wmaraci reklam

Yazi fontlarini kendimize göre ayarlama

3 Mesajlar 387 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

resying resying WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 27.04.2016
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Cool Chain Group
  • Konum Almanya
  • Ad Soyad S** A**
  • Mesajlar 235
  • Beğeniler 41 / 52
  • Ticaret 27, (%100)
Herkese merhaba,

Isim geregi kullandigim yazi fontlari var . Ama bu fontlardan bazi harfler hosuma gitmiyor ve revize etmem gerekiyor ve ben bunu her yeni iste yapmak zorunda kaliyorum. Örnek verecek olursak; bir harfin kuyrugu cok uzun ama ben kisa olsun istiyorum ve onu her yeni iste degistirmek zorunda kaliyorum... Acaba ben bu fontlari kendime göre ayarlayip kendi yükleme dosyami olusturabilirmiyim? öyle bir program yada benzeri bir olay var mi? Bilgisi olan yardim ederse sevinirim...

Simdiden herkese tsk ederim....

wmaraci
reklam

GrafAdem GrafAdem WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 05.05.2018
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Grafiker
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** Y**
  • Mesajlar 389
  • Beğeniler 84 / 201
  • Ticaret 0, (%0)
Bildiğim kadarı ile fontları Adobe İllustrator ya da Freehand gibi Vektörel programlar ile çizmeniz , daha sonra uzantısına uygun olarak Windows klasörü içerisinde Fonts klasörüne atmanız gerek.

Mfa Mfa WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.06.2019
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Mezun
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 986
  • Beğeniler 304 / 308
  • Ticaret 1, (%100)
Boş yere milyonlarca font yok hocam. Her biri arasında çok ufak değişiklikler olmasının sebebi bu zaten. Uygun bir font kütüphanesi bulmanız gerekir.

Fontların SVG dosyasını duzenleyebilirsiniz herhalde denemek lazım. Fakat ne yaptığınızı bilmiyorsanız hataya veya dosya boyutunun artmasına sebep olabilir. Burada daha önce denemiş birinin olduğunu düşünmüyorum deneme yanılma ile çözülecek bir durum

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al