freelance iş ilanları

Yazarkafe platin üyelik

25 Mesajlar 3.365 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

Ozdemiir Ozdemiir Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 25.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ö** Ş**
  • Mesajlar 704
  • Beğeniler 4 / 120
  • Ticaret 0, (%0)

HknCOLAK adlı üyeden alıntı

Özgün ve ilgi çekici içerik, güzel bir tasarım ve hatrısayılır hit. Aradıkları bunlar Platin olmak için.

O sizin dediginiz hatrı sayılır bir site göremedim ben dandik siteler platin olmuş içerik paylaşıyor içlerinde iyi var ama kendi sitemle diğer siteleri kıyasladıgımda o dandik dediklerimi şaşırıyorum nasıl platin olmuşlar
omerdurmus

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

HknCOLAK HknCOLAK www.hakancolak.com Kullanıcı
  • Üyelik 05.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Muhasebe, Blogger
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad H** Ç**
  • Mesajlar 874
  • Beğeniler 84 / 394
  • Ticaret 0, (%0)

Özdemir adlı üyeden alıntı

O sizin dediginiz hatrı sayılır bir site göremedim ben dandik siteler platin olmuş içerik paylaşıyor içlerinde iyi var ama kendi sitemle diğer siteleri kıyasladıgımda o dandik dediklerimi şaşırıyorum nasıl platin olmuşlar

Adamın sitesinde 10 içerik vardır, ama Twitter'da Facebook'da bol takipçili hesapları vardır hiti iyidir. Böyle de bakabilirsiniz olaya. 100 tane içeriğiniz olduğunda, 3 ziyaretçiniz varsa, bu sizi kaliteli site yapmıyor maalesef. Bunları da göz önünde bulundurun.

Bumerang'ın çalışma biçimi aslında basit. "Verdiğim reklamları çok fazla kişiye gösterecek insanlar lazım bana.." Bitti olay bu :)

www.hakancolak.com

• Üyelik 25.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ö** Ş**
  • Mesajlar 704
  • Beğeniler 4 / 120
  • Ticaret 0, (%0)

Adamın sitesinde 10 içerik vardır, ama Twitter'da Facebook'da bol takipçili hesapları vardır hiti iyidir. Böyle de bakabilirsiniz olaya. 100 tane içeriğiniz olduğunda, 3 ziyaretçiniz varsa, bu sizi kaliteli site yapmıyor maalesef. Bunları da göz önünde bulundurun.

Bumerang'ın çalışma biçimi aslında basit. "Verdiğim reklamları çok fazla kişiye gösterecek insanlar lazım bana.." Bitti olay bu :)

Onaylı sitelerde reklam yok yalnız direk footer logosu var onu zaten bende ekledim yazarkafe veya bumerang logosunu eklemişler

• Üyelik 05.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad H** Ç**
  • Mesajlar 874
  • Beğeniler 84 / 394
  • Ticaret 0, (%0)

Onaylı sitelerde reklam yok yalnız direk footer logosu var onu zaten bende ekledim yazarkafe veya bumerang logosunu eklemişler

Reklamları banner, logo vs olarak vermiyorlar zaten. Hazırladıkları içerikleri yayınlatıyorlar. Örnek

www.hakancolak.com
wmaraci
wmaraci

• Üyelik 25.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ö** Ş**
  • Mesajlar 704
  • Beğeniler 4 / 120
  • Ticaret 0, (%0)

Reklamları banner, logo vs olarak vermiyorlar zaten. Hazırladıkları içerikleri yayınlatıyorlar. Örnek

Günde kaç hit çekiyorsunuz bu yazarkafeden

• Üyelik 05.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad H** Ç**
  • Mesajlar 874
  • Beğeniler 84 / 394
  • Ticaret 0, (%0)

Günde kaç hit çekiyorsunuz bu yazarkafeden

Değişiyor yazınızın ilgi çekiciliğine göre.

İstatistikleri Bumerang panelinden takip edebiliyorsunuz. Günde 3 içerik gönderebiliyorsunuz.

Siteme uzun zamandır içerik girmiyorum (Hatta domain düştü üşecek :)). Ama bir içeriğimden 5100 küsür hit geldiğini hatırlıyorum. Rekorum oydu. İyi yazıyorsanız, 3 içerikten 2500-3000 arası çekebilirsiniz. Bu artabilir, azalabilir tabi. Hatta bazen yazınızı Yazarkafe'de manşete koyuyorlar gün boyu durunca daha fazla geliyor haliyle.

www.hakancolak.com

• Üyelik 25.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ö** Ş**
  • Mesajlar 704
  • Beğeniler 4 / 120
  • Ticaret 0, (%0)

Değişiyor yazınızın ilgi çekiciliğine göre.

İstatistikleri Bumerang panelinden takip edebiliyorsunuz. Günde 3 içerik gönderebiliyorsunuz.

Siteme uzun zamandır içerik girmiyorum (Hatta domain düştü üşecek :)). Ama bir içeriğimden 5100 küsür hit geldiğini hatırlıyorum. Rekorum oydu. İyi yazıyorsanız, 3 içerikten 2500-3000 arası çekebilirsiniz. Bu artabilir, azalabilir tabi. Hatta bazen yazınızı Yazarkafe'de manşete koyuyorlar gün boyu durunca daha fazla geliyor haliyle.

Günde ortalama 1500 gelse adsense 25 ile 50 arası tıklasa iyi para yapar en az 10 tl yakın yazarkafeden gelir

• Üyelik 05.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad H** Ç**
  • Mesajlar 874
  • Beğeniler 84 / 394
  • Ticaret 0, (%0)

Günde ortalama 1500 gelse adsense 25 ile 50 arası tıklasa iyi para yapar en az 10 tl yakın yazarkafeden gelir

Ziyaretçilerin reklamlara tıklaması artık onların bileceği iş veya sizin reklamları iyi konumlandırmanıza göre değişir tabi :) Bumerang'dan parada kazandım, yabana atılacak miktarlar değil fakat "Köşeyi döner miyim acaba?" diye giren 3 günde bıkar. Ben Bumerang'ı hit için kullanıyorum. Ücret beklentim yok açıkcası.

Zaten reklam şekilleri biraz değişti ve bence çok kötü oldu. Eskiden, yukarıda attığım örnekte ki içerik reklamları, 3 gün yayınlandıktan sonra paranızı hesabınıza geçerdi. Şimdi aynı içeriği 1 ay süreyle yayınlatıyorlar ve verdikleri miktar aynı.
ebubekiragbaba

kişi bu mesajı beğendi.

www.hakancolak.com

• Üyelik 25.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ö** Ş**
  • Mesajlar 704
  • Beğeniler 4 / 120
  • Ticaret 0, (%0)

Ziyaretçilerin reklamlara tıklaması artık onların bileceği iş veya sizin reklamları iyi konumlandırmanıza göre değişir tabi :) Bumerang'dan parada kazandım, yabana atılacak miktarlar değil fakat "Köşeyi döner miyim acaba?" diye giren 3 günde bıkar. Ben Bumerang'ı hit için kullanıyorum. Ücret beklentim yok açıkcası.

Zaten reklam şekilleri biraz değişti ve bence çok kötü oldu. Eskiden, yukarıda attığım örnekte ki içerik reklamları, 3 gün yayınlandıktan sonra paranızı hesabınıza geçerdi. Şimdi aynı içeriği 1 ay süreyle yayınlatıyorlar ve verdikleri miktar aynı.

Ben zaten onun parasını istemiyorum :) en az şuanda ortalama değerlerde 1500 tekil gelse yeter 1500 kişiden iyi bir yerleşimle en az 25 kişi rahatlıkla tıklar o bize zaten adsense gelir onun parası onun olsun :)

• Üyelik 05.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad H** Ç**
  • Mesajlar 874
  • Beğeniler 84 / 394
  • Ticaret 0, (%0)

Ben zaten onun parasını istemiyorum :) en az şuanda ortalama değerlerde 1500 tekil gelse yeter 1500 kişiden iyi bir yerleşimle en az 25 kişi rahatlıkla tıklar o bize zaten adsense gelir onun parası onun olsun :)

Bir ara bir tweete 5 TL verdiler. Sadece 1 tweet atıyorsun, 5 TL alıyorsun. Ortalık ayağa kalktı tabi ama çok sürmeden sonlandırdılar :) Hala "Deneme yanılma" yapıyorlar anladığım kadarıyla. Çeşitli şekiller deniyorlar.

www.hakancolak.com
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al