freelance iş ilanları

Xml oluşturma.

5 Mesajlar 549 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

dincerdirlik dincerdirlik WM Aracı Kimlik Onayı
  • Üyelik 04.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek İnternet
  • Konum Aydın
  • Ad Soyad D** D**
  • Mesajlar 876
  • Beğeniler 238 / 206
  • Ticaret 0, (%0)
Merhaba arkadaşlar, sürat e-ticaret sistemini kullanıyoruz ve bu alt yapının scripti faprika yazılım tarafından yazılmış kodlanmış. Xml dosyası oluşturamıyoruz ve sıkıntı yaşıyoruz exel'den yazın diyorlar ve nasıl yazılır bilgimiz yok.

www.ciggobebe.com site bu buradaki ürünleri google alışveriş reklamlarında yayınlamak için xml dosyası gerekiyormuş ve dosyayı yapamadık, bir kaç örnek denedik ama olmadı denildi, şimdi yardım edecek arkadaşlar lütfen yardım edin lütfen bilgili olan kişiler yardım ede bilirler mi.

lütfen bir cevap yazarsanız sevinirim.

wmaraci
reklam

creed74 creed74 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.06.2016
  • Yaş/Cinsiyet 50 / E
  • Meslek Yazılım
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Y** T**
  • Mesajlar 977
  • Beğeniler 33 / 388
  • Ticaret 45, (%100)
http://commondatastorage.googleapis.com/newfeedspec/example_feed_xls.zip google zaten veriyor. Ekteki xls dosyasını kendinize göre düzenleyiniz.
dincerdirlik

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 04.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek İnternet
  • Konum Aydın
  • Ad Soyad D** D**
  • Mesajlar 876
  • Beğeniler 238 / 206
  • Ticaret 0, (%0)
creed74 hocam buna benzer hazırladım ama firma olmayacağını ve 200 tl karşılığında xml dosyanızı oluştura biliriz diye dönüş yaptılar, bana saçma gelen neden 200 tl, xml veremeyen bir firma mı olur düşüncesi içerisindeyim

creed74 creed74 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.06.2016
  • Yaş/Cinsiyet 50 / E
  • Meslek Yazılım
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Y** T**
  • Mesajlar 977
  • Beğeniler 33 / 388
  • Ticaret 45, (%100)
Olur, reklamlarda kullanmak için onlarca format var, firma bunları vermez, başlıca sebebi zaten bir standart yok burada, hangi reklamları yayınlayacaksınız? hangi kategori görünecek? kaç reklam dönecek? her reklamı değiştirdiğinizde firma sizin için bununla mı uğraşacak? reklam konusu başka ajansların işi, nasıl banner yaptırıyorsanız bunu da o şekilde yaptırmalısınız.

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 04.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek İnternet
  • Konum Aydın
  • Ad Soyad D** D**
  • Mesajlar 876
  • Beğeniler 238 / 206
  • Ticaret 0, (%0)
Şimdi firma ile görüştüm hocam, ellerinde hazırda olan exel gönderip düzenlememi istediler şimdi düzenliyorum, ben her gün onlar güncellesin istemiyorum hocam ben bu hizmeti aldıysam sonuçta xml dosyası içerisinde gelmesi gerekiyor neyse ki artık hallettik umarım olacaktır.

wmaraci
Konuyu toplam 2 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 2 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al