wmaraci reklam
lidertakipci

Yardımlaşma sizin için ne anlama geliyor ?

3 Mesajlar 592 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

Hakanmert Hakanmert WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 05.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Seo
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad H** P**
  • Mesajlar 97
  • Beğeniler 5 / 16
  • Ticaret 0, (%0)
Şimdi bir arkadaşımız yeni olduğundan dolayı sitesini yeni açmış bedava tema kullanmış hayatında ilk defa site kurmuş ve mutlu hissediyor. Güzel Wmaracı'na da üye olmuş peki neden üye olmuş tabikide destek almak ve daha iyi şeyler başarabilmek yol kat edebilmek için tabikide ama bazı webmasterlar varki ki onlara webmaster denir mi bilemiyorum tabiki bu çok bilen arkadaşlar yeni arkadaşlara yardımcı olmak yerine eleştiriyor , dalga geçiyor ve küçük düşürücü kelimelerle ithamda bulunuyorlar.

Arkadaşlar kimseyi küçük düşürmeyin herkezin gururu vardır. Unutmayın ki bu tür şeyleri bilerek doğmadınız öğrendiniz, araştırdınız ve destek aldınız. Şimdi başkalarını bilginizle küçük düşürmek aşağılamak yerine neden destek olmuyorsunuz ?

Bilmeyenlere neden yol göstermiyorsunuz ?
Bir şeyi yanlış yapanlara neden doğruyu anlatmıyorsunuz ?

Bütün bunların yerine aşağılamak dalga geçmek hoşunuza gidiyor egonuzu tatmin ediyorsunuz sizleri bilmeyen arkadaşlar için dalga geçmek yerine destek olmaya davet ediyorum unutmayın ki sizde o dönemleri yaşadınız.

Burada hepimiz birbirimize yardım etmeyi amaçlamalıyız. Yoksa bilgimizin üstüne bilgi katamayız ve yeni başlıyanları bu konudan soğuturuz.
Bilgi Paylaştıkça güzeldir...
fikiryamaci

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

fikiryamaci fikiryamaci WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 23.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Öğretmen
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad N** K**
  • Mesajlar 119
  • Beğeniler 25 / 30
  • Ticaret 1, (%100)
Bu durum maalesef fazlasıyla forumda mevcut. Bu güzel uyarınız için teşekkürler. Umarım kullanıcılar dikkate alırlar.

Yeni projeler peşinde

Hakanmert Hakanmert WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 05.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Seo
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad H** P**
  • Mesajlar 97
  • Beğeniler 5 / 16
  • Ticaret 0, (%0)
umarım...

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al