wmaraci reklam

Wordpress Mail Sorunu

7 Mesajlar 752 Okunma
wmaraci reklam

UNKEF UNKEF WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek ARGE
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad F** Ç**
  • Mesajlar 2423
  • Beğeniler 995 / 744
  • Ticaret 17, (%100)
Arkadaşlar merhaba. Şu anda inanın tam 2-3 saattir wordpress bir sitenin mail sorunuyla uğraşıyorum. Google üzerinden bakmadığım site kalmadı desem yeri.

Birçok konu var smtp mail kurulumunu anlatan ve hatta ince çözümler de var. Mesela iki noktayı (:) silin veya farklı portlar önererek çözmeye çalışanlar olmuş. Bilmiyorum onlarda işe yarıyor mu bunlar ama bende yaramadı. Resmen kafayı sıyırmak üzereyim.

Lütfen yardım edin bu konuyu en ince ayrıntılarıyla anlatan bir site varsa bakayım hemen. Ya da siz wordpress maili nasıl kullanıyorsunuz eklentileri geliştirici isimleri ile birlikte verir misiniz. Ayrıca ince noktalarını kısaca anlatırsanız yaparım.

Benim yaptığım şeyler, wordpressin genel ayarlar kısmından posta sunucusu kırmına mail.siteadresim.com şeklinde girip altına da şifremi girip kaydetmek. Sonrasında wp smtp eklentisini indirdim. hemen hemen tüm kombinasyonları denedim ve googlede bulduğum anlatımların hepsini tek tek denedim. Hatta (:) iki noktayı silmeyi de denedim ve 587 den tutun değişik portlar da denedim. Yok olmuyor !!! :mad::mad::mad::confused::confused::confused::eek:

Delirmeden önce yardım edin

SMM Panel, Sosyalyuvam, Bayilik Paneli, En Uygun Panel, Takipçi Paneli
reklam

miskin miskin WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 21.11.2016
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Özel
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** T**
  • Mesajlar 120
  • Beğeniler 22 / 27
  • Ticaret 15, (%100)
Merhaba, ben de bir dönem sizin gibi çaresiz durumda kalmıştım. Bir türlü sorunu gideremiyordum. Linkini verecegim sitede ben kendim için çözüm bulmuştum, belki sizin de işinize yarayabilir.
http://blog.cliaweb.com/php-5-6-versiyon-sunucuda-wordpress-smtp-mail-gonderme-sorunu-cozumu.html
UNKEF

kişi bu mesajı beğendi.

UNKEF UNKEF WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek ARGE
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad F** Ç**
  • Mesajlar 2423
  • Beğeniler 995 / 744
  • Ticaret 17, (%100)

miskin adlı üyeden alıntı

Merhaba, ben de bir dönem sizin gibi çaresiz durumda kalmıştım. Bir türlü sorunu gideremiyordum. Linkini verecegim sitede ben kendim için çözüm bulmuştum, belki sizin de işinize yarayabilir.
http://blog.cliaweb.com/php-5-6-versiyon-sunucuda-wordpress-smtp-mail-gonderme-sorunu-cozumu.html

Hemen bakacağım çok teşekkür ederim

Euphrates Euphrates Bir tutam HUZUR ! Kullanıcı
  • Üyelik 04.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Error / %&
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad F** Ö**
  • Mesajlar 2977
  • Beğeniler 0 / 628
  • Ticaret 119, (%100)
Hostun nerede ?

* Hiçbir şeye ihtiyacımız yok, yalnız bir şeye ihtiyacımız vardır; çalışkan olmak!
wmaraci

dogancancosar dogancancosar Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 02.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek E-Ticaret
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad D** C**
  • Mesajlar 16
  • Beğeniler 3 / 4
  • Ticaret 0, (%0)
WP Mail SMTP eklentisini de kurmak gerekiyor bazen. Kur bir dene derim. Ben onu kurmadan çalıştıramıyorum Contact formu.

brkltprmk brkltprmk WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 21.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Pöh
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 875
  • Beğeniler 67 / 163
  • Ticaret 11, (%100)
smtp eklentisi kurup ayarlarını yaparsanız mail gelme ve gonderme sorununu çözebilirsinizx.
http://burakaltiparmak.com.tr/wordpress-mail-gonderme-sorunu-ve-smtp-ayarlari-nasil-yapilir/

melankolia melankolia Uzun Yollara Devam Kullanıcı
  • Üyelik 16.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Dijital Baskı Operatörü
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad C** K**
  • Mesajlar 4577
  • Beğeniler 1011 / 1011
  • Ticaret 3, (%100)
Hosting firmanıza yazın yardımcı olabilirler hocam.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al