wmaraci reklam

Yeni Açılan Siteye Fazla İçerik Ekleme

6 Mesajlar 747 Okunma
wmaraci reklam

osmsmr osmsmr WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 04.10.2015
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek teknisyen
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad O** S**
  • Mesajlar 106
  • Beğeniler 19 / 25
  • Ticaret 0, (%0)
Merhaba Arkadaşlar forum da ve web site işinde yeniyim asıl uzmanlığım youtube, sizlere sormak istediğim şu; Bir arkadaşım site açmış 2 aylık bu süre zarfında da botla içini epeyce doldurmuş iş sebebiyle yurtdışına çıktığından bana devretti siteyi. Şimdi ben onun aksine gazetelerden dergilerden özet yaparak günde 3-4 içerik ekliyorum, google bana sormaz mı günde 30-40 atarken n'oldu da birden 3-4 e düştün diye? :) şimdi arkadışın yaptıgı gibi botlamı devam edeyim yoksa kendi bildiğim yöntemle mi? sitenin hiti de günlük 300-350 arası ama bu hitin büyük çoğunluğu görsellerden geliyor makalerin hitini nasıl arttırabilirim. Bana önerileriniz nelerdir? şimdiden bütün arkadaşlarıma teşekkür ederim.

wmaraci
reklam

murattat murattat TATOĞLU BİLİŞİM Kullanıcı
  • Üyelik 02.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek e-ticaret yöneticisi
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad M** T**
  • Mesajlar 858
  • Beğeniler 21 / 324
  • Ticaret 41, (%100)
Bot ile açılan konular Google gözünde hiç bir değeri yoktur tam aksine zararı var sitenize. Özgün olarak gireceğiniz 3 makale Bot'un çektiği 30 haberden daha değerlidir.

Özgün yazmaya devam edin

• Üyelik 04.10.2015
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek teknisyen
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad O** S**
  • Mesajlar 106
  • Beğeniler 19 / 25
  • Ticaret 0, (%0)

murattat adlı üyeden alıntı

Bot ile açılan konular Google gözünde hiç bir değeri yoktur tam aksine zararı var sitenize. Özgün olarak gireceğiniz 3 makale Bot'un çektiği 30 haberden daha değerlidir.

Özgün yazmaya devam edin

Teşekkürler arkadaşım, peki ben bu botla girilenleri silsem mi acaba tamamen özgün olması açısında ama o zaman da boş kalacak site devralalı 5 gün oldu bilemedim ne yapacagımı.

Dorebar Dorebar ⇐⇐ Horror Story Kullanıcı
  • Üyelik 14.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Yatırımcı
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad T** L**
  • Mesajlar 1895
  • Beğeniler 1159 / 1158
  • Ticaret 51, (%100)
Bütçeniz var ise günde 4-5 tane makale yazdırın ya da forumun ilgili kategorisinde hazır makale satışı yapan arkadaşlardan günde 5-6 tane alın güncel tutun bence.

[Firma Rehberlerine Ekleme Hizmeti] TAM 500 Rehber!
wmaraci
wmaraci

ertugrul ertugrul webwebi.net Kullanıcı
  • Üyelik 22.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek İşletme yöneticisi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** T**
  • Mesajlar 1330
  • Beğeniler 33 / 260
  • Ticaret 74, (%100)
özgün makale yazmaya devam et sen, hatta direkt senin cümlelerin olsun emin ol Google da daha etkin olacak göreceksin.

• Üyelik 04.10.2015
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek teknisyen
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad O** S**
  • Mesajlar 106
  • Beğeniler 19 / 25
  • Ticaret 0, (%0)

Dorebar adlı üyeden alıntı

Bütçeniz var ise günde 4-5 tane makale yazdırın ya da forumun ilgili kategorisinde hazır makale satışı yapan arkadaşlardan günde 5-6 tane alın güncel tutun bence.

günde 3-4 yazıyorum arkadaşım fakat benim merak ettiğim botla çekilmiş olanları silmezsem siteye zararı olurmu? silersem de şu anki hiti oldukça düşecek! girdik bi işin içine çıkamıyorum yavaş yavaş ögreneceğim artık...

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al