wmaraci reklam
lidertakipci

win xp kullanıyorum bir işim için lokal serverda

5 Mesajlar 567 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

Lokasyon123 Lokasyon123 İNTERAKTİF YAZILIM 80 TL Kullanıcı
  • Üyelik 11.04.2016
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Ogrenci
  • Konum Edirne
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 2883
  • Beğeniler 363 / 319
  • Ticaret 2, (%100)
hocalarım win xp kullanıyorum bir işim için lokal serverda php 5.6 sürümüne ihtiyaç duyuyorum ama desteklemiyor ne yapmalıyım sizce 5.4 ü destekkliyor ama 5.5 üstü versiyonları xammp wamp gibi serverlar desteklemiyormuş ne yapacağım yardım edermisiniz ekran kartım yok diye xpye geçtim win 7 mi kurayım 2 dakikalık iş için

https://wmaraci.com/forum/script-alisverisi/interaktif-sozluk-benzeri-php-pdo-yazilim-simdi-indirimde-533214.html
wmaraci
reklam

52282 52282 WM Aracı Anonim Üyelik
  • Üyelik 26.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 1296
  • Beğeniler 169 / 271
  • Ticaret 13, (%100)
Win xp yerine linux falan kurun xpde oyun oynamiyorsaniz ve pcniz kotuyse lubuntu yafa ubuntu mate

• Üyelik 11.04.2016
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Ogrenci
  • Konum Edirne
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 2883
  • Beğeniler 363 / 319
  • Ticaret 2, (%100)
Hocam hep windowsta takildigim için linux sistem hic kullanmadim acikcasi ama sistem kotu değil sadece ekran karti patladi o yüzden görüntüde silinti olmuştu win 7 de

https://wmaraci.com/forum/script-alisverisi/interaktif-sozluk-benzeri-php-pdo-yazilim-simdi-indirimde-533214.html

cihaneken cihaneken Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 25.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Elektrik Teknisyeni
  • Konum Fransa
  • Ad Soyad C** E**
  • Mesajlar 3510
  • Beğeniler 488 / 1190
  • Ticaret 1, (%100)
Ana kartlarda harici ekran kartlarının yanı sıra dahili ekran kartları bulunmaktadır bunlar 256mb a kadar çıkabilir. Harici ekran kartınız bozulduğunda, dahili ekran kartınızın da uygun sürücüleri yüklü olmadığı için böyle bir problem yaşamış olabilirsiniz. Bu ön bilgiden sonra esas konuya gelecek olursak.
Pratikde denemedim fakat söyle birşey deneyebilirsiniz belki.
Xp ye normal bir şekilde wamp ın 1.8 öncesi sürümlerinden birini yüklersiniz bu sürümden sonrası xp desteklemiyordu hatırladığım kadarıyla. Daha sonra sanki bir sunucuda php sürümünü güncelliyormuş gibi sadece php sürümünü güncellemeyi deneyebilirsiniz. Wamp ı değil bakın sadece wamp içindeki php sürümünü.
Olmadımı, o halde bilgisayarınıza virtual pc kurarak sanal makinayada linux un düşük boyuta sahip bir sürümünü kurabilirsiniz.

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 11.04.2016
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Ogrenci
  • Konum Edirne
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 2883
  • Beğeniler 363 / 319
  • Ticaret 2, (%100)
Hocam onboard ta sürücüler gunceldi zaten ama yine görüntü hatasi aldim neyse sizin dediğimizi yaptim zaten ama olmadi php5.6 yi destekleniyor galiba neyse lokal ya da 2.bir sistem kurup ubuntu kullanacagim anlasilan

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al