wmaraci reklam

Yeni Otomasyonlu Alexa Grubu

15 Mesajlar 1.933 Okunma
wmaraci reklam

djyakreb djyakreb WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 24.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Yazılımcı
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad B** Y**
  • Mesajlar 25
  • Beğeniler 0 / 5
  • Ticaret 0, (%0)
Süreyi siz ayarlıyorsunuz. Siteyi eklerken 15-300 sn arasında süre seçebiliyorsunuz. Ayarladığınız süre kadar sayfanızda durur ziyaretçiler. Herhangi bir yazılım kullanılmadığı için ve kendi tarayıcınızdan ziyaretler yaptığınız için Google tarafında bu durumun algılanması imkansız.

wmaraci
reklam

aloneman aloneman WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek sistem uzmanı
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 221
  • Beğeniler 21 / 38
  • Ticaret 4, (%100)

djyakreb adlı üyeden alıntı

Süreyi siz ayarlıyorsunuz. Siteyi eklerken 15-300 sn arasında süre seçebiliyorsunuz. Ayarladığınız süre kadar sayfanızda durur ziyaretçiler. Herhangi bir yazılım kullanılmadığı için ve kendi tarayıcınızdan ziyaretler yaptığınız için Google tarafında bu durumun algılanması imkansız.

Geliştirmek açısından söylüyorum;
Örnek veriyorum kişilerin sayfalarını gezdiğim kadar saniye kazandım sitede ve bu saniyeyi sitemde harcamak istiyorum bu aşamada 30 saniye ile 2 dk arasında otomatik olarak değişen yani sabit olmayan misafirlerin olması daha iyi olur. Aynı şekidle kredi kazanmak için browserdan ziyaret sağlayan kişilerde randomize olarak değişen saniyelerde ziyaret etmesi daha sağlam bir sistem olmasını sağlar düşüncesindeyim. Bu şekilde bir güncelleme yapılabilirse kullanılmaması için hiç bir sebep kalmaz diye düşünüyorum. Ayrıca kullanım sağlayan kişilerinde ilk kullanımlarında modemin bir kere resetlenmesi isteği ip güncellenmesi bakımından faydalı olacaktır diye düşünüyorum. Eyy google bu günde yendik seni :laugh:

• Üyelik 24.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Yazılımcı
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad B** Y**
  • Mesajlar 25
  • Beğeniler 0 / 5
  • Ticaret 0, (%0)
IP güncellemesine gerek yok. İsterseniz sitenize gelen hitlerin tekil olarak gelmesini ayarlayabiliyorsunuz. Her IP'den 24 saat içerisinde sitenize 1 kez ziyaret yapılıyor. Bunun dışında bahsettiğiniz süre aralığı özelliği zaten yapılacaklar listemizde var. Sistem şu an v1 sürümü ile ilk kez yayınlandı. Olabildiğince en önemli özellikleri ekledim. Zamanla gelişecek tabi ki.
TolgaYilmaz

kişi bu mesajı beğendi.

aloneman aloneman WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek sistem uzmanı
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 221
  • Beğeniler 21 / 38
  • Ticaret 4, (%100)
Güzel başarılar dilerim. Umarım ki ücretsiz hizmet etmeye devam edersiniz.

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 24.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Yazılımcı
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad B** Y**
  • Mesajlar 25
  • Beğeniler 0 / 5
  • Ticaret 0, (%0)

aloneman adlı üyeden alıntı

Güzel başarılar dilerim. Umarım ki ücretsiz hizmet etmeye devam edersiniz.

Tek amacım Türkiye lokasyonlu geniş bir trafik havuzu yaratmak. Çünkü adam akıllı böyle bir havuz yok.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al