wmaraci reklam
lidertakipci

Wordpress alt yapılı site ile Normal site arasinda tercih

4 Mesajlar 509 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

forumcuuu forumcuuu Kimlik Onayı Bekliyor Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 06.06.2018
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Araştırmacı
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad C** Ö**
  • Mesajlar 35
  • Beğeniler 1 / 3
  • Ticaret 0, (%0)
Herkese merhaba pek ilgilenmediğim ve bilgim olmayan bi konuda yazıyorum belki saçmalıyor bile olabilirim şimdikten özür dilerim.

Arkadaşlar bi tane sitem var bunun admin paneline girdiğim de herşey wordpress ile alakalı yoast seo ve seo ayarları vs bunun yol göstermesi ile seo ayarlıyorum.

Fakat şuanda 2nci bi site teması almak istiyorum görünüm olarak hoşuma gitti.Fakat bu site wordpress ile alakalı bir durum yok.Site içinde kendi meta tag ayarları seo ayarları vs admin panelinde var sanırım Site yapan kişi admin panelini kendi ayarlamış.

Sizlere sorun ilk sitem gibi wordpress alt yapılı bi Blog sitesi mi kurdurayım.Yoksa bu temayı satın mı alayım.

Benim için en önemli husus google sıralamasında bir problem yaşamamak.

wmaraci
reklam

worldww worldww Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 21.04.2018
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Sakarya
  • Ad Soyad B** Ö**
  • Mesajlar 2112
  • Beğeniler 626 / 737
  • Ticaret 4, (%100)
Site teması dediğiniz şey muhtemelen WordPress temasıdır. Ha, eğer sadece HTML tema ise her yazıyı manuel eklemeniz gereklidir. SEO konusunda profesyonelce ayar yapıldığında artı/eksi söz konusu değildir. Kolaylık açısından WordPress tercih edilebilir. Eğer çok sevdiyseniz önce temayı satın alıp sonra WordPress teması haline çevirttirebilirsiniz. Tabii artı masraf olur.

cooper cooper Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 03.12.2017
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Müh. öğrencisi
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** F**
  • Mesajlar 531
  • Beğeniler 225 / 254
  • Ticaret 5, (%100)
Anladığım kadarıyla çok fazla yazılım bilgin yok. Bu açıdan Wordpress tercih edersen hem tema değişimi hem de çeşitli eklentilerle sitende değişiklikler yapmanda daha kolay olacaktır. Ama eğer yazılım bilgin varsa Wordpress’e bağlı kalmayabilirsin.

forumcuuu forumcuuu Kimlik Onayı Bekliyor Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 06.06.2018
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Araştırmacı
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad C** Ö**
  • Mesajlar 35
  • Beğeniler 1 / 3
  • Ticaret 0, (%0)
Temayı alacağım kişi gerekli güncelleme ve eklentileri kendileri yaptığını soyluyo yıllık 200tl gibi bi ücret karşılığı Hosting da
Domain yeniliyolarmis

wmaraci
wmaraci
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al