freelance iş ilanları

Wordpress sorun yaşıyorum

3 Mesajlar 589 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

SemihGULSOY SemihGULSOY WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.05.2015
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Social Media Marketing
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** G**
  • Mesajlar 540
  • Beğeniler 24 / 105
  • Ticaret 113, (%100)
Merhaba arkadaşlar wordpress'te bir sorun yaşıyorum ve internette araştırdığım zaman tam olarak bir karşılığını bulamadım.
sorun şu ziyaretçi siteme gelip üye oluyor ve aktivasyon yapabilmesi için mail adresine bir link gönderiliyor buraya kadar bir problem yok gelen mailde ise bağlantıyı veriyor fakat bağlantı üye olmak isteyen ziyaretçiyi wp-login'e yönlendirip parola belirlemesini istiyor bunu nasıl değiştirebilirim wp-login'e yönlendirilmesini istemiyorum yönlendirdiği yeri aşağıya fotoğraf olarak ekliyorum.
bu arada ziyaretçi şifremi unuttum işlemi yaptığı zamanda aynı şekilde bu sayfaya yönlendiriyor.

Not: giriş ekranının renginin vs değişik olduğuna inanmayın onu ben değiştirdim yani bu fotoğraftanda anlayacağınız gibi bildiğiniz wp-login e yönlendiriyor bunu değiştirmek istiyorum şimdiden teşekkürler.

wmaraci
reklam

SENibrahim SENibrahim ibocum Kullanıcı
  • Üyelik 22.12.2017
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Aydın
  • Ad Soyad İ** Ş**
  • Mesajlar 4598
  • Beğeniler 1727 / 1541
  • Ticaret 15, (%100)
Hocam kullanıcı şifre belirlemeden nasıl giriş yapabilecek? Buradaki olay kullanıcı eposta alıyor ve şifresini belirliyor.

Eğer böyle bir şey istemiyor iseniz eklentiler var onlar ile yapabilirsiniz fakat birazcık karışık ve SEO'nuzu bozabilir.

Yalan yanlış indexlenir sorun çıkarır en güvenilir ve doğrusu bu şekilde.

Herkez hata yapabilir, pardon herkes. | ibocum.com

SemihGULSOY SemihGULSOY WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.05.2015
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Social Media Marketing
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** G**
  • Mesajlar 540
  • Beğeniler 24 / 105
  • Ticaret 113, (%100)
Tabikide böyle birşeye ihtiyaç var olmadan olmaz ama benim istediğim şey şu wp-loginden değilde başka bir sayfadan aktivasyon ve şifre belirlense çok daha iyi olur benim için sözünü ettiğiniz eklentiler nedir ?
@[KomanBeğrek](userid:85580)

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al