wmaraci reklam

Yapacağım iş için ücret

26 Mesajlar 2.982 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

main main trdizin.net - Siteni Ekle Telefon Onaysız
  • Üyelik 24.12.2012
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad İ** K**
  • Mesajlar 984
  • Beğeniler 231 / 233
  • Ticaret 15, (%100)
Merhabalar bugün aynı şehirden biri aradı part time iş ilanım için, haber sitesi için haber görsellerindeki yazı tasarımlarını yapabilirmisin dedi. Örneklere baktım yapabileceğim birşey. Birde render yapılacak dedi 2 3 günde öğrenebileceğin basit bişey dedi. Yapabilirim dedim, fakat hiç ücret konusunda konuşmadık. Detaya inilmedi zaten çok fazla ama aklımda şöyle bir soru var. Devamlı olacak bu iş sanırım haberlerin görsellerine yazılar yazacağım birde render işini. Ne kadar ücret istemeliyim.

Yaptığım iş başı mı ücretlendirilmeli yoksa böyle aylık gibi mi?

Kabul etmediğimi bildirdim. Şimdi güzel deneyim kazanmak için fırsat gibi görünse de istedikleri çok fazla ve devamı da gelecek gibi. Çok fazla yükü bir kişiye yüklüyor bu normal yaşantımı ve okul hayatımı da etkileyecek. Bu yüzden reddetme gereği duydum. Herkesin değerli yorumları için teşekkür ederim.

Disco

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

cagatayguney cagatayguney WM Aracı E-Mail Onaysız
  • Üyelik 16.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek İnternet Reklam Danışmanlığı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ç** G**
  • Mesajlar 523
  • Beğeniler 121 / 120
  • Ticaret 21, (%100)
Ofiste mi çalışacaksın, evde mi ? Teklif gelen yer ne kadar büyük ? Patron şirketi mi, kurumsal mı ? Haftada kaç gün çalışacaksın :))

Eğer küçük bir yerse ve deneyim kazanayım diyorsan; Gözün çok yüksekte olmasın. Piyasa malum.
Orta-Büyük bir yerse; Piyasa ücreti bellidir. 1800-1900'den başlar, artar.

Birde yapacağın montaj seviyesi önemli diye düşünüyorum. "Seviye" pek doğru bir kelime olmayabilir :) Ancak ne demek istediğimi anlamışsındır :)

HTF HTF Digital Marketing Kullanıcı
  • Üyelik 16.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad I** S**
  • Mesajlar 358
  • Beğeniler 96 / 87
  • Ticaret 5, (%100)
ben izmirde ki bi şirketin siteleri için çalışıyodum yazı başına özgün 2 tane resim yapıyodum resim başı 1 tl idi başta sonra makineliye alınca 50 kuruşa düşmüştü resim başı

Disco Disco WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 17.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad S** S**
  • Mesajlar 435
  • Beğeniler 280 / 131
  • Ticaret 12, (%92)
Render derken nasıl bir render? Ağır proje ağırlıklı render mi? Yoksa küçük kırpmavari şeyler mi? İş var fakat detaylı değil detaylıca öğrendikten sonra yardımcı olalım.
main

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 24.12.2012
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad İ** K**
  • Mesajlar 984
  • Beğeniler 231 / 233
  • Ticaret 15, (%100)

ÇağatayGüney adlı üyeden alıntı

Ofiste mi çalışacaksın, evde mi ? Teklif gelen yer ne kadar büyük ? Patron şirketi mi, kurumsal mı ? Haftada kaç gün çalışacaksın :))

Eğer küçük bir yerse ve deneyim kazanayım diyorsan; Gözün çok yüksekte olmasın. Piyasa malum.

Birde yapacağın montaj seviyesi önemli diye düşünüyorum. "Seviye" pek doğru bir kelime olmayabilir :) Ancak ne demek istediğimi anlamışsındır :)

4 adet demo manşet tasarımı yapıp yolladım hoşlarına gitti. Akşam 7 gibi gelebilir misin görüşmeye dedi. Ofislerinin yerini söyledi, akşam gidip görüşeceğim. 5 Yıllık şehrin haber sitesiymiş.

HTF adlı üyeden alıntı

ben izmirde ki bi şirketin siteleri için çalışıyodum yazı başına özgün 2 tane resim yapıyodum resim başı 1 tl idi başta sonra makineliye alınca 50 kuruşa düşmüştü resim başı

Bakalım bugün görüşeceğim ne diyecekler.

Disco adlı üyeden alıntı

Render derken nasıl bir render? Ağır proje ağırlıklı render mi? Yoksa küçük kırpmavari şeyler mi? İş var fakat detaylı değil detaylıca öğrendikten sonra yardımcı olalım.

Render konusunda bugün akşam görüşmeye gideceğim, o zaman bilgi edineceğim. Sanırım basit bir olay videolara sağ alt üst gibi kısımlara logo ekleme diye düşünüyorum.
Disco

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 24.12.2012
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad İ** K**
  • Mesajlar 984
  • Beğeniler 231 / 233
  • Ticaret 15, (%100)

ÇağatayGüney adlı üyeden alıntı

Disco adlı üyeden alıntı

Şimdi ofislerine gittim konuştum. Daha önce çalışanlar 8 saat günde 750 tl veriyolarmış.

-İş şöyle ajans'dan haberler gelecek gelen haberin görselini mesela ilginç başlıkla manşet tasarımı yapacağım.

-Sonra ajanlardan gelen 1 dakikalık videoların altına özet geçer ya kayan yazı haber sitesinin logosu vs.

-Resimde olduğu gibi bunu yapmam gerekiyor. Sosyal medya'da paylaşma olayı var.
-Hazır psd de şehrin nöbetçi eczane ve kur piyasasının paylaşımını yapacağım.

- Mesela şehir'de bir etkinlik var tripod sarsıntı öneliyi aparatlar ile facebook' daki 98 binlik sayfalarından canlı yayın açacağım nadiren oluyormuş bu.

Günde 6-8 saat gibi bir süre oluyor sanırım yanlış anlamadıysam bunu tekrar soracağım. Okulum sonrasında evimde bu işi yapma fırsatım var.

Vereceği ücret 750TL ne düşünüyorsunuz. Biraz karamsar kaldım

ÇağatayGüney Disco

JumperTech JumperTech Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 02.07.2016
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** O**
  • Mesajlar 1705
  • Beğeniler 820 / 523
  • Ticaret 19, (%100)
750 TL'ye bilgi ve el ameleliği mi yapılır hocam...

Günde 8 saat bu... Vasıfsız temizlik işçilerinin bile 1400 TL aldığı zamandayız.

Arayın, şuan teklifinize gülüyorum deyin telefonu kapatın...
ByPowerfuL main TeknoPital

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 24.12.2012
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad İ** K**
  • Mesajlar 984
  • Beğeniler 231 / 233
  • Ticaret 15, (%100)

JumperTech adlı üyeden alıntı

750 TL'ye bilgi ve el ameleliği mi yapılır hocam...

Günde 8 saat bu... Vasıfsız temizlik işçilerinin bile 1400 TL aldığı zamandayız.

Arayın, şuan teklifinize gülüyorum deyin telefonu kapatın...

Şimdi bu 750 tl ben gibi bir öğrenci için çok güzel bile geliyor fakat. Ne kadar psd lerimi yapıpda çalışsam videoların bir kez güzel şablon yapıp o şablon üzerinden devam bile etsem emek harcayacağım göz yoracağım. Stres'e gireceğim, Evden çalışma rahatlını düşünüyorum ama yinede kurtarmıyor gibi.

Ben ilk telefonda konuştuğumuz da bana haberi getircek yazmam gerekeni söyliyecek ben tasarımı yapıp vereceğim. Bu kadar diye anlamıştım ama şöyle baktığımız da az görünsede fazla iş var ve ücret az gibi.
JumperTech

kişi bu mesajı beğendi.

Erhanyavuz91 Erhanyavuz91 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 17.07.2016
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Doktor
  • Konum Erzurum
  • Ad Soyad E** Y**
  • Mesajlar 719
  • Beğeniler 127 / 221
  • Ticaret 22, (%100)
Yapacağın işin zorluğunu bilmediğim için net konuşamayacağım ama seni 8 saat pc başına mahkum etmiyorsa denemeye değer. 750 lira öğrenci için iyi paradır :)

70826 70826 WM Aracı Anonim Üyelik
  • Üyelik 06.12.2016
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 1058
  • Beğeniler 228 / 482
  • Ticaret 17, (%100)
Günde 8 saat iş tam zamanlı mesaiye girer. Teklifi kabul etmeyi bırak direkt çalışma müdürlüğüne ya da işkura şikayet ederdim bu teklifi duysaydım. 1400'den aşağıya yaptıramaz bu işi legal olarak. Suriyeliler'den farkınız kalmaz kabul ederseniz.

Özsaygı önemli birşeydir arkadaşlar.
hmttatar46 JumperTech

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al