wmaraci reklam
lidertakipci

Wordpress CPU Sorunu

6 Mesajlar 1.809 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

okanakca okanakca Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 31.05.2011
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek
  • Mesajlar 358
  • Beğeniler 26 / 74
  • Ticaret 1, (%100)
Arkadaşlar bütün eklentileri kullandım. Her yolu denedim ama her ayın sonuna doğru trafik limitimi aşıyorum site suspensed oluyor.

Lütfen biri benim temayı bi optimize etsin. Yardımlarınızı bekliyorum...

wmaraci
reklam

AtakanAtes AtakanAtes 1881 - 193∞, özlemle... E-Mail Onaysız
  • Üyelik 05.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Yazılım Tek.
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 2867
  • Beğeniler 54 / 747
  • Ticaret 25, (%100)
Siteye gelen ziyaretçileri takip et. Saldırı olabilir yani host-tracker gibi siteleri kullanıyo olabilirler.

• Üyelik 31.05.2011
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek
  • Mesajlar 358
  • Beğeniler 26 / 74
  • Ticaret 1, (%100)
Onunla bir alakası yok. Ben temayı optimize etmek istiyorum.

kasparow116 kasparow116 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 27.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek öğretmenlik
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 359
  • Beğeniler 74 / 96
  • Ticaret 10, (%100)

okanakca adlı üyeden alıntı

Onunla bir alakası yok. Ben temayı optimize etmek istiyorum.

Eğer işini layıkıyla yapan birini bulabilirseniz bulduğunuz kişinin iletişim bilgilerini rica edeceğim. Bende de çok sorgu oluyor. Birçok önlem aldım. Sitem süper hızlı olmadı ama en azından makineyi kitlemiyor. anlık 20 kişi olursa o da olabilir.:) Biraz dan cpu optimizasyonla ilgili bir konu linkini paylaşacağım. Ben faydalanmıştım.

Ek Olarak: Konu adresine buradan. gidin. Son cevap çok iyi.

Bir uyarı yapmak istiyorum. Konu içindeki son cevaptaki şu adrese: http://worldarchivetr.com/wp/cok-detayli-wordpress-kurulumu/ gitmeden önce bilgisayardaki gereksiz bütün şeyleri kapatın. Laptopumu kilitlemişti zamanında :)

Öğretmenlikte.
wmaraci
wmaraci

• Üyelik 31.05.2011
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek
  • Mesajlar 358
  • Beğeniler 26 / 74
  • Ticaret 1, (%100)

kasparow116 adlı üyeden alıntı

Eğer işini layıkıyla yapan birini bulabilirseniz bulduğunuz kişinin iletişim bilgilerini rica edeceğim. Bende de çok sorgu oluyor. Birçok önlem aldım. Sitem süper hızlı olmadı ama en azından makineyi kitlemiyor. anlık 20 kişi olursa o da olabilir.:) Biraz dan cpu optimizasyonla ilgili bir konu linkini paylaşacağım. Ben faydalanmıştım.

Ek Olarak: Konu adresine buradan. gidin. Son cevap çok iyi.

Bir uyarı yapmak istiyorum. Konu içindeki son cevaptaki şu adrese: http://worldarchivetr.com/wp/cok-detayli-wordpress-kurulumu/ gitmeden önce bilgisayardaki gereksiz bütün şeyleri kapatın. Laptopumu kilitlemişti zamanında :)

Buradakilerin çoğunu zaten yaptım ama bir işe yaramıyor. Birinin benim temamı acil düzeltmesi lazım yoksa yine trafiğe takılacaz gibi gözüküyor.

Bugün sitem 2755.82 MB trafik kullanmış. Yani kaba bir hesapla ayın sonuna 5-10 gün kala sitem suspensed olacak.

kasparow116 kasparow116 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 27.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek öğretmenlik
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 359
  • Beğeniler 74 / 96
  • Ticaret 10, (%100)
num_queries; ?> Sorgu Saniyede OluşturulduÖnce şu kodu temanın footer.php dosyasının en altına ekle. sonra bütün tarayıcı geçmişini sil. sitene gir en alta footera bak. kaç sorgu kaç sn. kaydet. sayfayı bir defa yenile sonucu bir daha kaydet. sonra hayati olmayan bütün eklentilerini kapat. iletişim formu dahil. sonra tarayıcı geçmişini komple silip tekrar sitene iki kez girip not et. sonuçları karşılaştır. site adresi pm alabilir miyim?

Öğretmenlikte.
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al