freelance iş ilanları

Yakında Site Açıyoruz Kaliteli Reklam Platformları Neler?

4 Mesajlar 766 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

meteulku meteulku - Kullanıcı
  • Üyelik 30.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Tasarımcı
  • Konum Adana
  • Ad Soyad M** Ü**
  • Mesajlar 271
  • Beğeniler 205 / 93
  • Ticaret 2, (%50)
Yakında dizihell adında bir yabancı dizi sitesi açacağız, dizimag'in çevirmeniyle ortak bir projemiz olacak bu yüzden biraz fazla ziyaretçimiz olacağından eminiz. Siteden para kazanmak için en iyi ve ücretlendirmesi yağ ve bal gibi olan reklam platformlarına bakınıyoruz. Bize yardımcı olup, ne kadar ziyaret / tıklanmaya ne kadar ücretlendirme yaptığını ve reklam platformu olarak bir şeyler önerebilir misiniz? wmaracı reklamlarında adphorus adında bir platform gördük, nasıldır, kalitesi ne düzeyde, ödemeler nasıl oluyor, ne derece bir platform? google adsense, bizi ne kadar sürede onaylar başvurudan sonra tahminen? Tüm cevaplar için teşekkür ederim şimdiden :) Herkese iyi günler.

"Kaybettiğin tek savaş, uğrunda savaşmaktan vazgeçtiğindir."
Che Guevara
wmaraci
reklam

Mukim Mukim Ne yapalım meselâ? Kullanıcı
  • Üyelik 21.07.2012
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek E-Ticâret Yöneticisi
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad G** C**
  • Mesajlar 503
  • Beğeniler 0 / 131
  • Ticaret 101, (%100)
Açıkçası Adsense'ye alternatif reklam kanallarının hiçbirini bugüne kadar kullanmadım. 6 senedir Adsense onayı ile ilgili de çok şükür herhangi bir sıkıntıya rastlamadım. Reklam yerleşimlerini ve site içi gerekli ayarlamaları düzgün yaptığınız sürece onay süresi oldukça kısalacaktır.
meteulku

kişi bu mesajı beğendi.

meteulku meteulku - Kullanıcı
  • Üyelik 30.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Tasarımcı
  • Konum Adana
  • Ad Soyad M** Ü**
  • Mesajlar 271
  • Beğeniler 205 / 93
  • Ticaret 2, (%50)

Mukim adlı üyeden alıntı

Açıkçası Adsense'ye alternatif reklam kanallarının hiçbirini bugüne kadar kullanmadım. 6 senedir Adsense onayı ile ilgili de çok şükür herhangi bir sıkıntıya rastlamadım. Reklam yerleşimlerini ve site içi gerekli ayarlamaları düzgün yaptığınız sürece onay süresi oldukça kısalacaktır.

Site içi gerekli ayarlamalar nedir? Ne tür ayarlar gerekiyor? Scriptimiz premium lisanslı, içinde reklam kodu yerleştirme menüsü vb. de var, bir sıkıntı olacağını zannetmiyorum. Sizin siteniz ne kadar sürede onaylandı? En büyük etkenler nelerdi?

"Kaybettiğin tek savaş, uğrunda savaşmaktan vazgeçtiğindir."
Che Guevara

Mukim Mukim Ne yapalım meselâ? Kullanıcı
  • Üyelik 21.07.2012
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek E-Ticâret Yöneticisi
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad G** C**
  • Mesajlar 503
  • Beğeniler 0 / 131
  • Ticaret 101, (%100)

meteulku adlı üyeden alıntı

Site içi gerekli ayarlamalar nedir? Ne tür ayarlar gerekiyor? Scriptimiz premium lisanslı, içinde reklam kodu yerleştirme menüsü vb. de var, bir sıkıntı olacağını zannetmiyorum. Sizin siteniz ne kadar sürede onaylandı? En büyük etkenler nelerdi?

Yerleşimler için http://wmaraci.com/forum/google-adsense/iyi-reklam-yerlesimi-adsense-gelirinizi-arttirin-111252.html adresindeki yazıyı okuyabilirsiniz. Google'ın Adsense için uyguladığı program politikalarına da aşağıda vereceğim adresten göz gezdirebilirsiniz. Site içi ayarlamalardan kastım, Google'ın hiç sevmediği ziyaretçileri tıklamaya yöneltecek şekilde reklam yerleşimleriydi. Aynı zamanda bir sayfaya en fazla kaç adet reklam kodu yerleştireceğiniz gibi unsurlar da buna dâhildir. Ancak temanızda gerekli ayarlamalar zaten tema yapımcıları tarafından yapılmıştır. Film siteleri için ise Adsense kullanıldığını biliyorum, ancak bu reklam sahiplerinin âkıbeti değişiklik gösterebiliyor. Yani biraz araştırma yaptığımda, yıllarca sıkıntısız bir şekilde reklamları kullanan da gördüm, fakat kısa sürede banlananı da. Benim projelerim, daha çok yazınsal türlere aitti. Örneğin tarih ya da moda önerileri sitelerim için, iki-üç gün gibi beklemiştim.

Google Program Politikaları: https://support.google.com/adsense/answer/23921?hl=tr&ref_topic=1261918
meteulku

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al