wmaraci reklam
lidertakipci

wmaracı üyesine ait en büyük site

11 Mesajlar 1.426 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

mhalat mhalat Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 21.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek Bilgi İşlem
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** H**
  • Mesajlar 521
  • Beğeniler 248 / 195
  • Ticaret 1, (%100)
Merhaba. Bu ve benzeri webmasterların buluştuğu sitelerde her gün yeni domain alıp bu domain için fikir isteyen, yeni projem var diye konu açanlara rastlıyoruz. Hiçbiri uzun soluklu projeler değil.
Bunlar dışında gerçek anlamda profesyonel olan, burada bizlerle olup en büyük (hit, gelir vs.) site sahibi kim? Bildiğiniz tanıdığınız kişiler ve siteleri nelerdir?

wmaraci
reklam

premiumbilisim premiumbilisim Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 14.09.2012
  • Yaş/Cinsiyet 45 / E
  • Meslek Bilgisayar Bilişim Network
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 109
  • Beğeniler 0 / 6
  • Ticaret 1, (%0)
:))))) demi kiralikarabam.org kendim yapmıştım googlede 1. sayfaya 3.sıraya geldi kiralık araba ve kiralık araç kelimesinde günde 100 net tel araması vardı site sayesinde arabalar aldım kiraya verdim bundan 3 5 ay önce burdan seocuyum diyen birisi ile anlaştık sözde daha iyi yapacaktı onu ediyorum bunu ediyorum dedi sitenin içine etdi şimdi yerlerde site ha bu 3 sene içerisinde müşteri potansiyeli edindim şu andaki dediğim gibi ben halen devam ediyorum projem bu.
yb79

kişi bu mesajı beğendi.

sorueki sorueki WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 47 / E
  • Meslek Memur
  • Konum Mardin
  • Ad Soyad S** i**
  • Mesajlar 1977
  • Beğeniler 639 / 720
  • Ticaret 3, (%100)
Siz kendi web sitenizi söyleseniz önce. Gerisi gelir sanırım.

Durgun sular derin akar.

bonafide bonafide WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 08.03.2011
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Editör
  • Konum Tekirdağ
  • Ad Soyad S** B**
  • Mesajlar 604
  • Beğeniler 8 / 116
  • Ticaret 22, (%100)
Forum sitem var 7 yıllık.

www.webcanavari.net
mhalat

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 21.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek Bilgi İşlem
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** H**
  • Mesajlar 521
  • Beğeniler 248 / 195
  • Ticaret 1, (%100)

bilgive adlı üyeden alıntı

Siz kendi web sitenizi söyleseniz önce. Gerisi gelir sanırım.

Bende amatörlerdenim, zaten konuyu açma sebebim boşa mı kürek çekiliyor bunu merak ettiğim içindir.

yb79 yb79 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 12.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek web sitesi sahibi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ö** Ç**
  • Mesajlar 555
  • Beğeniler 286 / 212
  • Ticaret 1, (%100)

mhalat adlı üyeden alıntı

Bende amatörlerdenim, zaten konuyu açma sebebim boşa mı kürek çekiliyor bunu merak ettiğim içindir.

Yaptığın işe inan, boşa kürek çektiğini söyleseler de inan.
Eğer yaptığın işe inanarak en iyisini yaparsan, plastik pet şişe üzerine site bile kursan geniş kapsamlı düşünürsek binlerce lira kazanırsın web siten ile.

• Üyelik 18.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 47 / E
  • Meslek Memur
  • Konum Mardin
  • Ad Soyad S** i**
  • Mesajlar 1977
  • Beğeniler 639 / 720
  • Ticaret 3, (%100)
Webmaster sitelerinde, başlangıç haricinde iyi yere gelen kullanıcılar web sitelerini buraya kolay, kolay yazmazlar. Hatta bu kişiler, web sitelerinden bir bağlantıyı bile burada paylaşmazlar. Ben iyi niyetle konuyu açtığınızı düşünüyorum ve soruyu da bu nedenle sormuştum. Ancak dediğim gibi ne ***'da ne de wmaraci'nda, bu tür büyük web siteleri olanlar bağlantılarını doğrudan ve dolaylı şekilde paylaşmazlar.

Paylaşanlar ise nadirdir. Bu nedenle kimin ne sitesi olduğunu çok fazla bilemeyiz. Sorum bundan dolayı idi. Benim web sitem imzamda, zaten. Elbette sorduğunuz tarzda bir site değil. 1998'de başladığım web işine, 2005 yılından 2014 yılının ortalarına kadar kamu yararına sitelerde ücretsiz olarak ve çeviriler yaparak devam ettim. Fakat, bende herkes gibi oluşturduğum web sitemi uzun süre ayakta tutmak, başladığım bu işi siteye kimse girip okumasa bile devamlı sürdürmek istiyorum. Ayrıca yeni başlayanlardan da, bu işe yalnızca gönül verip yapanlar olabileceği gibi para kazanma umuduyla açıp, ziyaretçi gelmeyince kapatan webmasterlar da ya da sağdan, soldan internet sitesinden çok para kazanıldığını duyarak başlayıp yarım bırakanlarda var.

wmaraci'nin ***'dan bu nedenle zayıf olduğunu söylüyorlar pek çok kişi. Fakat sürekli paranın konuşulduğu ve samimi bir ortamın oluşmadığı *** sitesini ben çok sevmiyorum ve buraya takıldığım kadar oraya takılmıyorum. Biraz da sizin bu sorduğunuz soru etken tabi. Orada herkes bir tutturmuş, pm'de pm, pm'de pm. Bu beni soğutuyor.
mhalat emirmikail cwt

kişi bu mesajı beğendi.

Durgun sular derin akar.

• Üyelik 21.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek Bilgi İşlem
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** H**
  • Mesajlar 521
  • Beğeniler 248 / 195
  • Ticaret 1, (%100)

bilgive adlı üyeden alıntı

Webmaster sitelerinde, başlangıç haricinde iyi yere gelen kullanıcılar web sitelerini buraya kolay, kolay yazmazlar. Hatta bu kişiler, web sitelerinden bir bağlantıyı bile burada paylaşmazlar. Ben iyi niyetle konuyu açtığınızı düşünüyorum ve soruyu da bu nedenle sormuştum. Ancak dediğim gibi ne ***'da ne de wmaraci'nda, bu tür büyük web siteleri olanlar bağlantılarını doğrudan ve dolaylı şekilde paylaşmazlar.

Paylaşanlar ise nadirdir. Bu nedenle kimin ne sitesi olduğunu çok fazla bilemeyiz. Sorum bundan dolayı idi. Benim web sitem imzamda, zaten. Elbette sorduğunuz tarzda bir site değil. 1998'de başladığım web işine, 2005 yılından 2014 yılının ortalarına kadar kamu yararına sitelerde ücretsiz olarak ve çeviriler yaparak devam ettim. Fakat, bende herkes gibi oluşturduğum web sitemi uzun süre ayakta tutmak, başladığım bu işi siteye kimse girip okumasa bile devamlı sürdürmek istiyorum. Ayrıca yeni başlayanlardan da, bu işe yalnızca gönül verip yapanlar olabileceği gibi para kazanma umuduyla açıp, ziyaretçi gelmeyince kapatan webmasterlar da ya da sağdan, soldan internet sitesinden çok para kazanıldığını duyarak başlayıp yarım bırakanlarda var.

wmaraci'nin ***'dan bu nedenle zayıf olduğunu söylüyorlar pek çok kişi. Fakat sürekli paranın konuşulduğu ve samimi bir ortamın oluşmadığı *** sitesini ben çok sevmiyorum ve buraya takıldığım kadar oraya takılmıyorum. Biraz da sizin bu sorduğunuz soru etken tabi. Orada herkes bir tutturmuş, pm'de pm, pm'de pm. Bu beni soğutuyor.

Sorumu kesinlikle art niyetli olarak sormadım. Siz yazdıktan sonra da kötü niyetle nasıl sorulabilir diye düşündüm, ama bir cevap bulamadım : )
Her gün bu siteyi ziyaret ediyorum, belli bir yaş grubunun eğlencesi dışında ciddi işler yapanları merak ediyorum.
sorueki

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 18.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 47 / E
  • Meslek Memur
  • Konum Mardin
  • Ad Soyad S** i**
  • Mesajlar 1977
  • Beğeniler 639 / 720
  • Ticaret 3, (%100)
Ben sanırım cümleyi yanlış kullandım. Sıkıntı yok.

Durgun sular derin akar.

BertugErdem BertugErdem Eski Nick: KingStar Kullanıcı
  • Üyelik 30.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Creative Director
  • Konum İngiltere
  • Ad Soyad B** E**
  • Mesajlar 2665
  • Beğeniler 418 / 579
  • Ticaret 113, (%100)
Teknolopi.com bakalım büyümeye çalışıyoruz. ( Çok yakında yepyeni )
mhalat

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al