wmaraci reklam

Wmaracı&R10

57 Mesajlar 7.578 Okunma
wmaraci reklam

FatihSOGUT FatihSOGUT Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 17.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Nevşehir
  • Ad Soyad F** S**
  • Mesajlar 284
  • Beğeniler 24 / 28
  • Ticaret 7, (%71)

baranos adlı üyeden alıntı

Hocam yönetime mesaj atarken paypal hesaplarını da iste o zaman :D

hahaha :=) yada bilmiyorum ben mi yanlış hesabamı mail gönderiyorum :S

wmaraci
reklam

daFirenze22 daFirenze22 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 03.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Adana
  • Ad Soyad R** V**
  • Mesajlar 1229
  • Beğeniler 15 / 178
  • Ticaret 1, (%100)

Vitaminsiz adlı üyeden alıntı

Bizler *** ile büyüdük internette bunu inkar edemeyiz. Fakat zaman geçtikçe ***'da yorum atmaya bile endişelenir oldu insan. Wmaracı'nın ise tek bir kusuru var nickimi değiştirmiyor :)

Mesaj atıp durumunuzu anlatırsanız değiştirebilirsiniz adınızı.

Kendi halinde.Meraklı gözlerle inceleyen.

Ecancan Ecancan Paylaşmak Güzeldir Kullanıcı
  • Üyelik 30.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad A** C**
  • Mesajlar 932
  • Beğeniler 359 / 215
  • Ticaret 30, (%100)
Ya o değilde ben bu *** araçlarını neden kullanamıyorum foruma üyeyim fakat araçlar bölümünden üye gerektiren bir araca girdiğimde bana üye olmayanlar bunu kullanamaz diye bir hata veriyor anlamadım gitti üye olarak giriyorum yine aynı var mı bilen yada yapabilen, varsa bana da öğretebilir mi?

FatihSOGUT FatihSOGUT Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 17.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Nevşehir
  • Ad Soyad F** S**
  • Mesajlar 284
  • Beğeniler 24 / 28
  • Ticaret 7, (%71)

Vitaminsiz adlı üyeden alıntı

Bizler *** ile büyüdük internette bunu inkar edemeyiz. Fakat zaman geçtikçe ***'da yorum atmaya bile endişelenir oldu insan. Wmaracı'nın ise tek bir kusuru var nickimi değiştirmiyor :)

ben yöneticiye mesaj atıp dururumu belirtip nickimi ad soyad yapabilirmisiniz dedim anında yaptılar sağolsun istersen iletişime geç

wmaraci
wmaraci

baranos baranos WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 25.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Journalist
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** B**
  • Mesajlar 1621
  • Beğeniler 419 / 197
  • Ticaret 5, (%80)

Fatih SÖĞÜT adlı üyeden alıntı

ben yöneticiye mesaj atıp dururumu belirtip nickimi ad soyad yapabilirmisiniz dedim anında yaptılar sağolsun istersen iletişime geç

Evet, o halde yaparlar sağolsunlar ilgililer.

doktor doktor Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 02.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek
  • Mesajlar 49
  • Beğeniler 12 / 13
  • Ticaret 0, (%0)
Benim Wmaracı ile ilk tanışmam Sıra bulucu programını beğenmem ile başladı. Ama gelgelelim bir çok deneyimli webmaster'ın kullandığı bu aracın kullanımı bir süre sonra kısıtlanıp paralı üyelik getirildi. Açık konuşmak gerekirse o andan itibaren, SERP sonuçlarını veren başka alternatifler aramak zorunda kaldım ve foruma girme sıklığım azaldı. Bu durumdan muzdarip olan ve aynı sıkıntıyı yaşayan bir çok webmasterın'da arayışa girdiğini gözlemledim. Hatta ***'da herkezin kullanığı sıra bulucu siteleri ve programları paylaştığı konular açıldı.
Bunları paylaşma sebebim bence wmaracı'nın en önemli silahı sıra bulucu ve diğer SEO araçlarıdır. Bunu etkili kullanarak diğer forumların önüne geçebileceğine inanıyorum.

Bunun dışında ikisi arasında kıyaslama yapmak doğru olur mu bilemiyorum. Çünkü ikisinin de kulvarı bence farklı. Ama Wmaracının varolan ticaret potansiyelini bir adım ileri taşıması gerektiğini düşünüyorum. Ticaretin derinliğini artırmak, açılan satış konularının satışa dönüşme hızı ve **************lık konusunda önlemler almak gibi konularda forumu ileri taşıyabilecek bazı önlemler alınabilir.

NOT; Yukarıda bir arkadaşın dediği gibi bir süre önce ***'da insanlar mesaj yazmaya bile korkar olmuştu. Resmen terör estiriyordu eski *** yönetimi. Gözünün üstünde kaşın var diye adam banlıyorlardı. Ama eski yönetimdekilerin hepsini gönderdiler şu anda sükunet hakim :)

Ek Olarak:

Ecancan adlı üyeden alıntı

Ya o değilde ben bu *** araçlarını neden kullanamıyorum foruma üyeyim fakat araçlar bölümünden üye gerektiren bir araca girdiğimde bana üye olmayanlar bunu kullanamaz diye bir hata veriyor anlamadım gitti üye olarak giriyorum yine aynı var mı bilen yada yapabilen, varsa bana da öğretebilir mi?

Sağdaki beni hatırla butonunu seçmen gerekiyor. Forumdan çıkıp tekrar girerken kutuyu işaretle.

Anil Anil I'm Here! Kullanıcı
  • Üyelik 14.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Advertising
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** C**
  • Mesajlar 712
  • Beğeniler 189 / 190
  • Ticaret 153, (%100)
bana Wmaracı daha kullanışlı geliyor. *** da filan başka yerde üyeliklerim yok. Nedenini bilmem ama Yöneticileri sıcak kanlı oldugundan mı desem. :)

Jengawer baranos

kişi bu mesajı beğendi.

.

baranos baranos WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 25.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Journalist
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** B**
  • Mesajlar 1621
  • Beğeniler 419 / 197
  • Ticaret 5, (%80)

Anil adlı üyeden alıntı

bana Wmaracı daha kullanışlı geliyor. *** da filan başka yerde üyeliklerim yok. Nedenini bilmem ama Yöneticileri sıcak kanlı oldugundan mı desem. :)

Evet yöneticiler ve moderatör arkadaşlarımız kendileri ilgililer. Zaten neden kötü olsunlar ki kötü olmaları için bir forum yönetimimin psikolojik sorunu olması lazım.
Anil

kişi bu mesajı beğendi.

Aksaclii Aksaclii Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 14.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad M** E**
  • Mesajlar 199
  • Beğeniler 35 / 30
  • Ticaret 0, (%0)

gokhangok adlı üyeden alıntı

*** da saat kaç diye sorsan düşük ücretle söyleyebilirim diyecek tonlarca insan var. Bilmem anlatabildim mi ..

+9999

Sinan Sinan Grana Kullanıcı
  • Üyelik 18.07.2011
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Yazılım Geliştirme Uzmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** Y**
  • Mesajlar 3509
  • Beğeniler 1321 / 1320
  • Ticaret 97, (%100)
Herkes her iki forumun belirli özelliklerini öne çıkarıyor. Yok ***'un şuyu güzel yok WMA'nın buyu güzel diye. Siz genel olarak hangisi iyi diye sormuşsunuz ve genel olarak kıyaslarsak tabi ki WM Aracı güzel bana göre.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al