wmaraci reklam

Yandex Kurumsal Mail

3 Mesajlar 489 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

ahras ahras WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 21.06.2020
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad S** Ş**
  • Mesajlar 2
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
Merhaba arkadaşlar yandex kurumsal maili kurdum tüm ayarları doğru yaptığıma eminim. mx kaydım onaylı mailchimp e üye oldum oradan mail geldi ancak facebook business manager dan mail gelmiyor aynı zamanda gmail mailleri ulaşıyor ancak internet sayfamda contact us kısmına eklediğim form üzerinden gelecek olan mailler ulaşmıyor. Gmaile mail göndermeye çalıştığımda ise şöyle mail ulaşıyor : maili açıp baktığımda şu yazı çıkıyor "gmail bu iletinin spam yapan biri tarafından değil de gerçekten petslovely.com alanından gönderildiğini doğrulayamadı" bu yazı sol üst tarafta bir uyarı yazısı mail içeriği görünüyor. Cevaplarınız için teşekkürler sorunun çözümünü internette bulamadım .

wmaraci
reklam

Fitzi Fitzi Sadece zaman... Kullanıcı
  • Üyelik 20.01.2017
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad T** P**
  • Mesajlar 295
  • Beğeniler 95 / 95
  • Ticaret 0, (%0)
ttl değerlerinizin 21600 olduğunu ve dkim kaydınız doğru mu diye kontrol eder misiniz.

genelde bu tarz problemler oluyor.

ahras ahras WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 21.06.2020
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad S** Ş**
  • Mesajlar 2
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
Şöyle domaini ve hostingi farklı firmalardan aldım ilk başlarda bilmediğim için domaini aldığım firmadan değişiklik yaptım ama onay gelmeyince biraz araştırma ile hostingi aldığım firmadan yeni kayıtlar ekledim sonra onay geldi maillerin ulaştığını sorun olmadığını gördüm ama şimdi maillerin bir kısmı geliyor bir kısmı gelmiyor . Plesk panel kullanıyorum hostingi almış olduğum firmaya mx ayarları kaydedince kabul etti ancak orada ttl ekleyebilmem için bir alan yok zaten
record type
mail domain
mail exchange server
Specify the priority of the mail exchange server
domain i almış olduğum firmayada mx kaydı cname ve diğer kayıtları ekledim ttl 21600 değerleri ile beraber ancak domaini almış olduğum firma ile eklediğimde zaten onay gelmiyordu yani yapmam gereken hosting firmasından kayıtları eklemekti. domain key kaydından bahsediyorsunuz onu da ekledim plesk panel üzerinden.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al