freelance iş ilanları

Yazarkafe'den gelen trafik?

14 Mesajlar 1.815 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

anonymated anonymated Webnoloji.net Kullanıcı
  • Üyelik 01.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Teknoloji ve Psikoloji
  • Konum Niğde
  • Ad Soyad S** A**
  • Mesajlar 2005
  • Beğeniler 1489 / 657
  • Ticaret 15, (%100)
Arkadaşlar Yazarkafe'ye yeni bir yazı eklediğinizde mesela 2 günde o yazıdan ne kadar hit elde ediyorsunuz?

Yani 5000 diyen bile gördüm ama bizim kader her zaman 5000'in 1%'i civarı sanırım :/

wmaraci
reklam

bome bome İnsanlığı Yitirme ! Kullanıcı
  • Üyelik 04.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Bilgi İşlem
  • Konum Denizli
  • Ad Soyad D** A**
  • Mesajlar 204
  • Beğeniler 15 / 39
  • Ticaret 0, (%0)
o kadar çok yazı yayınlanmıyor yazar kafede gördüğüm kadarıyla. Birde üyelik tipiniz nedir?

tuuruls tuuruls Kullanıcı
  • Üyelik 09.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Grafik Tasarımcı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad T** Z**
  • Mesajlar 1618
  • Beğeniler 10 / 651
  • Ticaret 41, (%100)
Tipi sorman saçma olmuş, Yazar Kafe'de Platin üyelik dışında yazı paylaşılamıyor.
sokrates

kişi bu mesajı beğendi.

bome bome İnsanlığı Yitirme ! Kullanıcı
  • Üyelik 04.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Bilgi İşlem
  • Konum Denizli
  • Ad Soyad D** A**
  • Mesajlar 204
  • Beğeniler 15 / 39
  • Ticaret 0, (%0)

LazPotter adlı üyeden alıntı

Tipi sorman saçma olmuş, Yazar Kafe'de Platin üyelik dışında yazı paylaşılamıyor.

saçma veya değil daha kabul edilmediğimiz için naısl gönderip göndermeyeceğimizi bilmiyoruz !

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 09.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad T** Z**
  • Mesajlar 1618
  • Beğeniler 10 / 651
  • Ticaret 41, (%100)
Bende kabul edilmedim henüz :)

• Üyelik 01.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Konum Niğde
  • Ad Soyad S** A**
  • Mesajlar 2005
  • Beğeniler 1489 / 657
  • Ticaret 15, (%100)

bome adlı üyeden alıntı

o kadar çok yazı yayınlanmıyor yazar kafede gördüğüm kadarıyla. Birde üyelik tipiniz nedir?

Platin üyelik hocam. Yalnızca platin üyeler yazı gönderebiliyor. Çok şükür platin olarak başladık.

LazPotter adlı üyeden alıntı

Saçma demenize gerek yoktu hocam arkadaşın bilmiyor olması anormal değil ki. Herkesin bilmesi gereken bir bilgi değil zaten. Biraz daha nazik bir dil kullansaydınız keşke.
fullvizyon

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 09.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad T** Z**
  • Mesajlar 1618
  • Beğeniler 10 / 651
  • Ticaret 41, (%100)
Eğer gücendirecek bir şey dediysem özür dilerim, fakat "saçma" sözcüğüne güceneceğini tahmin edemedim. Kusura bakma tekrar.
anonymated

kişi bu mesajı beğendi.

seyitalidogan seyitalidogan hosting solutions Kullanıcı
  • Üyelik 02.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek SEO Expert
  • Konum Kayseri
  • Ad Soyad S** D**
  • Mesajlar 577
  • Beğeniler 77 / 163
  • Ticaret 5, (%100)
http://prntscr.com/8ecmm0

Yeterince açıktır :D

Hostapot.com

• Üyelik 01.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Konum Niğde
  • Ad Soyad S** A**
  • Mesajlar 2005
  • Beğeniler 1489 / 657
  • Ticaret 15, (%100)

Hocam bende de yaklaşık bu şekilde rakamlar. Henüz hiçbir yazıda 100'ü görmüş değilim ve 1 hit alan yazım bile var.

AYRICA;

Aylık bilmem kaç yüz bin ziyaretçi geliyor diyor adamlar ama 99% yalan. Oraya büyük ihtimalle sadece webmasterlar giriyor. Normal bir vatandaşın yazı okumak için oraya girdiğini hiç sanmıyorum. İnanılmaz kaliteli bir yazıyı güzel bir başlık ile ekliyorum 3-5 hit geliyor kardeşim bu nedir ya? Yazarkafe büyük bir saçmalık. Şuan oradan gelen hitlere de ihtiyacım var sitem biraz daha büyüsün yüzlerine bakmam.

Arkadaşlar 4 basamaklı trafik alan var mı Yazarkafe'den? Varsa bir ses verin bir zahmet.

34numara 34numara WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 27.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 51 / E
  • Meslek Devlet Memuru
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Ş** Y**
  • Mesajlar 443
  • Beğeniler 96 / 68
  • Ticaret 1, (%100)

,

1.5 senede toplam 22K ziyaretçi gelmiş

Yazarkafeye koyduğun yazının önemi büyük örnek vermek gerekirse (kendim denedim biliyorum) tutup otomobille ilgili bir konu yüklersen veya teknoloji ile konu yüklersen hitin 5-10 ama tutupta yemek tarifi- diyet- güzellik gibi konular yüklersen hit artıyor benım günlük zaman zaman 1K geldiği oldu tek konulardan fikir olsun diye resim yükledim. Yazıların göstermememin sebebi yazarkafe yasak dediğinden

Ek Olarak:

anonymated adlı üyeden alıntı

Hocam bende de yaklaşık bu şekilde rakamlar. Henüz hiçbir yazıda 100'ü görmüş değilim ve 1 hit alan yazım bile var.

AYRICA;

Aylık bilmem kaç yüz bin ziyaretçi geliyor diyor adamlar ama 99% yalan. Oraya büyük ihtimalle sadece webmasterlar giriyor. Normal bir vatandaşın yazı okumak için oraya girdiğini hiç sanmıyorum. İnanılmaz kaliteli bir yazıyı güzel bir başlık ile ekliyorum 3-5 hit geliyor kardeşim bu nedir ya? Yazarkafe büyük bir saçmalık. Şuan oradan gelen hitlere de ihtiyacım var sitem biraz daha büyüsün yüzlerine bakmam.

Arkadaşlar 4 basamaklı trafik alan var mı Yazarkafe'den? Varsa bir ses verin bir zahmet.

4 basamaklı sayıya çok ulaştım dediğiniz gibi webmaster girmiyor ziyaretçi çok. yandex metrica kont. ettiğimde yazarkafeden gelen ziyaretçi 3-4 sayfa dolaşıp okuyup gidiyor. olumsuz yönü var diyorlar indexte yüklemiş olduğun konu senden yukarıda çıkıyor. Bende konu yüklerken 1 ay önce sitemde açmış olduğum konuyu yüklüyorum yani bugün sitemde açtığım konuyu hemen yazarkafede yayınlamıyorum.
anonymated

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al