • Üyelik 25.07.2016
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Full Stack Developer
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad U** K**
  • Mesajlar 1403
  • Beğeniler 404 / 404
  • Ticaret 18, (%100)
Mesaj atmadan önce mutlaka izin almış olun. Farklı mecralardan numara toplayıp mesaj atmayın. Örneğin sizin müşteriniz olan birisi ise, alışveriş esnasında/kayıt esnasında mesaj gönderebileceğinize dair izin alın. Bu Whatsapp şikayet olayını ciddi manada düşürür.

1- Kayıtlı olmasanız dahi mesaj gider.
2- Spam olarak algılanmaması için bir çok metod var. Mesaj gönderim sürelerini rastgele atama, proxy kullanımı vb.

Yaptığınız olay sahtekarlık değil sonuçta, sadece elinizle yapmak istediğiniz ve zamanınızın büyük çoğunluğunu alan bir işlemi otomatikleştirmek istiyorsunuz. Önlemleri aldıktan sonra bir problem olacağını sanmıyorum.

technovenue.com

• Üyelik 19.08.2018
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek butik
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** B**
  • Mesajlar 427
  • Beğeniler 311 / 55
  • Ticaret 0, (%0)

ulas adlı üyeden alıntı

Mesaj atmadan önce mutlaka izin almış olun. Farklı mecralardan numara toplayıp mesaj atmayın. Örneğin sizin müşteriniz olan birisi ise, alışveriş esnasında/kayıt esnasında mesaj gönderebileceğinize dair izin alın. Bu Whatsapp şikayet olayını ciddi manada düşürür.

1- Kayıtlı olmasanız dahi mesaj gider.
2- Spam olarak algılanmaması için bir çok metod var. Mesaj gönderim sürelerini rastgele atama, proxy kullanımı vb.

Yaptığınız olay sahtekarlık değil sonuçta, sadece elinizle yapmak istediğiniz ve zamanınızın büyük çoğunluğunu alan bir işlemi otomatikleştirmek istiyorsunuz. Önlemleri aldıktan sonra bir problem olacağını sanmıyorum.

Çok teşekkür ediyorum hocam yazılım öneriniz varmı ?

ulas ulas C# & ASP.NET Kullanıcı
  • Üyelik 25.07.2016
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Full Stack Developer
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad U** K**
  • Mesajlar 1403
  • Beğeniler 404 / 404
  • Ticaret 18, (%100)
emrebulut00 Kullandığım hazır bir yazılım yok, dilerseniz sıfırdan geliştirebilirim Windows 10 masaüstü platformu için.

technovenue.com
wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 19.08.2018
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek butik
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** B**
  • Mesajlar 427
  • Beğeniler 311 / 55
  • Ticaret 0, (%0)

ulas adlı üyeden alıntı

emrebulut00 Kullandığım hazır bir yazılım yok, dilerseniz sıfırdan geliştirebilirim Windows 10 masaüstü platformu için.

teşekkürler hocam 0dan çok maliyetli olur :)

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al