wmaraci reklam

Yeni blog'uma neler katabilirim?

4 Mesajlar 526 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

Metin2Blog Metin2Blog ApkProgram.com Kullanıcı
  • Üyelik 10.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Sigortacı
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad O** Ö**
  • Mesajlar 137
  • Beğeniler 10 / 20
  • Ticaret 1, (%100)
Merhaba arkadaşlar, yeni bir websitesi açtım http://teknolojinew.com

Burada dikkat ettiğiniz eksikleri ve orası şöyle değil böyle olsaydı dediğiniz yerleri,

Söylermisiniz arkadaşlar. Bu proje için çok uğraşıcağım.

Şimdilik seo bilgisi olmayan bir arkadaşa 50 adet makale yazdırdım yavaş yavaş paylaşıyorum.

Adsense başvurusunu 50 adet makale 'den sonra yapmayı düşünüyorum.

Bir'de website çok geç index alıyor, Yeni websiteleri çok yavaş index alır. Eskiden ben ping kullanıyordum.

Birde söyle bir sorum olucak internette 2017 ping listesi buldum. Wordpress ' e eklesem zararı olurmu? (wordpress 'te yazma kısmına eklemekten bahsediyorum.)

https://www.apkprogram.com/
wmaraci
reklam

bekirbulut bekirbulut AdSense, Blogger Kullanıcı
  • Üyelik 03.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek İçerik Editörü
  • Konum Yozgat
  • Ad Soyad B** B**
  • Mesajlar 2319
  • Beğeniler 384 / 1212
  • Ticaret 17, (%100)
İyi geceler, keşke teknoloji kategorisine yönelmeseydiniz. Çünkü binlerce teknoloji sitesi türedi ve bunların yarısından çoğu çöp siteler. Kısacası, teknoloji sitesi ekip işidir, ekibiniz ne kadar sağlamsa bu yolda da o kadar sağlamsınızdır.

Yolun daha başındasınız. Bence emsali olmayan kategorilere yönelmekte fayda var.
Metin2Blog

kişi bu mesajı beğendi.

Metin2Blog Metin2Blog ApkProgram.com Kullanıcı
  • Üyelik 10.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Sigortacı
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad O** Ö**
  • Mesajlar 137
  • Beğeniler 10 / 20
  • Ticaret 1, (%100)

bekirbulut adlı üyeden alıntı

İyi geceler, keşke teknoloji kategorisine yönelmeseydiniz. Çünkü binlerce teknoloji sitesi türedi ve bunların yarısından çoğu çöp siteler. Kısacası, teknoloji sitesi ekip işidir, ekibiniz ne kadar sağlamsa bu yolda da o kadar sağlamsınızdır.

Yolun daha başındasınız. Bence emsali olmayan kategorilere yönelmekte fayda var.

çok teşekkür ederim yorumunuz için,
Hocam benim fikrim şu, toplam 4 kişilik bir ekibim var adsense'den sonra düzenli ve saat li olarak günde 8 konu ekliceğiz.
Teknolojiye neden girdim onuda izah edeyim. youtube'da fenomen olmuş arkadaşım var onun önerisiyle ve bana vericeği yüksek aboneli kanal yüzün'den websitesinin index hızını yükselttiğim'de ve google adsense'yi bağladığım'da öncelikli olarak youtube'da inceleme videoları çekiceğim. Websitesi daha çok youtube'daki videoların textlerinin paylaşılıcağı bir yer olucak

https://www.apkprogram.com/

bekirbulut bekirbulut AdSense, Blogger Kullanıcı
  • Üyelik 03.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek İçerik Editörü
  • Konum Yozgat
  • Ad Soyad B** B**
  • Mesajlar 2319
  • Beğeniler 384 / 1212
  • Ticaret 17, (%100)
Metin2Blog Eğer dediğiniz gibi ekibinizle düzenli çalışacaksanız, teknoloji sitesi olarak bir yerlere gelirsiniz diye düşünüyorum. Bu arada Youtuber arkadaşınızı merak ettim, sakıncası yoksa pm ile kanalını atabilir misiniz?

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al