wmaraci reklam

WMaracı Yöneticilerine Konu !!! Davetiye

7 Mesajlar 720 Okunma
smmexpress

Herakless Herakless Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 25.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Seo
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad E** A**
  • Mesajlar 82
  • Beğeniler 0 / 10
  • Ticaret 0, (%0)
Siteye girdiğim ilk anlardan itibaren şikayet var bölümü ilgimi çekti ve bakıyorum da bu tamamen yönetimin suçu bana göre ben muhalefeti seven bir yapıya sahibim insanlar multi üyeliklere sahip vs vs. Ben konuyu uzatıp siz değerli arkadaşlarımı abilerimi yormak istemem.

Önerim şiddetle WMaracının bir an önce davetiye sistemine geçmesidir. Bu olduktan sonra insan biraz daha ciddiyetle yaklaşacaktır, ben x kisiye davetiye atarken 1 değil 1000 kere dusunecegim. Sizde bu konuda aynı fikirdeyseniz. Durmayın destek verin arkadaşlar.
Saygılarımla Emre Ahretlikoğlu.

wmaraci
reklam

noktavizyon noktavizyon WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 01.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek domainbroker
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad U** Ş**
  • Mesajlar 92
  • Beğeniler 3 / 7
  • Ticaret 0, (%0)
Katılıyorum....

webcizim.com

Scientist Scientist fgkjhfjkgh Kullanıcı
  • Üyelik 10.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Turizm
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad Ö** G**
  • Mesajlar 72
  • Beğeniler 41 / 15
  • Ticaret 3, (%100)
Varım!

imza yok parmak bassam?

Serkan Serkan Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 16.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek SEO Expert
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad S** A**
  • Mesajlar 1047
  • Beğeniler 129 / 339
  • Ticaret 13, (%85)
Bunu daha önce Nonloser açıklamıştı

https://wmaraci.com/forum/wm-araci/wmaraci-davetiye-sistemini-getirmeyi-dusunuyor-238900.html

wmaraci
wmaraci

Herakless Herakless Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 25.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Seo
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad E** A**
  • Mesajlar 82
  • Beğeniler 0 / 10
  • Ticaret 0, (%0)

Wmaracini el birliği ile dahada yukseltmek icin bu hamle sart her onune gelen uye oluyor ve dolandirilmalar artiyor sadece bir tel ve kimlik gerekli kimlik bulmak artik cok kolay zaten piyasada binlerce dolasan dosyalar var lutfen wmaraci dikkate al bizleri

Serkan Serkan Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 16.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek SEO Expert
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad S** A**
  • Mesajlar 1047
  • Beğeniler 129 / 339
  • Ticaret 13, (%85)

Herakless adlı üyeden alıntı

Wmaracini el birliği ile dahada yukseltmek icin bu hamle sart her onune gelen uye oluyor ve dolandirilmalar artiyor sadece bir tel ve kimlik gerekli kimlik bulmak artik cok kolay zaten piyasada binlerce dolasan dosyalar var lutfen wmaraci dikkate al bizleri

Hocam elbette dediğiniz doğru üyeler olarak yükselteceğiz burayı ama ana sorun ticaretin düşük olması bence bundan ötürü gerek görülmüyor

Psycho Psycho <--! Am I Psycho? --> Kat. Mod.
  • Üyelik 11.12.2010
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Emekçi
  • Konum Edirne
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 5996
  • Beğeniler 3896 / 3910
  • Ticaret 6, (%100)
Muhalefeti seven bir üyesiniz belli ancak konu hakkında bilginiz olmadan fikriniz de olmasın.

Davetiye sisteminin güvenlik açısından hiç bir avantajı yoktur. ************** kişi çok rahat davetiye bulabilir. Şu davetiye isteyen diğer sitelerin davetiyeleri 50 TL gibi bir rakamdan satılıyor. Biraz araştırmayla çok rahat bulabilirsiniz.

Davetiye sistemi ile birlikte gerçekten bilgi paylaşımı yapmak isteyenler üyeler forumdan mahrum kalacaklardır. Yani davetiye sisteminin bir avantajı olmadığı gibi bir de dezavantajı var.

Şu an WM Aracı olabilecek en iyi sisteme sahip. **************lık konusunda ise üyelerin biraz daha dikkatli olması gerekir. 19 günlük, 0 ticaret puanı olan üyeye 500 TL göndermemek, daha wmaracına üye olmadığı halde ben bu üyeyim diye inanmamak lazım.

O yüzden bu konumu okumanızı tavsiye ediyorum:
:: https://wmaraci.com/forum/wm-araci/son-zamanlarda-artan-dolandiricilik-vakalari-hakkinda-79612.html

Konu ise daha çok önce çok kez açıldı ve tartışıldı. O yüzden daha fazlasına gerek yok. Kilitlendi.
anonymated

kişi bu mesajı beğendi.

Hatalıysam telefon etme, idare et (?)

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al