freelance iş ilanları

Wordpress Dinamik içerikler nasıl önbelleklenir?

3 Mesajlar 520 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

Fearlessleon Fearlessleon Yak ! Kullanıcı
  • Üyelik 02.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad K** Y**
  • Mesajlar 206
  • Beğeniler 18 / 50
  • Ticaret 6, (%100)
Üyelik içeren bir wordpress sitem var.

Yorumların, profil sayfalarının daima güncel olması gerekiyor. Aksi takdir de kullanıcı kapak resmini değiştiriyor, ama eski resim gözükmeye devam ediyor gibi sorunlar yaşıyorum.

Wp-rocket denedim, gerçekten sayfalar hızlı, font önbellekleme ayarları vs. yapınca gerçekten güzel oldu. Ama yine profil sayfalarında önbellek problemi vardı, profili önbelleklenmeyecek şekilde ayarladım. Ama hala giriş, kayıt pop-upları çalışmayınca kaldırdım.

Wp Super Cache kurulu şu an. Giriş,kayıt sorunsuz çalışıyor, profil sayfalarını da önbellek dışı bıraktım. Ama site hızlı değil çünkü nerdeyse 30 saniye de bir önbelleği siliyor.

Wp-rocket ile giriş yapmış kullanıcılar için önbelleği devre dışı bırakıp devam edebilirim, ama kullanıcılarımın büyük çoğunluğu giriş yaparak kullanıyor siteyi. Verimsiz olacak benim için.

Düşüncelerinizi benimle paylaşır mısınız, siz olsanız ne yapardınız? Teşekkür ediyorum.

wmaraci
reklam

webloggi webloggi WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.11.2018
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Web & Medya
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad T** H**
  • Mesajlar 2165
  • Beğeniler 925 / 926
  • Ticaret 12, (%100)
Cloudflare kullanılabilir ancak sunucu/hosting tr de barınıyorsa pek tavsiye etmem.

Fearlessleon Fearlessleon Yak ! Kullanıcı
  • Üyelik 02.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad K** Y**
  • Mesajlar 206
  • Beğeniler 18 / 50
  • Ticaret 6, (%100)
tolhur hem tr lokasyon, hem de cloudflare cache'nin ücretsiz pakette yetersiz olması sebebiyle sorunlara neden olduğu söyleniyor

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al